Nahá pravda Michaely Mendezovej – Kto je ona? Wiki, vek

ObsahKto je Michaela Mendezová?

Michaela Mendez sa narodila 25. júla 1994 v Santa Clarite, Kalifornia, USA a je osobnosťou sociálnych médií, ako aj youtuberkou, ktorá sa preslávila najmä tým, že sa počas ich vzťahu preslávila po boku svojho bývalého priateľa Nathana Boucauda. Bola výrazne prezentovaná na kanáli NatesLife, na ktorom dokonca uverejňovala obsah pre kanál predtým, ako sa rozišli.

Čistá hodnota Michaely Mendezovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Michaely Mendez odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila najmä úspešnou kariérou na YouTube.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Myslieť na svoj dotyk.. | @fashionnova AD

Príspevok zdieľaný používateľom Michaela (@sheismichaela) 4. decembra 2019 o 12:24 PST

Okrem príjmov z reklamy zo svojho kanála získava dodatočný príjem aj prostredníctvom sponzoringu na Instagrame, pretože na stránke má výraznú sledovanosť s viac ako 300 000 používateľmi.

Skorý život a cesta na YouTube

Michaela sa väčšinu svojej mladosti držala mimo centra pozornosti a vyrastala v Santa Clarite bez väčšej pozornosti. Medzitým jej budúci priateľ Nathan Bocaud založil kanál na YouTube, ktorý mal slúžiť ako videoblog (vlog). V tom čase si webová stránka získavala veľkú pozornosť a pomohla mnohým blogerom pracovať na plný úväzok.

V túžbe po sláve a peniazoch, ktoré s ňou prišli, začal Nathan zverejňovať videá, na ktorých interagoval na webových stránkach ako Omegle a Chatroulette. Tieto bezplatné online webové stránky sa preslávili, pretože umožňovali používateľom stýkať sa bez potreby registrácie, čo znamená, že mohli komunikovať s cudzími ľuďmi podľa rozmaru, podobne ako v chatovacích miestnostiach v 90. rokoch. S rastúcou popularitou stránky začali používatelia používať svoje webové kamery, aby mohli mať videorozhovory. Interakcia na Omegle a Chatroulette sa stala žánrom na YouTube, pričom kanály sa venujú vytváraniu tohto typu obsahu. Veci sa však pre Natea zmenili, keď stretol Michaelu.

Public Relationship na YouTube

Keď Mendez začala chodiť s Bocaudom, začala sa objavovať na jeho kanáli. Tie sa neskôr zmenili na väčšiu účasť, pretože mu pomáhala s videami s výzvami, videami s otázkami a odpoveďami, vlogmi a mnohými ďalšími. Ako ich vzťah napredoval, sama sa stala celebritou, pretože boli diváci, ktorí začali sympatizovať a oceňovať jej osobnosť. Nakoniec si Nate všimol, že sa mu dostáva oveľa viac pozornosti, a teda aj oveľa viac peňazí, ak robil žarty zo svojej priateľky.

Počas druhej časti ich vzťahu začal nahrávať takéto žarty pomocou skrytých videokamier, čo občas spochybňovalo politiku YouTube pre speňaženie.

Vzhľadom na to, že tieto rozhovory a udalosti môžu byť niekedy len súkromnou záležitosťou, diváci dostali oveľa viac intímnych detailov, ako chceli. To zase viedlo k tomu, že viac ľudí kritizovalo Natea za to, ako sa správal k svojej priateľke. Zdá sa, že Mendez to neprekážalo a o niečo neskôr to bola aj ona, kto začala natáčať žartovné videá, pričom často dostávala pomoc, aby sa vyrovnala so svojím priateľom.

Posledná kvapka – pohyb vpred

Zdá sa, že v ich posledných videách sa veci zintenzívnili, pretože sa vyskytli hlbšie problémy, ktoré sa zdalo, že zasahujú do toho, čo vyzeralo ako dobrý vzťah.

Počas jedného z Michaeliných posledných žartov sa Nate zdal byť skutočne naštvaný a naštvaný na to, čo urobila, aj keď do jeho auta vyvesila iba lepiace papieriky. Po tomto videu Nate prestal byť aktívny a jeho odberatelia potom zistili, že začal odstraňovať väčšinu obsahu na svojom kanáli, pričom zostal len posledný rok ich vzťahu, než zdanlivo opustil YouTube.

Michaela sa posunula ďalej a dva roky pred koncom ich vzťahu si už založila samotnú kanál . Najprv uverejňovala spoločné videá, ale s Nateovou nečinnosťou oznámila na svojom kanáli, že sa rozišli.

Presťahovala sa do Las Vegas, aby žila s niekým, koho nazvala Best Friend Forever (BFF), a vo svojich nedávnych videách videla robiť veľa aktivít s týmto novým priateľom a mnohí veria, že je tam zjavná príťažlivosť, hoci ona popierala. správa sa k nemu, akoby boli spolu, aj keď si to nepriznávajú – zdá sa, že sú stále vo fáze randenia a ešte sa navzájom neuznali ako v oddanom vzťahu.

Iné aktivity

Okrem konzistentného nahrávania na YouTube sa Mendez starala o svoje ďalšie profily sociálnych médií, najmä na Instagram kde sa jej venuje veľká pozornosť. Mnoho ľudí ju považuje za príťažlivú a veľa času trávi udržiavaním kondície v posilňovni.

So všetkými jej sledovateľmi ju nakoniec oslovila Fashion Nova – maloobchodná odevná spoločnosť, ktorá je známa tým, že na propagáciu svojich produktov využíva instagramové modely, ktoré sú často predávané ako klubové oblečenie, ktoré označujú ako lacné v porovnaní s ostatnými. Aj keď to pomohlo pozdvihnúť značku, čím sa stala jedným z najvyhľadávanejších mien za posledných niekoľko rokov, polemiky Čoskoro udrelo, keď bola Fashion Nova obvinená z podplatenia väčšiny svojich zamestnancov a zamestnancov. Spoločnosť je v súčasnosti vyšetrovaná pre tieto obvinenia, ktoré, ak sa preukážu, môžu poškodiť jej povesť.

Osobný život

Je známe, že Mendez pár rokov chodil s Nathanom Boucaudom a dokonca uvažovali aj nad spoločným dieťaťom.

Z toho však ustúpila, pretože sa chcela vydať predtým, ako sa zaviaže mať rodinu. Teraz žije s mužom menom Jay koho označí za svojho priateľa, čím naznačuje, že nie sú spolu. Pred ich vzťahom sa Jay preslávil tým, že natáčal videá so svojou domácou opičkou a tiež vlogoval svoje každodenné aktivity.

Podľa Mendezovej je afroamerického, čerokízskeho a nórskeho pôvodu. Má päť súrodencov, z ktorých traja sú bratia. Tiež rada počúva hudbu The Weeknda a Michaela Jacksona. Po rozchode uvažovala o ukončení svojej online kariéry a dokonca si na pár týždňov deaktivovala účet, kým sa vrátila.