Nahá pravda Natashe Augheyovej – miery, vek, výška

ObsahKto je Natasha Aughey?

Natasha Aughey je kanadská fitness modelka, kulturistka, trénerka, osobnosť YouTube a hviezda Instagramu. Svetu je asi najznámejšia vďaka svojej stránke na Instagrame, na ktorej má viac ako milión sledovateľov a na ktorej zdieľa svoje fotky a videá, z posilňovne a z rôznych súťaží, ktorých sa zúčastnila.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

nevedel sa rozhodnúť. Takže tu sú oboje #nomakeup okrem pár vecí na kruhy pod očami 🤷‍♀️

Príspevok zdieľaný používateľom Natasha Augheyová (@natashaughey_) 16. apríla 2020 o 10:23 PDT

Natasha Aughey Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Natasha Aughey sa narodila 18. marca 1993 v Ottawe v Kanade v Ontáriu ako jedináčik, Natasha vyrastala vo svojom rodnom meste a od raných rokov sa začala zaujímať o šport, najmä o futbal, ktorý hrala na strednej škole. V roku 2011 absolvovala miestnu strednú školu, ale nezapísala sa na vysokú školu, namiesto toho sa zamerala na svoju fitness kariéru.

Začiatky kariéry

Natasha sa zapísala do fitness kurzu a získala certifikovaného trénera CanFitPro 1. úrovne, potom začala oficiálna stránka Instagramu . Začala nahrávať obrázky a krátke videá z telocvične, kde predvádzala svoje roztrhané telo, čím prilákala veľa ľudí. Pokračovala v rozvoji svojej kariéry v športe, bežeckých pretekoch vrátane maratónov, potom kardio cvičeniach, no stále nebola spokojná.

Pracovala tvrdšie a v roku 2013 bola šiesta na OPA Ottawa Championships, Figure Tall, kulturistickej súťaži.

Vystúpte na výslnie

Začala na seba priťahovať pozornosť, vrátane mnohých fitness a kulturistických časopisov, dostávala ponuky na obálky časopisov Grace a stala sa ambasádorkou niekoľkých fitness značiek. V dôsledku toho sa počet jej sledovateľov na Instagrame začal zvyšovať a začala spolupracovať s takými značkami, ako sú fitness oblečenie Celestial Bodiez a doplnky výživy Blackstone Labs.

Medzi jej ďalšie úspechy patrilo to, že sa stala ambasádorkou laboratórií EHP (Enhanced Human Performance), ktoré do značnej miery zvýšili jej bohatstvo.

Kariéra YouTube

Keď sa jej kariéra neustále rozvíjala, chcela rozšíriť svoju popularitu do iných médií a v roku 2015 spustila svoj kanál YouTube.

Jej prvé video bolo Natasha Aughey (cvičenie na gluteus/šunku) a pokračovala v nahrávaní videí zo svojho tréningu, čo prilákalo viac ľudí na jej oficiálny kanál YouTube, a teraz má viac ako 125 000 odberateľov a jej videá si pozrelo približne 7,5 milióna krát, medzi tie najpopulárnejšie patrí Natasha Aughey-Leg Day , s viac ako štyrmi miliónmi zhliadnutí, potom Natasha Aughey (Shoulder/Triceps Workout), ktorá bola zhliadnutá viac ako 650 000-krát, a Chest Day s 365 000 zhliadnutiami, medzi mnohými ďalšími videami, ktoré prispeli k jej popularite a bohatstvu.

Natasha Aughey Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad a telesné miery

Svojou obetavosťou a tvrdou prácou si Natasha urobila meno a jej úspech výrazne zvýšil jej bohatstvo. Autoritatívne zdroje odhadujú, že čistý majetok Natashe Augheyovej sa začiatkom roku 2020 odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.

Natasha je známa svojou jedinečnou postavou, takže sa pozrime na jej miery – meria 5 stôp 6 palcov (1,68 m), váži približne 136 libier ~ 62 kg čistých svalov a jej dôležité štatistiky sú 36-25-38. Veľkosť jej podprsenky je 36B.

Cvičenie, výživa

Natashu nájdete v posilňovni šesť dní v týždni, kde precvičuje každú časť svojho tela, od chrbta po hruď a ramená, zatiaľ čo na siedmy deň odpočíva. Jej výživa nezahŕňa žiadny týždenný diétny plán, ale dbá na to, aby jej jedlo bolo bohaté na živiny a zahŕňalo ryžu, zelenú zeleninu a kuracie mäso.

Osobný život Natasha Aughey, zoznamka, priateľ

Bohužiaľ, Natasha nie je jednou z tých celebrít, ktoré zdieľajú všetky aspekty svojho života v médiách, a zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne informácie o Natashovom osobnom živote. Niektoré zdroje však uviedli, že je slobodná a zameriava sa na svoju kariéru. Mať mužskú postavu a tajiť svoj milostný život vyvolalo niekoľko kontroverzií vrátane toho, že Natasha je lesbička, ale to je len fáma.

https://www.facebook.com/661504830701781/photos/a.811414239044172/1250036368515288/?type=3&theater

Natasha Aughey Správy, fakty

Natasha je známa po celom svete, nielen v Kanade a USA av poslednej dobe glamorparis.com písala o svojom živote a úspechoch, pričom sa objavila aj v mnohých časopisoch vydávaných v USA. Svoju rodnú krajinu propagovala po celom svete a bola súčasťou tímu spoločnosti Redcon1, ktorý získal povolenie od Health Canada posielať tam ich produkt z USA, reprezentujúci produkty Total War a Big Noise.