• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda o Aspen Rae – miery, vek, čistá hodnota

Nahá pravda o Aspen Rae – miery, vek, čistá hodnota

ObsahKto je Aspen Rae?

Aspen Rae je americká fitness modelka a filmová herečka pre dospelých, ktorú svet najviac uznáva za jej úspechy ako súťažiaca v Medzinárodnej federácii kulturistiky a fitness (IFBB Pro). Objavila sa v množstve časopisov zameraných na fitness, vrátane Muscle & Fitness a ďalších. Účinkuje aj v niekoľkých filmoch pre dospelých, čo tiež prospieva jej popularite.

Aspen Rae Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Aspen Rae sa narodila 10. decembra 1990 v San Jose v Kalifornii, USA, má škótske, talianske a indiánske predky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Milujem vstávanie na roztomilé ranné esemesky typu: Vaša objednávka bola odoslaná

Príspevok zdieľaný používateľom ASPEN ROAD (@myaspenrae) 8. mája 2020 o 7:43 PDT

O svojich rodičoch a súrodencoch toho veľa nepovedala a informácie o tomto aspekte jej života sú zatiaľ neznáme. Po strednej škole sa Aspen zapísala na Kalifornskú štátnu univerzitu v Monterey, kde získala titul v odbore psychológia.

Začiatky kariéry

Od útleho veku sa Aspen zaujímala o modeling a módu a čítala množstvo módnych časopisov, ktoré ju len priblížili svetu modelingu. Aspen sa tiež zaujímala o fitness a počas stredoškolských rokov bola veľmi aktívna.

Keď zmaturovala, začala navštevovať posilňovňu a behať maratóny a začala sa viac zameriavať na svet fitness a všimol si ju čoraz väčší počet profesionálnych fitness trénerov. Začala sa zúčastňovať súťaží a po prvýkrát sa umiestnila na súťaži NPC Bikini a potom na niekoľkých ďalších súťažiach pre fitness modelky, vrátane 2015 NPC Sacramento Championships, 2016 NPC Muscle Evolution a 2017 NPC USA Championship, ktoré vyhrala okrem iného.

Bolo to prospešné pre ňu a jej kariéru, pretože bola preskúmaná modelingovými a fitness agentmi a dostala veľa ponúk na účinkovanie v populárnych časopisoch.

Najprv váhala, no čoskoro povedala áno príležitostiam, ktoré získala, a stala sa profesionálnou fitness modelkou. Odvtedy ju začal Aspen oficiálna stránka Instagramu , a teraz má okolo 440 000 sledovateľov a tiež spolupracovala s množstvom módnych časopisov, značiek a spoločností.

Vystúpte na výslnie

Aspen bola vo svete fitness každým dňom populárnejšia, no vďaka jej skvelému telu a celkovému vzhľadu začala dostávať ponuky na účinkovanie vo filmoch pre dospelých.

Debutovala v roku 2012 a odvtedy sa objavila vo viac ako 20 filmoch pre dospelých, čo ju len urobilo populárnejšou a ešte viac zvýšilo jej bohatstvo. Aspen spustila vlastnú webovú stránku, PlayWithRae.Com , na ktorej má množstvo videí a obrázkov pre dospelých pre tých, ktorí sa prihlásili na jej webovú stránku, a na tomto počine tiež zarobila značné množstvo peňazí.

Aspen Rae Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery a vzhľad

Aspen je vychádzajúcou hviezdou vo svete fitness a modelingu a je tiež nádejným menom vo filmovom priemysle pre dospelých.

Jej úspech v týchto oblastiach len zvýšil jej bohatstvo a podľa zdrojov sa čistý majetok Aspenu odhadoval na viac ako 1 milión dolárov začiatkom roku 2020.

Aspen Rae je vysoká 5 stôp 3 palce (1,6 m), váži približne 52 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-23-34, jej veľkosť podprsenky je 34C. Má hnedé vlasy a orieškové oči.

Aspen Rae Osobný život, zoznamka, priateľ, lesbička

Aspen bola o svojom kariérnom živote veľmi otvorená, no na druhej strane zatajila väčšinu informácií týkajúcich sa jej osobného života.

Kvôli povahe jej filmových videí pre dospelých, v ktorých je zobrazená, ako si užíva spoločnosť žien, vyvolala klebety o tom, že je lesbička. Doteraz však chodila len s chlapmi, pričom jedným z jej priateľov bol muž, s ktorým sa zoznámila v posilňovni v roku 2016, a pred rozchodom bol pár spolu asi šesť mesiacov. Jej súčasný vzťah je záhadou, no niektoré zdroje uviedli, že randí s fotografom, s ktorým často spolupracuje. Túto fámu však nepotvrdila. ona nemá deti.

Aspen Rae Výživa, Cvičenie

Aspen sa už nejaký čas pohybuje vo vodách kulturistiky a dodržiava prísnu výživu a diétu. Musí vážiť každú uncu bielkovín, tukov a sacharidov, pričom do svojej výživy pridáva aj doplnky, ktoré zahŕňajú srvátkový proteín, spaľovače tukov a iné. Aspen je v posilňovni takmer každý deň v týždni a medzi jej obľúbené cviky patria okrem iných tréningov aj príťahy, výpady a vzpriamené riadky.

Aspen Rae News, fakty

Pred kariérou vo fitness a kulturistike mal Aspen záujem stať sa zubárom. Je milovníčkou zvierat, najmä psov a mačiek, no miluje aj kone a iné zvieratá. Na Instagrame často zverejňuje zábery svojich zvieracích priateľov.

Svoj voľný čas rada trávi prechádzkami po lesoch a národných parkoch namiesto žúrovania v kluboch. Povedala, že nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu na svojom tele a že je úplne prirodzená.

Je fanúšikom tetovania a na tele má niekoľko tetovaní, vrátane srdca na ľavej strane panvovej kosti a kvetov na pravom bruchu.