Nahá pravda Nicolette Scorsese – Kde je dnes? Wiki

Nicolette Scorsese je bývalá herečka, ktorá sa teraz zameriava na výchovu svojej jedinej dcéry Shiloh. Počas svojej kariéry bola často uznávaná ako príbuzná Martina Scorseseho, ale nie je jasné, či sú skutoční príbuzní alebo nie.

ObsahRaný život a rodina

Nicolette Scorsese sa narodila 6. januára 1954 v USA, má teda americkú národnosť a jej znamenie zverokruhu je Kozorožec. Nicolette nikdy neotvorene hovorila o podrobnostiach o členoch svojej rodiny – neexistujú žiadne informácie o jej rodičoch, súrodencoch atď. Detstvo strávila snom stať sa herečkou a nakoniec sa jej sen splnil.

Vzdelanie

Nicolette zmaturovala na strednej škole v roku 1972. Neexistujú žiadne informácie o ďalšom vzdelávaní.

Herecká kariéra

Prvé kroky

Nicolette začala svoju kariéru ako modelka – napokon jej trvalo takmer 13 rokov, kým získala svoju prvú rolu v televíznom seriáli, predtým spolupracovala s niekoľkými modelingovými agentúrami, väčšinou pre tlačené komerčné kampane. V roku 1985 však bola obsadená ako Cindy, ktorá sa objavila v dvoch epizódach šou The A-Team: Judgment Day: Part 1 a Judgment Day: Part 2. V roku 1987 získala Nicolette rolu Louise v epizóde American Teen v Charlesovi v r. Charge, populárny sitkom so Scottom Baiom a Williem Aamesom v hlavných úlohách.

V roku 1988 mala Nicolette rolu Melissy Cody vo filme Perfect Victims, hororovom thrilleri s Deborah Shelton a Lyman Ward, jej prvým dielom v celom filme. Koncom roku 1989 získala Nicolette rolu Márie vo filme Jeremiáš S. Chechik National Lampoon’s Christmas Vacation, vďaka ktorému sa stala oveľa slávnejšou. Rodinná komédia s Chevy Chase a Beverly D'Angelo mala rôzne recenzie od kritikov, ale publikum ju vrelo prijalo, najmä kvôli talentovanému herectvu Chevyho Chasea.

Ďalšia kariéra

V roku 1993 Nicolette získala niekoľko úloh naraz, objavila sa ako Tina v športovej dráme Aspen Extreme, ako zdravotná sestra v mysterióznej dráme Boxing Helena a ako hosteska v krátkom filme Čašník.

Nicolette Scorsese — snímka obrazovky Charlesa in Charge, dievča v červených plavkách z filmu „Vianočné prázdniny“

pridané Kevin Panic na Utorok 3. decembra 2013

V roku 1994 mala Nicolette rolu Holly v televíznom dramatickom seriáli L.A. Law a bolo možné ju vidieť v epizóde s názvom Cold Cuts. V tom istom roku sa objavila aj v Rebel Highway ako Suzy v epizóde Girls in Prison, ktorá bola neskôr vydaná ako televízny film v predĺženej verzii.

V roku 1995 Nicolette získala úlohu Pamely v super populárnom seriáli ER, kde sa objavila v epizóde The Birthday Party. V tom istom roku sa objavila aj v jednej z epizód NYPD Blue v úlohe Francine. Nasledujúci rok ju bolo možné vidieť ako Eileen v televíznom filme The Ultimate Lie (1996) a v roku 1998 bola v krátkom filme Lone Greasers, zatiaľ čo v roku 2000 sa vrátila na scénu NYPD Blue, aby sa objavila v ďalšom epizóda s názvom Malý Abner, stvárňujúca postavu prsnatej barmanky. V skutočnosti to bola jej posledná herecká práca. V roku 2001 Nicolette zistila, že je tehotná, a ukončila hereckú kariéru, aby sa pripravila na materstvo.

Je príbuzná s Martinom Scorsesem?

Nicolettino priezvisko určite každého prinúti premýšľať, či nie je nejako príbuzná s legendárnym režisérom Martinom Scorsesem. Skutočnosť, že Nicolette bola herečka a pracovala aj v zábavnom priemysle, veľmi umožnila ich domnelé príbuzenstvo. Pravdou však je, že Nicolette Scorsese a Martin Scorsese nie sú príbuzní – majú len rovnaké priezvisko.

