Nahá pravda manželky Rogera Stonea – Kto je Nydia Stone? Bio

Nydia Stone je bývalá modelka a skúsená fotografka, ktorá je však známejšia ako druhá manželka Rogera Stonea, politického poradcu. Pár bol kedysi pod tlakom spoločenského presvedčenia za kontroverziu okolo ich reklamy v novinách swingers.

ObsahRaný život a rodina

Nydia Margarita Bertran sa narodila 8. mája 1946 na Kube, jej znamenie zverokruhu je Býk. Nydia pochádza z rodiny kubánskeho diplomata, pričom jej matka bola učiteľkou na základnej škole. Keď sa Fidel Castro stal politickým vodcom Kuby, Nydiina rodina sa presťahovala do USA, pretože prežívala ťažké časy, Nydia musela začať pracovať skoro a niekedy dokonca vynechávala školské hodiny, aby mala šancu zarobiť si ďalší dolár.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156198745488617&set=a.10151416218448617&type=3&theater

Vždy bola tvrdo pracujúcou osobou, pretože skutočne rozumela tomu, pre čo pracovala. Keď vyrástla, začala pracovať ako modelka, no ešte predtým, ako začala pracovať na plný úväzok, stretla muža, za ktorého sa potom vydala, no pár sa o necelý rok rozviedol a Nydia mohla začať svoju kariéru bez toho, aby sa obzerala späť. na svojho manžela, hoci mala v náručí svoju dcéru Adriu, ktorú porodila počas tohto krátkeho manželstva.

Kariéra

Prvé kroky

Nydiina prvá práca v jej profesionálnej modelingovej kariére bola miestna reklamná kampaň, väčšinou zaneprázdnená rôznymi komerčnými tlačenými marketingovými kampaňami. Čoskoro ju však začala veľmi zaujímať aj druhá strana procesu, keďže bola zvedavá, aké je to pracovať ako fotografka.

Začala si požičiavať fotoaparáty svojich kolegov, aby si ich vyskúšala a aspoň pochopila, ako fungujú. Nakoniec zhromaždila všetky svoje úspory, kúpila si fotoaparát a začala cvičiť.

Jediné, čo mohla na začiatku svojej fotografickej kariéry robiť, boli malé fotenia pre svojich priateľov a ich akcie, ktoré rozvíjali jej portfólio. Nevzdala sa však a hľadala ďalšie príležitosti, často pracovala zadarmo, len aby získala viac skúseností. Stretla čoraz viac politikov a začlenila sa do ich komunikačných kruhov. Jej kariéra sa výrazne zmenila, keď sa jej umožnilo zúčastniť sa niekoľkých politických kampaní, ktoré ju priviedli až ku kampani prezidenta Ronalda Reagana počas jeho volieb v roku 1980.

Ďalší úspech

Nydia získala slávu po svojej úspešnej práci počas prezidentskej kampane v roku 1980, takže stretla ešte viac politikov, ktorí s ňou chceli teraz spolupracovať. Túžili po kontakte s touto talentovanou ženou a Nydia bola viac než šťastná, že našla svoje miesto pod slnkom v spoločnosti bohatých a/alebo vplyvných ľudí.

Bolo to v roku 1990, keď začala chodiť so svojím budúcim manželom Rogerom Stoneom, ktorý bol politickým konzultantom a spolupracoval s Donaldom Trumpom, Richardom Nixonom a Ronaldom Reaganom. O mnoho rokov neskôr, v roku 2017, sa Nydia objavila v dokumente Netflix o svojom manželovi s názvom Get Me Roger Stone.

Nydia teraz bráni svojho manžela pred všetkými útokmi, ktoré dostáva od tlače, keďže v roku 2019 bol zatknutý kvôli jeho prepojeniu s vyšetrovaním špeciálneho poradcu v prípade Roberta Muellera, ale najmä klamaniu kongresu.

Osobný život, manžel Roger Stone

Nydia spoznala Stonea, keď začala pracovať pre kampaň Ronalda Reagana. Obaja sa stretli mnohokrát, ale Roger bol v tom čase ženatý a bol tiež príliš zaneprázdnený vlastnou prácou. Roger sa však rozviedol s manželkou Anne Elizabeth Wesche, s ktorou sa oženil v roku 1974, čím sa skončil ich 16-ročný vzťah a čoskoro začal chodiť s Nydiou. Pár sa zosobášil v roku 1992 – neskôr zdieľala veľa fotiek z ich svadobného obradu, ako mala tancovať s Donaldom Trumpom , ktorý bol tiež medzi hosťami.

https://www.youtube.com/watch?v=I9AlAa-PB0Y

Roger sa stal Adriiným nevlastným otcom a Nydiina dcéra prevzala jeho priezvisko. Roger a Nydia majú teraz vnučku menom Katelyn Yeatts a pravnučku.

Kto je Roger Stone?

