• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Markie Post – merania, čistá hodnota, Wiki

Nahá pravda Markie Post – merania, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Markie Post?

Marjorie Armstrong Post sa narodila 4. novembra 1950 v Palo Alto v Kalifornii v USA a je herečkou, ktorá sa pravdepodobne najviac preslávila prácou v šou Hearts Afire, v ktorej stvárnila Georgia Anne Lahti Hartman. Pracovala aj na predstaveniach Night Court a The Fall Guy, v ktorých vystupovala ako Terri Michaels.

Bohatstvo Markie Post

V polovici roku 2020 sa čistý majetok spoločnosti Markie Post odhaduje na viac ako 12 miliónov dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v hereckej profesii v zábavnom priemysle od konca 70. rokov 20. storočia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Markie Post #80s #1980s #80sbabe #Retro #retrofashion #Vintage #vintagefashion #80sfashion #Nostalgic #1980 #80s_Renegade #80sGirl #fashion #plavky #RAD #MarkiePost

Príspevok zdieľaný používateľom 80s_RΞNΞGΛDΞ™ (@80s_renegade) 10. septembra 2015 o 13:13 PDT

Okrem televíznej práce sa počas svojej kariéry objavila aj v niekoľkých filmových projektoch.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Markie vyrastala v Palo Alto, kde jej matka pracovala ako poetka, zatiaľ čo jej otec je vedec Richard F. Post, známy svojou prácou v oblasti jadrového a magnetického poľa. Vyrastala ako prostredné dieťa troch súrodencov – rodina sa neskôr usadila vo Walnut Creek v Kalifornii, kde navštevovala strednú školu Las Lomas. Škola existuje od 50. rokov minulého storočia a je jednou z piatich škôl v tejto oblasti. Bola populárnou študentkou a členkou tímu roztlieskavačiek.

Po imatrikulácii zo strednej školy sa zapísala na súkromnú Lewis & Clark College v Portlande v Oregone, kde tiež strávila semester na Pomona College a potom sa vrátila na Lewis & Clark, aby dokončila bakalárske štúdium. Po promócii v sedemdesiatych rokoch si uvedomila, že chce vstúpiť do zábavného priemyslu, a začala svoj nájazd ako súčasť produkčného štábu hernej show Split Second, potom pokračovala s ďalšími produkčnými štábmi v predstaveniach ako Pyramid, Double Dare, Card Žraloky a heslo.

Prechod na herectvo

Po jej práci v rôznych herných reláciách sa Post objavila ako herečka v epizóde show CHIPs. Kriminálna šou sleduje životy dvoch policajtov na motocykloch California Highway Patrol (CHP), ktorí riešia rôzne zločiny v tejto oblasti. Čoskoro jej do cesty pribudla ďalšia práca, vrátane účinkovania vo filmoch The Lazarus Syndrome, Hart to Hart a Barnaby Jones. Hosťovala aj v pilotnej epizóde Simon & Simon, show, ktorá trvala takmer celé osemdesiate roky.

Jej raná kariéra bola definovaná týmito hosťovaniami, až kým v roku 1981 debutovala vo filme Gangster Wars, kde stvárnila postavu Chrisa Brennana.

Vo filme si zahrali Joe Penny a Michael Nouri, rozprávajúci príbeh niekoľkých významných gangstrov z minulosti, vrátane Luckyho Luciana a Bugsyho Siegela. Rok po tomto debute bola obsadená do svojej prvej pravidelnej televíznej úlohy v The Fall Guy , ktorej súčasťou bola nasledujúce tri roky. Šou vysielaná na ABC a rozpráva príbeh niekoľkých kaskadérov v Hollywoode, ktorí pracujú ako lovci odmien.

Vzostup k sláve

Po The Fall Guy si Markie našla pravidelnú prácu v hernej šou The $10,000 Pyramid a bola tiež obsadená ako stálica v Nočný súd , ktorá hrá postavu Christine Sullivan. Situačná komédia sleduje príbeh neortodoxného sudcu menom Harry Stone, ktorý počas nočnej zmeny predsedá mestskému súdu v Manhattane.

Prehliadka bola odrazom popularity tém zameraných na súd počas sedemdesiatych rokov, hoci Night Court bol výrazne populárnejší ako jeho konkurenti, ako napríklad Sirtoa's Court.

Zostala v relácii až do jej konca v roku 1992 a za osem rokov sa objavila vo viac ako 150 epizódach. Potom si nedala prestávku, pretože získala ďalšiu pravidelnú úlohu v situačnej komédii Hearts Afire, v ktorej sa stala partnerom Johna Rittera. Názov relácie je založený na piesni That's the Way of the World od kapely Earth, Wind & Fire a sleduje príbeh politického reportéra a senátorovho asistenta, ktorí k sebe začnú cítiť city, hoci boli spočiatku v konflikte. vzhľadom na ich príslušné profesie.

Prehliadka nabrala vo svojej druhej sezóne nezvyčajný smer a úplne zmenila prostredie, ktoré sa nakoniec ukázalo ako jej rušenie , keďže bola po tretej sezóne zrušená.

Nedávne projekty

V roku 1998 bola Post obsadená do jedného z jej mála projektov hlavného prúdu Na Márii je niečo , ako matka postavy Cameron Diaz. Vo filme si zahrali aj Ben Stiller a Matt Dillon, rozprávajúci príbeh mužov, ktorí sú zamilovaní do titulnej Mary a snažia sa získať si jej náklonnosť. Film bol jedným z najlepšie zarábajúcich filmov roka a získal množstvo pozitívnych recenzií a je považovaný za jeden z najlepších filmov 20. storočia.

Potom sa vrátila do televízie a pracovala na Odd Man Out ako pravidelná relácia, ale relácia mala krátke trvanie, trvala iba rok, ale mala tiež opakujúce sa úlohy v Scrubs a The District. V roku 2010 presunula svoju pozornosť na hlasové herectvo a vyjadrila postavu June Darby v 15 epizódach show Transformers Prime. Jedným z jej najnovších projektov je televízny seriál Chicago PD , v ktorom stvárnila opakujúcu sa postavu Bunny Fletcher. Prehliadka sleduje príbeh dôstojníkov, ktorí sú členmi chicagského policajného oddelenia.

Osobný život

Markie sa zoznámila so Stephenom Knoxom, keď obaja študovali na Lewis & Clark College. Začali vzťah a nakoniec sa v roku 1971 oženili, ale trvalo to len jeden rok. Jej ďalšie manželstvo bolo o desať rokov neskôr so spisovateľom Michaelom A. Rossom a odvtedy zostali spolu a majú dve deti. Počas ranej časti svojej kariéry bola známa tým, že bola veľmi prchavá, pokiaľ ide o romániky, pretože si bola veľmi vedomá svojej váhy a nechcela chodiť na rande, ktoré zahŕňali veľa jedla. Vo svojich projektoch tiež prevzala stereotyp zlých dievčat, pretože sa k nej cítili prirodzenejšie, pretože nebola ako väčšina krajších dievčat v jej okolí.