Nahá pravda o hviezde Instagramu – Cristina Villegas

ObsahKto je Cristina Villegas?

Cristina Villegas sa narodila v Chicagu v štáte Illinois v USA 14. januára 1999 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú štátnu príslušnosť. Je striptérkou, hviezdou Instagramu a youtuberkou , ktorá môže byť známa najmä svojím účtom na Instagrame, na ktorý väčšinou nahráva fotky svojho príťažlivého tela – účet sa blíži k pol miliónu sledovateľov, pričom naň je nahraných približne 220 obrázkov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Tinou V (@cristina.villegas)

Raný život a vzdelanie

Cristina bola vychovaná spolu so svojimi sestrami Lisou O’Donnell a Kristen Velarde v Chicagu – Lisa sa objavila v mnohých Cristininých videách na YouTube. Dievčatá nehovorili o svojich rodičoch, ale predpokladá sa, že vyrastali v rodine strednej triedy.

Cristina sa začala zaujímať o gymnastiku ešte počas základnej školy, pričom sa venovala aj tancu, pričom sa najviac venovala baletu. Navštevovala miestnu strednú školu v ktorej bola roztlieskavačkou a svoje herecké schopnosti si precvičila aj v školskom dramatickom krúžku.

Počas týchto štyroch rokov sa Cristina zaujímala o tanec, spev a gymnastiku a po imatrikulácii v roku 2017 sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale začať pracovať, aby sa finančne uživila.

Kariéra ako hviezda Instagramu, YouTuberka a striptérka

Cristina začala pracovať ako striptérka takmer hneď po strednej škole a vo svojich videách na YouTube hovorila o svojej práci, o tom, ako funguje a koľko zarába peňazí – väčšina ľudí ju podporuje, no sú aj takí, ktorí ju za to kritizujú. práce.

Svoj kanál YouTube spustila 2. augusta 2013 a odvtedy nazbierala približne 1,6 milióna odberateľov a viac ako 130 miliónov zhliadnutí všetkých svojich videí dokopy.

Jej kanál je, ako napísala v sekcii s popisom, o ‘Inšpirácii pre životný štýl, plastickej chirurgii, DIY’s, Room Decor + fitness a móde’. Dve z Cristininých najobľúbenejších videí sú DAY IN LIFE OF A STRIPPER – od 19. augusta 2019 si ich pozrelo približne 13 miliónov krát – a Striper Vlog / What I make a night?, ktoré si od 12. marca 2019 pozrelo asi 5,4 milióna krát.

Cristina je okrem Instagramu aktívna aj na rôznych sociálnych sieťach. Svoj účet na Twitteri spustila takmer pred 10 rokmi, no bola aktívna len niekoľko mesiacov, kým sa rozhodla radšej zamerať na Instagram.

Je veľmi aktívna na TikTok , sleduje takmer 50 000 ľudí, pričom nazbierala viac ako 200 000 označení páči sa mi všetkých jej videí a obrázkov dohromady. Sieť sa väčšinou používa na nahrávanie komediálnych videí a videí na synchronizáciu pier – zdá sa, že Cristina sa väčšinou zameriava na nahrávanie videí, ktoré zobrazujú jej telo, väčšinou so zameraním na prsia.

Milovať život a priateľa

Cristina je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a nehovorila o žiadnych mužoch (alebo ženách), s ktorými by mohla chodiť, a preto sa internetom šíria klebety týkajúce sa jej sexuálnej orientácie a minulých a súčasných záležitostí.

Kvôli svojej práci striptérky mnohí ľudia veria, že Cristina mala veľa partnerov a zaujíma ju iba sex, a nie vzťah (alebo manželstvo). Iné povesti hovoria, že je lesbička alebo bisexuálka a že mala niekoľko vzťahov s dievčatami.

Podľa internetu mala Cristina dlhodobý vzťah s chlapcom, ktorého spoznala ešte počas stredoškolského štúdia, pričom títo dvaja boli údajne v októbri 2019 sa majú spolu nasťahovať , sa však z neznámych dôvodov rozišli, no verili, že to bolo kvôli nevere na oboch stranách.

Cristina nekomentovala žiadne z týchto klebiet a od decembra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Cristina je fyzicky veľmi aktívna, pretože je to dôležité pre jej kariéru striptérky a hviezdy sociálnych médií – každý týždeň má tri až štyri tréningy v posilňovni, pričom sa väčšinou zameriava na prácu na bruchu a zadku.

Je fanúšičkou tetovaní a na ľavom prsníku má vytetovaného veľkého leva, ako aj niekoľko ďalších.

pridané Cristina Villegasová na Piatok 15. decembra 2017

Cristina je nadšená cestovaním a jej kariéra ju zaviedla do niekoľkých amerických štátov. Pri viacerých príležitostiach bola aj v Európe a na svoj instagramový účet nahrala veľa fotografií, ktoré urobila počas svojich ciest.

Rád pozerá romantické komédie neskoro v noci a pár jej obľúbených hercov a herečiek je Channing Tatum, Ashton Kutcher a Mila Kunis, zatiaľ čo niekoľko z jej obľúbených filmov je Dear John, Friends with Benefits a Lost in Translation.

Vek, výška a čistý majetok

Cristina má 21 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži približne 57 kg.

Od decembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 300 000 dolárov, z ktorých väčšinu zarobila prostredníctvom svojho kanála YouTube.