• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda manželky TJ Millera – Kate Gorney – Vek, svadba

Nahá pravda manželky TJ Millera – Kate Gorney – Vek, svadba

ObsahKto je Kate Gorney?

Kathryn Titus Gorney sa narodila 15. júna v Grass Lake, Michigan, USA a je umelkyňou aj herečkou, ktorá je známa najmä ako manželka herca TJ Millera. Jej manžel je známy vedľajšími úlohami v rôznych filmoch ako Deadpool, Ready Player One a Transformers: Age of Extinction. Tiež vyjadril postavu Tuffnuta Thorstona v prvých dvoch častiach série How to Train Your Dragon.

Bohatstvo Kate Gorney

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Kate Gorney odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zarobený úspechom v jej rôznych snahách. Mala niekoľko mainstreamových hereckých projektov a počas svojej kariéry tiež predvádzala umelecké výstavy.

Kate Gorney navštevuje New Era Style Lounge #leatherdress #leatherfigurehuggingdress http://www.leathercelebrities.com/photos/entry/kate-gorney-attends-the-new-era-style-lounge/

pridané Kožené celebrity na Štvrtok 11. februára 2016

Pravdepodobne ťaží z úspechu svojho manžela, ktorý má čisté imanie odhadované na viac ako 9 miliónov dolárov.

Raný život a vzdelávanie

V mladom veku si Kate vypestovala lásku k umeniu vďaka svojmu otcovi, kňazovi na dôchodku, ktorý sa stal básnikom, ktorý miloval rôzne prejavy umenia, a táto vášeň sa preniesla aj na jeho dcéru. Ako dieťa začala trénovať balet a zároveň navštevovala hodiny spevu a herectva. Balet zostal jej najväčšou vášňou a počas stredoškolského štúdia sa pripojila k Ann Arbor Civic Ballet Company.

Po maturite na strednej škole sa rozhodla, že sa ešte nebude vzdelávať na vysokej škole, keďže krátko žila v Škandinávii a v rámci umeleckej púte podnikla cestu po Európe. Po návrate do USA sa zapísala na Univerzitu Georgea Washingtona v rámci umeleckého štipendia, kde vyštudovala slobodné umenia. V tomto období sa zoznámila a neskôr nadviazala vzťah s TJ Millerom.

Kariérne úspechy

Po ukončení štúdia sa Gorney rozhodla venovať svojmu záujmu o herectvo a počas svojej kariéry získala niekoľko pozoruhodných rolí. Jedným z jej prvých veľkých projektov bola televízna šou Ohováračka , v ktorom stvárnila baristku v Bleeker Inn počas deviatich epizód.

Kate Gorneyová

V predstavení si zahrali Blake Lively a Leighton Meester, ktorí sledujú životy dospievajúcich žijúcich v oblasti vyššej triedy na Manhattane Upper East Side. Prehliadka bola veľmi úspešná, trvala šesť sezón a získala množstvo ocenení.

Objavila sa aj v televíznej šou Fringe, ktorú vytvoril JJ Abrams a ktorá sleduje postavy Anny Torv a Joshuu Jacksona, ktorí sú členmi fiktívnej divízie Federálneho úradu pre vyšetrovanie (FBI), ktorá sa zaoberá nadprirodzenými javmi. Tieto udalosti sa často spájajú s paralelným vesmírom.

Prehliadka sa rozrástla tak, že ju obklopuje obrovská tradícia a mytológia a v priebehu rokov si získala kult. Kate tiež robila filmovú prácu vrátane Lovesick, Tattoo, A Love Story a Twelve. Jedným z jej najnovších hereckých projektov je Film Emoji , v ktorej nahovorila postavu Heart Eyes. Okrem herectva sa venuje najmä maľbe, predáva svoje diela online a zúčastňuje sa aj výstav.

Manžel – TJ Miller

Po ukončení štúdia TJ debutoval vo filme Cloverfield ktorý bol tiež výtvorom JJ Abramsa. Ide o film typu found footage, ktorý sleduje príbeh obyvateľov mesta New York, ktorí sú uprostred útoku monštier, z ktorých jedno je obrovské.

Film získal pozitívne recenzie a pomohol vytvoriť franšízu. Jeho ďalším veľkým projektom by boli filmy Ako vycvičiť draka, úspešná animovaná franšíza, ktorej bol súčasťou iba dvoch filmov kvôli niektorým nešpecifikovaným problémom, ktoré ho viedli k tomu, že ho opustila spoločnosť Dreamworks.

V roku 2017 pracoval na televíznej show Silicon Valley, v ktorej stvárnil Erlicha Bachmana. Relácia bola odvysielaná na HBO a rozpráva príbeh piatich ľudí, ktorí sa zapojili do vytvorenia začínajúcej spoločnosti v populárnom technologickom titulárnom regióne, ktorý relácia prebiehala šesť sezón.

Súčasne stvárnil aj postavu Weasela v Deadpoolovi a Deadpoolovi 2 na základe rovnomennej postavy Marvel Comics. Weasel je priateľ a pomocník Deadpoola.

Kontroverzie TJ Millera

Zatiaľ čo Miller mal úspešnú kariéru, bol tiež v problémoch, ktoré ho viedli k strate niektorých veľkých príležitostí. V roku 2016 bol zapojený do obvinenia z napadnutia od vodiča Uberu, bol zatknutý a neskôr s vodičom uzavrel občianskoprávnu dohodu. K útoku došlo preto, že sa dostal do vášnivej hádky s vodičom kvôli Donaldovi Trumpovi, ku ktorému je veľmi kritický.

Nasledujúci rok, uprostred hnutia Me Too, zverejnila online publikácia The Daily Beast článok, v ktorom tvrdil, že počas štúdia na vysokej škole sexuálne napadol ženu. Publikácia tvrdila, že incident potvrdilo niekoľko ľudí, neskôr však vydal verejné vyhlásenie, v ktorom obvinenia poprel a obvinil ženu, ktorá bola vtedy vykopnutá z jeho komediálneho súboru kvôli zlému správaniu, z falošných obvinení. Obvinil ju aj z podkopávania iných oprávnených nárokov žien. Dokonca aj Kate prehovoril proti žalobkyni a stála pri svojom manželovi.

Tiež bol obvinený herečkou Alice Wetterlundovou za to, že bola počas spoločného času v Silicon Valley neprofesionálna a nevhodná. Svoje sťažnosti vyjadrila online, čím prinútila HBO, aby sa vecou zaoberala. Odvtedy však nie sú žiadne informácie o riešení tohto problému.

Osobný život

Vzťah Kate a TJ sa začal na vysokej škole potom, čo sa stretli v školskej produkcii A Chorus Line. Zostali spolu niekoľko rokov a on ju požiadal o ruku, keď bol na výlete v LA County Museum of Art, v známej inštalácii Levitated Mass. Zatiaľ čo v návrhu trochu tápal, komediálny efekt ho urobil skutočnejším a ona ho prijala. Obaja sa vzali v roku 2015 v botanickej záhrade v Denveri. Nemajú žiadne deti a neprejavili túžbu mať nejaké.