• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Nicollette Sheridanovej – bývalej manželky Aarona Phypersa

Nahá pravda Nicollette Sheridanovej – bývalej manželky Aarona Phypersa

ObsahKto je Nicolette Sheridan?

Nicollette Sheridan je anglicko-americká herečka, producentka a spisovateľka, ktorá sa preslávila úlohami Paige Matheson v telenovele Knots Landing, Edie Britt v televíznom seriáli Desperate Housewives (2004-2009) a naposledy ako Alexis Carrington. v telenovele Dynastia (2018-2019), okrem iných postáv, ktoré počas svojej kariéry stvárnila.

Nicollette Sheridan- The Naked Truth: Detstvo, vzdelanie

Narodila sa ako Nicollette Flora Vivianne Sheridan 21. novembra 1963 vo Worthing, Sussex, Anglicko, je dcérou herečky Sally Adams a Arthura Sheridana.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Láskavosť, súcit a láska. #znovuzrodenie #obnova Dúfam, že táto Veľká noc vyprovokuje v každom z nás iný súbor humanitárnych hodnôt, aby sme vyvolali nové štandardy a duchovný rast v tejto univerzálnej skúsenosti. Nech sme všetci lepšími verziami seba samých so cťou a rešpektom... Veselú Veľkú noc #Veľkú noc #láska #láskavosť #súcit #česť #rešpekt

Príspevok zdieľaný používateľom Nicollette Sheridan (@nicollettesheridan) 12. apríla 2020 o 23:45 PDT

Má nevlastného brata Nicka Savalasa zo vzťahu jej matky s Tellym Savalas Telly sa stal jej nevlastným otcom. Nicollette sa presťahovala do USA v roku 1973, keď mala len desať rokov, ale predtým navštevovala Arts Educational School v Londýne.

Začiatky kariéry

Nicollette začala svoju cestu ako modelka na začiatku 80. rokov a objavila sa vo Vogue a ozdobila aj titulnú stránku Cosmopolitanu. Ako však starla, jej záujem o herectvo sa zvýšil av roku 1984 debutovala ako Taryn Blake v televíznom seriáli Paper Dolls.

O dva roky neskôr získala Nicollette úlohu Paige Matheson v telenovele Knots Landing (1986-1993) a objavila sa vo viac ako 180 epizódach série nominovanej na Zlatý glóbus, vďaka čomu bola veľmi populárna.

Vystúpte na výslnie

Počas 90. rokov pokračovala niekoľkými televíznymi filmami, objavila sa vo filmoch A Time to Heal (1994), Shadows of Desire (1994), potom v sci-fi thrilleri Virus, v ktorom si zahrali William Devane, Stephen Caffrey, a získala Zlatý glóbus. víťazný triler-dramatický film Obžaloba: McMartinov proces (1995) a kriminálny triler Raw Nerve (1999).

Na ďalšiu významnú rolu čakala do roku 2004, no čakanie sa vyplatilo, keď bola vybraná ako Edie Britt v dramatickom seriáli Zúfalé manželky, ktorý získal Zlatý glóbus. Objavila sa v 111 epizódach od roku 2004 do roku 2009, kedy oznámila, že zo show odchádza. V roku 2010 zažalovala Marca Cherryho, producenta a tvorcu šou, tvrdiac, že ​​s ňou bolo počas šou týrané, a žiadala 20 miliónov dolárov, ale porota nedospela k verdiktu a bola vyhlásená hanebnosť. Potom niekoľkokrát začala proces obnovovať, no neúspešne.

Nicollette pokračovala vo svojej kariére a v roku 2010 hrala v komediálnom televíznom filme Lee Mathers a v roku 2011 sa objavila v romantickej komédii na televíznom kanáli Hallmark Honeymoon for One.

Najnovšie projekty

V nasledujúcich rokoch sa Nicollette objavila v niekoľkých projektoch, no bez väčšieho úspechu. Po tomto období svojho života mala hlavnú úlohu v romantickej komédii televízneho filmu All Yours (2016), kde si zahrali Dan Payne a Kiefer O'Reilly, a naposledy bola Nicollette vybraná, aby stvárnila Alexis Carrington v reboote Dynasty, a teraz pracuje na televíznom filme Chameleon, ktorý ešte len nevyšiel.

Nicollette Sheridan Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad

Nicollette hrala vo viac ako 50 filmoch a televíznych seriáloch a jej čisté imanie počas jej kariéry výrazne vzrástlo, najmä keď hrala vo filme Zúfalé manželky – za prácu v tejto šou má nomináciu na Zlatý glóbus.

Zdroje odhadujú, že Sheridanova čistá hodnota bude začiatkom roku 2020 až 25 miliónov dolárov.

Nicollette Sheridan je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,71 m), pričom váži približne 137 libier ~ 62 kg a jej dôležité štatistiky sú 38-26-37, má blond vlasy a modré oči.

Osobný život Nicollette Sheridan, randenie, manželstvo, rozvod

Nicollette mala veľmi bohatý milostný život, keď bola ešte v tínedžerskom veku, chodila s Leifom Garrettom, spevákom a hercom, a dokonca s ním žila v jeho rodinnom dome.

Jej kariéra sa rozbehla a stala sa z nej niečo ako sexsymbol a potom chodila s takými hviezdami ako Scott Baio, Roger Wilson a Jimmy Van Patten.

Jej prvé manželstvo bolo s Harrym Hamlinom – obaja sa vzali 7. septembra 1991, ale rozviedli sa o necelý rok neskôr, 21. augusta 1992. Potom začala románik so slávnym spevákom Michaelom Boltonom, ktorý trval od roku 1992 do roku 1997.

Jej ďalším milencom bol Nicklas Soderblom, švédsky osobný tréner, a dvojica sa dokonca zasnúbila, no po dvoch rokoch romániku svoj románik odvolala.

Do Boltonu sa vrátila v roku 2005 a začiatkom roka 2006 sa zasnúbili, no v auguste 2008 sa opäť rozišli.

O niekoľko rokov neskôr začala chodiť s Aaronom Phypersom a obaja sa vzali v decembri 2015, no aj toto manželstvo malo krátke trvanie, keďže 15. júla 2016 podala žiadosť o rozvod, ktorý bol dokončený až v auguste 2018. Odvtedy je Nicollette slobodná, zatiaľ čo jej bývalý manžel chodí s bývalou modelkou a hollywoodskou hviezdou Denise Richardsovou.

Nicollette Sheridan Novinky a fakty

Nicollette nedávno odstúpila zo svojej úlohy Alexis Carrington , len aby mala viac času so svojou matkou postihnutou rakovinou, o ktorej hovorila po oznámení svojho odchodu zo show. Jej náhrada je Elaine Hendrix .

Nicollettin otec opustil rodinu, keď mala menej ako rok a už ho nikdy nevidela. Išla do Buckley School, z ktorej ju takmer vylúčili po tom, čo ju prichytili pri falšovaní matkinho podpisu. V dôsledku toho ju matka preložila do Millfield School for Girls, z ktorej nakoniec v roku 1981 zmaturovala.

Nicollette má rada jazdu na koni a je zanietenou milovníčkou psov a ako domáce zvieratko má zlatého retrievera, ktorému dala meno Oliver.

V roku 1991 ju magazín People zaradil medzi 50 najkrajších ľudí.

Nicollette je vegetariánka a má prísnu diétu, ktorú má tendenciu dodržiavať každý deň. Je aktívna na sociálnych sieťach a má okolo 700 000 sledovateľov Instagram .