Osobný život, bývalý priateľ Sean Penn

Hovorí sa, že Nicolette mala viacero vzťahov s rôznymi hercami. Keď začala pracovať ako modelka, chodila s Antoniom Sabato Jr. Hovorí sa o nej, že je aj bývalou priateľkou Seana Penna, hviezdy filmu The Game (1997), keďže ich spolu videli začiatkom 90. rokov. , keď sa Sean rozviedol s Madonnou a ešte nezačal vzťah so svojou druhou manželkou Robin Wright, s ktorou sa oženil v roku 1996.

Od roku 2000 bola Nicolette vo vzťahu s populárnym rockovým spevákom Billym Duffym, frontmanom britskej skupiny The Cult, av roku 2002 sa Nicolette narodila ich dcéra Shiloh Duffy, o jej ďalšom vzťahu s Billym nie sú žiadne informácie, v skutočnosti v roku 2006. Billyho videli s inou ženou, Zeta Graff , čo znamená, že do roku 2006 sa jeho vzťah s Nicolette skončil.

Dcéra Shiloh Duffy

Dcéra Nicolette s Billym Duffym sa narodila v roku 2002. Teraz študuje na Univerzite v Severnej Karolíne, ktorú má ukončiť v roku 2024. Má veľa priateľov a rada cestuje po USA a Európe. Jej koníčkom je fotografovanie, má účet VSCO, na ktorom zdieľa fotografie, ktoré urobila, vrátane niekoľkých s ňou matka . Shiloh tiež tancuje balet bola účastníčkou Medzinárodnej baletnej súťaže mládeže. Ona raz stretol Eda Sheerana , jedna z jej obľúbených moderných speváčok.

Kto je Billy Duffy, Shilohin otec?

Nič nie je známe o tom, ako často Shiloh vidí svojho biologického otca Billyho Duffyho, s ktorým jej matka chodila niekoľko rokov. Budúci rockový hudobník, narodený 12. mája 1961 ako William Henry Duffy, vyrastal v Hulme v Manchestri v Anglicku. Billy, vášnivý fanúšik Manchester City FC, sa zapojil do rôznych fanúšikovských akcií organizovaných miestnymi Ultras. Bol to čas, keď sa stal aj fanúšikom punk-rockovej hudby a inšpirovaný kapelami ako New York Dolls, Buzzcocks a samozrejme The Sex Pistols, začal Billy hrať na gitare v skupine Southern Death Cult. Skupina sa neskôr rozdelila a Billy a jeho kolegovia muzikanti vytvorili ďalšiu skupinu, Death Cult, čoskoro skrátili názov skupiny na jednoducho The Cult.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#TBT SUN KING 1989. 12 Limitovaná edícia Hologram Wallet. Beggars Banquet BEG 235 TH Čo sa kedy stalo s hologramami? #billyduffy #billyduffyofficial #thecult #sunking #UK #beggarsbankquet #12inch #single #vinyl #limitededition #hologram

Príspevok zdieľaný používateľom 𝕭𝖎𝖑𝖑𝖞 𝕯𝖚𝖋𝖋𝖞 ✠ (@billyduffyofficial) 27. februára 2020 o 8:15 PST

Skupina vydala 10 štúdiových albumov, pričom prešla niekoľkými rozchodmi a reunionmi. Medzi ich najúspešnejšie albumy patria Electric (1987), Beyond Good and Evil (2001) a Choice of Weapon (2012). V januári 2013 vydal svetoznámy výrobca hudobných nástrojov Gretsch gitaru s názvom Billy Duffy Signature White Falcon.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Nicolettin obľúbený herec je Tom Cruise a jej obľúbená herečka je Julia Roberts. Jej obľúbená farba je modrá. Má rada taliansku kuchyňu. Najobľúbenejšou destináciou Nicolette je Paríž vo Francúzsku.

Vzhľad, štýl oblečenia

Nicolette má stredne dlhé hnedé vlasy a modré oči. Je vysoká 5 stôp 4 palce (1,63 m), váži okolo 116 libier (53 kg) a jej vitálne štatistiky sú 33-24-34. Čo sa týka štýlu oblečenia, rada nosí elegantné šaty a oblečenie so zvieracími vzormi. Veľmi rada nosí vysoké opätky.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa čistý majetok Nicolette odhaduje na približne 300 000 dolárov. Pokiaľ ide o otca Nicolettinej dcéry Shiloh, ktorý mal platiť výživné, kým Shiloh nedovŕši 18 rokov, Billy Duffy má údajne čistý majetok 12 miliónov dolárov , od marca 2020.