Nahá pravda o hviezde Instagramu Catherine Missal

ObsahKto je Catherine Missal?

Catherine Missal sa narodila v New Jersey, USA, 15. novembra 1999 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je herečkou, speváčkou a hviezdou Instagramu , ktorá môže byť najlepšie známa pre jej stvárnenie Adeny v dobrodružnom komediálnom filme Vacation z roku 2015, ktorý napísali a režírovali Jonathan Goldstein a John Francis Daley a v ktorom si zahrali Ed Helms, Christina Applegate a Skyler Gisondo – film sleduje rodinu, ktorá začína na výlete, aby ste sa navzájom viac spojili. Získal jednu cenu a na ďalšie tri bol nominovaný.

pridané Kataríny Mišálovej na Sobota 28. januára 2017

Detstvo a vzdelanie

Catherine bola vychovaná v New Jersey spolu so svojou sestrou Kelly Missal, ktorá je tiež herečkou, a ich bratom Stevom Missalom, ich rodičmi, o ktorých nehovorili.

Catherine mala štyri roky, keď sa začala zaujímať o herectvo, a päť, keď sa objavila vo svojej prvej hre v miestnom divadle. Navštevovala miestnu strednú školu v ktorom sa najviac zaujímala o herectvo a spev – cvičila so školským dramatickým krúžkom a účinkovala v mnohých hrách, ktoré sa tam hrali.

Po imatrikulácii v roku 2017 sa Catherine rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju hereckú a spevácku kariéru.

Kariéra Catherine

Catherine vlastne začala svoju hereckú kariéru vo veku 10 rokov, keď hrala Sophie v roku 2009 v krátkom kriminálnom filme Shopping, ktorý napísal a režíroval Pedro Suarez a v ktorom si zahrali Lauren Bell a Tori Davis – sleduje pár, ktorý sa pokúša uniesť mladé dievča z hračkárstva.

Ďalej si zahrala dve postavy v epizódach Friending Emily a Possessed v mysterióznom kriminálnom seriáli Law & Order: Special Victims Unit a potom bola pozvaná, aby sa objavila v dvoch epizódach seriálu. rodinný seriál The Super Sproutlet Show .

Catherine získala uznanie po tom, čo hrala Lily v komediálnom filme Vijay a ja z roku 2013, ktorý napísal a režíroval Sam Garbarski a v ktorom hrali Moritz Bleibtreu, Patricia Arquette a Danny Pudi – je o mužovi, ktorý sa rozhodol predstierať svoju vlastnú smrť, aby sa dozvedel, čo jeho rodina. naozaj na neho myslí. Film získal cenu a bol nominovaný na ďalšie tri.

V roku 2014 Catherine hrala Rachel v mysterióznom sci-fi filme Movement and Location, v ktorom hral Bodine Boling, ktorý ho tiež napísal, a je o Kim, ktorý sa nevie prispôsobiť životu ľudí žijúcich v New Yorku – film bol úspešný, získať sedem ocenení.

V roku 2016 Catherine stvárnila Tiffany v thrilleri Natural Selection z roku 2016, ktorý napísal a režíroval Chad L. Scheifele a v ktorom si zahrali Mason Dye a Ryan Munzert. Film sleduje nové dieťa v škole, ktoré je šikanované všetkými jeho rovesníkmi okrem jedného, ​​a ktoré získalo v roku 2017 cenu Leo za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli (Kristin Lehman).

V roku 2017 hrala Mladú Amy v jedinej epizóde seriálu Doubt z roku 2017, zatiaľ čo jej najnovšie účinkovanie bolo v epizóde Anna-Gracia Duerte z roku 2018 v mysterióznom kriminálnom seriáli The Blacklist, ktorý vytvoril Jon Bokenkamp a v ktorom hral James Spader. , Megan Boone a Diego Klattenhoff – príbeh sleduje profilerku FBI Elizabeth Keen, ktorá sa po rokoch pokúšania chytiť zločinca Raymonda Reddingtona dozvie, že sa udal a chce s ňou hovoriť.

Catherine sa objavila aj v dvoch televíznych reláciách The Next Big Thing: NY v roku 2012 a We Love Soaps TV v roku 2014 a v dvoch hrách na Broadwayi – A Tale of Two Cities a Mary Poppins.

Catherine je tiež hviezdou Instagramu, pretože ju sleduje približne 23 000 ľudí a odovzdala viac ako 90 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jej každodenného života. Prevádzkuje aj kanál YouTube, ktorý spustila 28. mája 2017 a na ktorý nahráva iba videá s jej spevom, no nedávno svoj kanál označila za súkromný, takže dnes má len 35 odberateľov.

Milovať život a priateľa

Catherine je dosť tajnostkárska, pokiaľ ide o jej súkromný život, a nezdieľala žiadne podrobnosti o chlapcoch, s ktorými mohla byť, ani o svojej sexuálnej orientácii, a preto o jej milostnom živote koluje po internete veľa klebiet.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Catherine Missal (@catherine.missal)

Mnohí veria, že Catherine bola romanticky spojená s americkým hercom Steele Stebbinsom, ktorý sa po jej boku objavil vo filme Dovolenka – tých dvoch vraj občas videli tráviť spolu čas , no na otázku, či spolu chodia alebo nie, Catherine aj Steele uviedli, že sú len dobrí priatelia.

Internetom kolujú aj zvesti, že Catherine je lesbička, a preto nehovorila o žiadnych chlapcoch, s ktorými by mohla chodiť, to sa však nepotvrdilo.

Od decembra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Catherine je veľkou milovníčkou zvierat – jej obľúbené sú mačky, zatiaľ čo nedávno si zaobstarala mačku, ktorú môžete vidieť na niektorých jej obrázkoch na Instagrame.

Leto je Catherine obľúbeným ročným obdobím, pretože si rada zapláva v bazénoch a oceáne, opaľuje sa na pláži a fotí sa so svojimi priateľmi – nie je veľkým fanúšikom zimy, no napriek tomu vie, ako lyžovať.

Catherine radšej trávi svoj voľný čas v prírode, obklopená stromami a rôznymi zvieratami, než v preľudnených mestách, kde musí počúvať všetky autá a ľudí.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Matt Damon, Julia Roberts a Amanda Seyfried, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Dobrý Will Hunting, Notting Hill a Dear John.

Vek, výška a čistý majetok

Catherine má 21 rokov. Má dlhé blond vlasy, ktoré sú čierne a hnedé, a jej oči sú hnedé. Je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,65 m), váži okolo 120 libier (55 kg) a jej vitálne štatistiky sú 32-23-33. Od decembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.