Nahá pravda o hviezde Instagramu – Cindy Mello

ObsahKto je Cindy Mello?

Cindy Mello sa narodila v Porto Alegre v Brazílii 2. marca 1995 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má brazílsku štátnu príslušnosť. Je hviezdou sociálnych sietí a modelkou , ktorá môže byť známa najmä svojím účtom na Instagrame, na ktorý väčšinou nahráva obrázky, ktoré zobrazujú jej atraktívne telo, najmä jej prsia a zadok. Jej účet v súčasnosti sleduje viac ako 1,1 milióna ľudí, pričom Cindy naň nahrala približne 670 obrázkov.

Raný život a vzdelanie

Cindy bola vychovávaná spolu so svojím bratom Cassiom Mellom v Porto Alegre ich otcom, ktorý bol stavebným robotníkom, a ich matkou, ktorá pracovala ako pokladníčka v miestnom supermarkete.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný CINDY MELLO (@cindymello)

Cindy už od útleho veku snívala o tom, že sa stane slávnou herečkou alebo modelkou a rovnaký nápad mali aj jej rovesníčky, a preto občas zbierali peniaze na spoločné nákupy dievčenských časopisov. Počas navštevovania strednej školy bola dosť fyzicky aktívna, keďže robila gymnastiku a hrala futbal, pričom svoje herecké schopnosti precvičovala aj v školskom dramatickom klube. Cindy mala 16 rokov, keď začala svoju modelingovú kariéru , podpísala svoju prvú zmluvu so súhlasom rodičov – zmaturovala v roku 2013 a potom sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru modelky.

Kariéra ako modelka a hviezda sociálnych médií

Cindy pracuje ako modelka už takmer 10 rokov a dnes podpísala zmluvu s New York City Ford Models a London's (Anglicko) Premier Models. Objavila sa v rôznych časopisoch a objavila sa okrem iného na titulnej stránke magazínov GQ, Maxim a Sports Illustrated – Cindy sa objavila v niekoľkých katalógoch Victoria's Secret a dielach elektronického obchodu, ale doteraz nebola pozvaná na Victoria's Secret Fashion Show. .

Keďže je Cindy jedným z najpopulárnejších predajcov spodnej bielizne, krásy a oblečenia v Amerike, práca pre Victoria's Secret ju trochu preslávila a otvorila jej veľa dverí v módnom priemysle.

Cindy mala tiež príležitosť stretnúť sa a pracovať po boku Pamely Anderson na odevnej kampani pre maloobchodnú spoločnosť Missguided – Pamela je kanadsko-americká herečka, modelka a televízna osobnosť, ktorá je stále známa najmä vďaka svojej hlavnej úlohe v akčnom seriáli Baywatch. , ktorý sa vysielal v rokoch 1992 až 1997.

Cindy je aktívna na niekoľkých ďalších sociálnych sieťach. Svoj účet na Twitteri spustila vo februári 2017, ale sleduje ju len približne 540 ľudí, keďže od 23. júna 2018, keď napísala Your smile is the paradise, netweetovala, a ach zlatko. Na svoj účet TikTok odovzdala štyri videá, z ktorých tri ukazujú, ako predvádza svoje telo, zatiaľ čo jedno ukazuje, ako cvičí v posilňovni – v súčasnosti ju sleduje takmer 1 300 ľudí a celkovo nazbierala približne 1 250 označení páči sa mi týchto štyroch videí. . Má aj facebookovú stránku, ktorú sleduje okolo 250 ľudí.

pridané Cindy Mello na štvrtok 20. februára 2020

Milujte život a vzťahy

Cindy je dosť tajnostkárska, pokiaľ ide o jej súkromný život, a nezdieľala žiadne podrobnosti o svojich minulých a súčasných záležitostiach, je však známe, že bola raz vo vzťahu s Ryanom Frederickom .

Ryan sa narodil v Seattli v štáte Washington, USA, 1. júna 1995 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je modelom a hviezdou sociálnych médií, ktorú zastupuje aj Ford Models, ako aj Major Model Management, a ktorý spolupracoval s rôznymi značkami a spoločnosťami, vrátane Tommyho Hilfigera.

Rodinný fotograf Ryana povzbudil, aby sa venoval modelingu, a práve počas jedného z jeho prvých fotení stretol Cindy.

Mnoho ľudí verí, že Cindy a Ryan sa rozišli, pretože Cindy prestala nahrávať fotky, na ktorých sú spolu, na svoj instagramový účet, čo kedysi robila pomerne často – nekomentovala, či sa rozišli alebo nie, alebo či našla ďalší priateľ.

Od decembra 2020 sa zdá, že Cindy je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Cindy je fyzicky veľmi aktívna, pretože pre jej kariéru modelky je dôležité, aby zostala fit – každý týždeň má štyri až päť tréningov v posilňovni a drží prísnu diétu, čo pre ňu znamená, že nemá žiadny cukor ani rýchle občerstvenie.

Miluje cestovanie a jej kariéra modelky ju zaviedla do celého sveta, pretože navštívila mnohé európske krajiny ako Anglicko (kde podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou), Francúzsko a Grécko, pričom bola aj v niekoľkých afrických a ázijských krajinách.

Je milovníčkou zvierat a mačky sú jej obľúbené, no nemá domáceho maznáčika pre nedostatok času na to, aby sa oňho náležite starala.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, Cindy rada pozerá filmy – jej obľúbený herec a herečka sú Tom Hanks a Amanda Seyfried, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Listy Juliette, You've Got Mail a Sleepless in Seattle.

Vek, výška a čistý majetok

Cindy má 25 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m), váži okolo 130 libier (58 kg) a jej dôležité štatistiky sú 32-24-35. Nosí veľkosť šiat dva a topánky veľkosť šesť.

Od decembra 2020 Cindyin čistý majetok sa odhaduje na viac ako 300 000 dolárov.