Roger Jason Stone Jr. je známy americký politický konzultant, ktorý spolupracoval s významnými osobnosťami americkej politiky. Narodil sa 27. augusta 1952 v Norwalk, Connecticut, USA. Od mladosti sa zaujímal o politiku a vždy chcel pracovať v tejto sfére. Raz zahral svoj prvý politický trik, keď bol ešte na základnej škole v roku 1960, keď prebiehala prezidentská kampaň Johna F. Kennedyho: „Pamätám si, ako som prechádzal radom v jedálni a hovoril som každému dieťaťu, že Nixon je v sobotu za školu. … Bol to môj prvý politický trik,“ povedal v jednom zo svojich rozhovorov pre Washington Post v roku 2007.

Rogerova kariéra sa vyvíjala celkom dobre, hneď ako opustil Univerzitu Georgea Washingtona, začal pracovať pre Výbor pre znovuzvolenie prezidenta, na pozvanie Jeba Magrudera, ktorý pracoval aj pre Richarda Nixona. Neskôr spolupracoval s Donaldom Trumpom, Ronaldom Reaganom, Bobom Doleom a mnohými ďalšími. V roku 2019 bol Roger obvinený zo zasahovania a používania rôznych konšpiračných schém počas volieb v roku 2016. Jeho manželka a ďalší členovia jeho rodiny sa pripojili k Rogerovým právnikom, aby obhajovali Stonea pred rozsudkom. Napriek tomu bol Roger Stone od februára 2020 poslaný do federálneho väzenia na 40 mesiacov.

Kontroverzia okolo reklamy Nydie a Rogera v časopise Local Swing Fever

V roku 1996 sa Nydia a Roger dostali do veľmi nepríjemnej situácie, keď tlač objavila ich reklamu v časopise Local Swing Fever.

Reklama pozostávala z nahej fotografie Nydie (ktorá mala v tom čase 48 rokov) a Rogerovho záberu na odhalenú hruď (v ten deň mal okolo 44 rokov) a popis povedal hľadali partnera alebo pár, ktorý by sa k nim pripojil v posteli: ‚Uprednostňujte športovcov, kulturistov, cvičencov a vojakov. Páry ok, fotka a telefón,“ uvádza sa v reklame, ktorá pozýva nových partnerov do domu Nydie a Rogera v Miami Beach na Floride. Keď kontroverzia prepukla v médiách, Roger poprel, že vôbec niekedy zverejnili nejakú reklamu. Trval na tom, že mali domáceho zamestnanca, ktorý mal prístup k ich osobným fotoarchívom a ich počítaču doma, obvinili ho z fotenia – ten Nydie bol z jej profesionálneho fotenia v roku 1986, keď ešte pracovala ako modelka, a ten Roger bol prevzatý z jeho súboru fotografií zo súťaže v kulturistike z roku 1993 – a uverejnením inzerátu v miestnych novinách s cieľom očierniť pár.

V roku 2008 Roger poskytol rozhovor Jeffreymu Toobinovi z New Yorker, v ktorom uviedol, že v skutočnosti uverejnili reklamu sami. Aj keď sa v roku 1996 vzali do úvahy klamstvá, Roger prišiel o prácu konzultanta Boba Dolea, ale neľutoval to: „Keď to celé zasiahlo fanúšika v roku 1996, dôvod, prečo som to plošne popieral, bolo, že moji starí rodičia boli ešte nažive'.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Nydia a Roger majú s nimi niekoľko Yorkshirských teriérov. Nydia rada pláva na otvorených vodách a tiež v bazéne na ich dvore. Jej obľúbeným nápojom je čierna káva. Z času na čas si rada dopraje malý koláčik. Tiež rada trávi čas so svojou rodinou. Nydia aj jej manžel Roger uprednostňujú pri liečbe akýchkoľvek chorôb prírodné prostriedky a rôzne homeopatické riešenia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

09:00 omša dnes ráno s @rogerjstonejr prosím oroduj za nás #trump #[e-mail chránený]

Príspevok zdieľaný používateľom Nydia Bertrand Stone (@nydia_b_stone) 27. októbra 2019 o 15:12 PDT

Vzhľad, štýl oblečenia

Nydia má stredne dlhé čierne vlasy a tmavohnedé oči. Je vysoká 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 141 libier (64 kg), jej vitálne štatistiky sú 40-24-36. Čo sa týka štýlu obliekania, rada nosí ležérne ľahké košele a krátke bavlnené šaty, keďže stále žije na Floride a užíva si horúce počasie.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 prežívajú Nydia a jej manžel Roger Stone ťažké časy. Roger mal bohatstvo 5 miliónov dolárov , no po zaplatení právnych poplatkov prišiel o takmer všetky peniaze. Jeho čistý majetok sa teraz údajne blíži k 50 000 USD, zatiaľ čo majetok Nydie je 500 000 USD.