Nahá pravda Mia Sand – vek, miery, priateľ, Wiki

ObsahKto je Mia Sand?

Mia Sand sa narodila 11. októbra 1987 v znamení Váh v Kodani v Dánsku s nemeckými, dánskymi a faerskými predkami. Je to 32-ročná fitness modelka, osobná trénerka a osobnosť sociálnych médií, pravdepodobne najlepšie známa tým, že vedie svoj oficiálny účet na Instagrame, na ktorom má viac ako 1,5 milióna sledovateľov. Má tiež svoj oficiálny účet na Twitteri s takmer 15 000 sledovateľmi, ako aj oficiálnu stránku na Facebooku s viac ako 85 000 „páči sa mi“.

Aká bohatá je teraz? Mia Sand Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Mia Sand odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov zarobených z úspešného zapojenia sa do fitness priemyslu, nielen ako modelka, ktorá pracovala pre rôzne módne značky, ale aj ako certifikovaná osobná fitness trénerka a výživová poradkyňa.

Okrem toho Mia vytvára a zdieľa sponzorované príspevky na svojich oficiálnych účtoch sociálnych médií, čo tiež neustále zvyšuje jej bohatstvo.

Raný život, národnosť, etnicita

Mia Sand strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Kodani, hlavnom meste Dánska, kde ju vychovali jej rodičia, no informácie o ich menách a profesiách zatiaľ nie sú známe.

Verí sa, že je jedináčik, pretože nikdy nespomenula nič o súrodencoch. Mia je podľa národnosti Dánska a patrí k belošskej etnickej skupine.

Začiatky kariéry

Mia Sand sa už ako mladé dievča vždy zaujímala o modeling, trávila hodiny pozeraním dievčat na titulných stránkach rôznych časopisov. Po imatrikulácii v roku 2014 si Mia našla prácu, aby mohla zarobiť dostatok peňazí na to, aby sa finančne podporila pri plnení svojich snov.

Mia však svoje plány musela odložiť nabok, keďže v 20-ke otehotnela, no akonáhle malo jej dieťa štyri roky, začala cvičiť.

Rise to Fame cez Instagram

Mia využila príležitosť stať sa populárnou so vzostupom sociálnych médií, pretože si vytvorila svoj oficiálny účet na Instagrame pod používateľským menom ‘ missmiafit' vo februári 2015. Okamžite začala zverejňovať svoje fotografie na dennej báze, väčšinou z posilňovne, kde predvádzala cvičenie.

Zdokumentovala svoj pokrok v cvičení, ktorý prilákal obrovské množstvo sledovateľov a netrvalo dlho a jej účet si všimli viacerí modelingoví skauti, ktorí ju pozvali na spoluprácu s nimi a fotenie pre renomované fitness spoločnosti, ako napr. Workout Empire. Mia sa tak stala fitness modelkou a zdobila titulné strany rôznych fitness publikácií. Okrem toho je modelkou pre množstvo značiek spodnej bielizne a oblečenia a v súčasnosti pôsobí ako ambasádorka Body Engineers.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Reklame – Len sa starám o moju žiaru v @fashionnovacurve A tak by ste si mali rozžiariť, nenechajte nikoho stlmiť vaše svetlo, nedovoľte nikomu, aby vám povedal, že sa to nedá urobiť, dosiahnuť, dosiahnuť alebo zvládnuť, pretože to môže, dajte si srdce, myseľ a svaly do toho a máš viac sily, než si dokážeš predstaviť #glowup v túto fantastickú nedeľu #nikdy sa nevzdávaj #ver sa v seba #makeuponpoint

Príspevok zdieľaný používateľom Mia Sand – PT a odborník na výživu (@missmiafit) 31. mája 2020 o 8:44 PDT

Certifikovaný fitness tréner a odborník na výživu

Mia Sand sa popri svojej modelingovej kariére vzdelávala a získala certifikáciu ako fitness trénerka a výživová poradkyňa. V súčasnosti teda pracuje ako osobná trénerka a motivuje svojich klientov k cvičeniu a starostlivosti o svoje zdravie. Mia spustila svoj vlastný webovej stránky , na ktorom sa s ňou môžete prihlásiť na online osobný tréning.

YouTube a Twitter

Okrem toho sa Mia objavila v mnohých fitness videách na kanáloch YouTube ako „Its Booty Thing“, „Fitness Superstar“ a „Big Booty TV“.

V júli 2016 natočila video MIA SAND – Fitness Model: Bigger Butt Exercises – Building Massive Butt @ Denmark v spolupráci s kanálom „My Fitness Girls“. V novembri 2011 spustila svoj vlastný kanál YouTube pod používateľským menom „Miss Mia Fit“. Aj keď do dnešného dňa zverejnila iba jedno video, Mia nazbierala viac ako 9 000 odberateľov a 180 000 videní. Aktívna je aj na Twitteri, na ktorom ju nájdete pod užívateľským menom ‘@missmiafit'. Mia vedie svojho úradníka Facebook stránka tiež, ktoré používa na svoju propagáciu.

Vzhľad a vitálna štatistika

Známa fitness modelka má dlhé blond prefarbené vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 7 palcov (1,70 m), pričom váži okolo 180 libier (82 kg) a jej vitálne štatistiky sú 38-26-41. Jej veľkosť podprsenky je 36D – prezradila, že má prsné implantáty.

Cvičebná rutina a diéta

Denný tréningový program Mia Sand nájdete na webovej stránke Najväčšia fyzika . Zvyčajne cvičí trikrát týždenne, pričom kombinuje kulturistiku a silový trojboj, aby si udržala dokonalú formu. Rada cvičí ťažké cviky s nízkym počtom opakovaní, jej obľúbenými cvikmi sú drepy, tlak na lavičke a dipy.

Jej zdravá strava je založená na potravinách bohatých na bielkoviny, ako sú vajcia a kuracie mäso. Neberie doplnky.

Matka dvoch synov

Ako už bolo spomenuté, Mia Sand porodila svoje prvé dieťa, syna menom Sean, vo svojich skoro 20 rokoch, ale nikdy nehovorila o otcovi dieťaťa. Keďže bola v čase tehotenstva mladá, špekulovalo sa, že neplánovane. Každopádne, Mia je teraz vydatá žena – jej manželom je slávny kulturista Rune Jacobsen. Pár privítal svojho syna v roku 2018. Rodina v súčasnosti žije v Hovedstadene v Dánsku.