• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Marina Squerciati – Kto je Baby’s Daddy? Wiki

Nahá pravda Marina Squerciati – Kto je Baby’s Daddy? Wiki

ObsahKto je Marina Squerciati? Wiki Bio

Marina Teresa Squerciati sa narodila v New Yorku v USA 30. apríla 1984, takže jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá sa najlepšie preslávila stvárnením Judy Hollidayovej v divadelnej hre Just in Time: The Judy Holliday Story.

Raný život a vzdelanie

Marina vyrastala v New Yorku, kde ju otec, podnikateľ a matka právnička vychovávali ako jediné dieťa, no v skutočnosti väčšinu voľného času trávila s opatrovateľkou, keďže jej rodičia boli vždy zaneprázdnení. S herectvom začala na základnej škole po tom, čo ju povzbudil jej učiteľ drámy, v ôsmich rokoch sa objavila vo svojej prvej školskej hre a odtiaľ sa objavila vo všetkých hrách okrem jednej, ktorú nemohla navštevovať kvôli „chrípke“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Drahý čas, prečo ešte nie je 8/9 C? Super neslušné. S pozdravom Marina Squerciati #crossover #onechicago #chihard #Burman #rogess #chicagopd #Chicagofire

Príspevok zdieľaný používateľom Marina Squerciati (@marinasqu) 26. februára 2020 o 12:50 PST

V herectve pokračovala na strednej škole, kde hrala aj futbal a lakros. Po imatrikulácii sa zapísala na Northwestern University, kde v roku 2005 získala bakalársky titul v odbore divadlo.

Kariéra herečky

Svoju kariéru ako divadelná herečka odštartovala v roku 2005, keď sa objavila vo filme Just in Time: The Judy Holliday Story, kde stvárnila hlavnú postavu Judy Holliday a za jej vystúpenie bola Marina ocenený cenou Agnes Moorehead Award . O rok neskôr sa objavila vo svojej prvej broadwayskej hre v adaptácii hry Casey Nicholawovej Byť či nebyť a potom hrala hlavné úlohy v niekoľkých mimobroadwayských hrách, ako napríklad Manipulácia a Krása otca.

V roku 2006 sa stala členkou kanadskej cappella skupiny The Essentials a objavila sa v komediálnej hre Perfect Harmony.

V skutočnosti debutovala vo filme v roku 1993 vo filme Luskáčik v hre Myš a Plichinelle a v roku 2006 bola pozvaná, aby sa objavila v krátkom filme Hold. V roku 2009 stvárnila Melanie vo filme It’s Complicated a potom debutovala v televíznom seriáli v jedinej epizóde Law & Order: Criminal Intent. V roku 2010 sa objavila v jedinej epizóde Good Wife and Damages a v roku 2011 hrala v epizóde Model Behaviour televízneho seriálu Blue Bloods.

Uznanie získala v roku 2011 po tom, čo stvárnila Alessandru Steeleovú v ôsmich epizódach dramatického romantického televízneho seriálu. Ohováračka v ktorom hrajú Blake Lively a Leighton Meester a hovorí o blogerovi, ktorý odhaľuje tajomstvá tínedžerov žijúcich a študujúcich na Upper East Side.

Gossip Girl bola obrovským hitom a po chvále za svoj výkon bola Marina pozvaná hrať vo filmoch Alter Egos v roku 2012 a Sparks v roku 2013 a celosvetovo sa preslávila v roku 2014, keď začala stvárňovať hlavnú postavu dôstojníka Kim Burgess v akcii. kriminálny seriál Chicago P.D..

V seriáli hrajú Jason Beghe a Jesse Lee Soffer a pokrýva dve skupiny chicagského policajného oddelenia – skupinu Intel a uniformovaných policajtov. Pre sériu fotí dodnes, pričom od roku 2014 fotí aj pre Chicago Fire a od roku 2015 Chicago Med, v oboch stvárňuje Kim Burgess.

V roku 2017 Marina stvárnila Stellu Friendman vo filme Marshall a Melissu Shaw vo filme Central Park, zatiaľ čo nedávno bola obsadená do filmu Supreme Ruler, ktorý by mal byť uvedený v druhej polovici roku 2020.

Rodina, milostný život a priateľ. Kto je otec jej dieťaťa?

Marina sa s Eli J. Kay-Oliphantom zoznámila v roku 2013 v kaviarni a pred svadbou v roku 2016 spolu chodili tri roky.

pridané Marina Squerciati na Pondelok 19. augusta 2019

Dňa 15. februára 2017 na Twitteri oznámila, že je tehotná a v prvom májovom týždni porodila ich dcéru – hovorí povesť že otcom dieťaťa je Patrick Flueger, slávny americký herec, absolútne nepodložené

Eli J. Kay-Oliphant navštevoval Northwestern University, bakalársky titul ukončil v roku 2001 a potom sa zapísal na právnickú fakultu Emory University s vyznamenaním v roku 2005. Začal pracovať v O'Melveny & Myers LLP vo Washingtone a potom sa presťahoval do New York City, kde pracoval v Latham & Watkins LLP. V súčasnosti pracuje pre Massey & Gail LLP v Chicagu.

Predpokladá sa, že Marina je dcérou Johna R. Jakobsona, amerického finančníka, ktorý zomrel v apríli 2017, a súdne dokumenty to potvrdili v septembri 2019. Finančník údajne platil za Marininu opatrovateľku, jedlo, ktoré jedla a všetko, čo mala. keď vyrastal, a hoci sľúbil, že jej po jeho smrti nechá nejaké peniaze, Marina nedostala nič zo svojho 100 miliónového majetku.

Záľuby a iné záujmy

Marina s manželom rada chodí do divadla a pozerá divadelné hry a opery, rada chodí aj do kina a pozerá všetky nové filmy.

Niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Harrison Ford, Tom Cruise a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú The Shawshank Redemption, The Green Mile a Pulp Fiction. Tiež rada sleduje televízne seriály, pričom niektoré z jej obľúbených sú Breaking Bad a Game of Thrones.

Rada je vonku a trávi svoj voľný čas na kopcoch alebo v národných parkoch a často pridáva fotky nasnímané na prírodných miestach. na jej instagramový účet .

Ráda cvičí a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, pričom sa venuje aj extrémnym športom, ako je lezenie po skalách a parašutizmus, a vie, ako lyžovať a snowboardovať. Denne robí jogu a medituje a dúfa, že sa do roku 2021 stane certifikovanou inštruktorkou jogy.

Vzhľad a čistý majetok

Marína má 35 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,67 metra a váži okolo 58 kg. Od marca 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.