Nahá pravda manželky Mata Besta – Noelle Best – vek, výška, životopis

ObsahKto je Noelle Best, manželka Mata Besta? Wiki Bio

Noelle Best sa narodila v Minneapolise, Minnesota USA, 25. decembra 1984, takže jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je hviezdou sociálnych médií, ale pravdepodobne najlepšie známa tým, že je manželkou Mat Best , bývalý americký armádny ranger a osobnosť sociálnych médií.

Raný život a vzdelanie

Noelle bola vychovaná v Minneapolise jej otcom, ktorý je majiteľom obchodu, a jej matkou, ktorá učí na miestnej základnej škole. Vyrastala s túžbou stať sa modelkou a dlho pred začiatkom strednej školy začala čítať dievčenské časopisy. Noelle sa čoskoro dozvedela o diéte a o tom, ako majú modelky vyzerať a v 15 rokoch sa začala zdravo stravovať a chodiť do posilňovne, kde sa zamerala na kondičné cvičenia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujeme za toto texaské počasie, že si môžete užiť pobyt vonku☀️ Čo ste všetci robili, aby ste zostali zaneprázdnení/zabávali sa doma? #šteňatá #texasspring

Príspevok zdieľaný používateľom Noelle Beѕt (@noelle_best) 19. marca 2020 o 10:25 PDT

Po imatrikulácii sa nezapísala na vysokú školu, ale rozhodla sa zamerať na svoju kariéru hviezdy sociálnych médií a stať sa fitness trénerkou.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií a iné podniky

Noelle je aktívna na Instagrame a na svoj účet odovzdala takmer 350 obrázkov – väčšinou obrázky jej atraktívneho tela – pričom ju v súčasnosti sleduje viac ako 180 000 ľudí. Jej bio sekcia znie „závislá na káve, fitness, 2A“. Nemá svoj vlastný kanál YouTube, ale často sa na nej objavuje manželov kanál ktorú v súčasnosti odoberajú takmer dva milióny ľudí. Niektoré videá, v ktorých sa objavila, ukazujú jej streľbu z ťažkých zbraní, čo ju naučil Mat.

Noelle tiež pomáha Matovi prevádzkovať niekoľko jeho značiek, ako napríklad Black Rifle Coffee Company (BRCC), ktorá predáva kávu a iné produkty, a jeho módnu líniu s názvom Article 15 Clothing. Podieľa sa aj na jeho ďalších dielach, ako sú Drinkin’ Bros Podcast a Leadslinger Spirits.

Milujte život a vzťahy

Noelle sa s Matom Bestom stretla v júli 2017 v telocvični – Matovi trvalo mesiac, kým získala dostatok sebadôvery, aby ju pozvala von. Prvé rande nedopadlo dobre, ale obaja sa rozhodli ísť na ďalšie a potom začali svoj vzťah. Po takmer dvoch rokoch Mat požiadal Noelle, aby si ho vzala, a svadba sa konala v novembri 2019 za účasti iba ich najbližších priateľov a rodiny.

Noelle mala pred stretnutím s Matom násilný vzťah. V rokoch 2000 až 2005 chodila so svojím stredoškolským priateľom a zotrvala v ich násilnom vzťahu, až kým sa nakoniec nerozhodla opustiť muža. Mat bol tiež v dlhodobom vzťahu, pretože chodil so svojou bývalou priateľkou viac ako tri roky predtým, ako sa obaja rozišli kvôli tomu, čo sa javí ako problémy so žiarlivosťou. Noelle a Mat spolu nemajú žiadne deti a sústredia sa skôr na svoju kariéru.

Záľuby a iné záujmy

Noelle je veľkou milovníčkou zvierat a má domáceho psa menom Theo, ktorý je často sa objavuje na jej obrázkoch na Instagrame . Hovorí o sebe, že je „fitnes šialenec“ a každý týždeň má päť až šesť tréningov v posilňovni, niekedy cvičí dvakrát denne.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a televízne seriály, pričom medzi jej obľúbených hercov a herečiek patria Matt Damon, Tom Hanks a Anne Hathaway, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Good Will Hunting, Cast Away a Les Miserables.

Spolu s manželom je závislá na streľbe zo zbraní a ťažkých zbraní. a jej ďalšou vášňou je maľovanie jej tváre na Halloween a kostýmové párty. Rada cestuje a so svojím manželom bola po celých USA, vrátane romantických schôdzok na niekoľkých miestach v Európe, ako je Paríž vo Francúzsku a Benátky v Taliansku.

Vzhľad a čistý majetok

Noelle má 35 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, meria 1,67 metra a váži okolo 56 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 400 000 dolárov, zatiaľ čo Matov čistý majetok je údajne viac ako 2 milióny dolárov.

Kto je Mat Best? Wiki Bio

Mat Best sa narodil v Santa Barbare v Kalifornii v USA 2. októbra 1985 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je hviezdou YouTube a bývalým strážcom americkej armády, ktorý sa stal populárnym vďaka svojim videám, v ktorých strieľa z rôznych zbraní. Vychoval ho v Santa Barbare jeho otec – ktorý je bývalým námorníkom USA a ktorý bojoval vo vojne vo Vietname – a jeho matka, ktorá je v domácnosti. Mat má dvoch bratov, ktorí bojovali s námornou pechotou vo vojne v Iraku.

Po imatrikulácii na strednej škole v Santa Barbare sa Mat prihlásil do americkej armády a pripojil sa k 2. práporu Ranger bojujúcim vo vojne v Iraku a Afganistane. Po odchode z armády sa zapísal na vysokú školu a získal bakalársky titul v odbore slobodné umenia.

Svoj kanál YouTube spustil 8. septembra 2006 a jeho sekcia s popisom znie: „MBest11x, kedysi s názvom lepšie ako jednorožec porno, sa odváži priniesť trochu zábavy do vašej tváre!“. Kanál má takmer 170 miliónov zhliadnutí spolu všetkých jeho videí, z ktorých všetky súvisia so zbraňami – Matovo najnovšie video s názvom EPIC BATTLE: POSLEDNÁ ŠÁLKA KÁVY (FT CORIDOR DIGITAL) bol nahraný 27. novembra 2019.

Momentálne som super urazený. Kde je najbližšia bezpečná zóna?

pridané S Best MBest11x na Pondelok 9. mája 2016

Spolu s Jarredom Taylorom, armádnym veteránom, Mat uviedol na trh značku Article 15 Clothing, ktorá vytvára vtipné oblečenie pre vojakov, pričom teraz predávajú aj vlastnú whisky, rum a pšeničné pivo. V roku 2016 si Mat zahral v davovo financovanom filme s názvom Range 15 spolu s ďalšími veteránmi a držiteľmi Medal of Honor, ako je Marcus Luttrell, ktorý je autorom knihy Lone Survivor: The Eyewitness Account of Operation Redwing and the Lost Heroes of SEAL Team. 10. Na filmovom festivale GI získal film cenu za najlepší film.

V roku 2014 Mat založil Black Rifle Coffee Company s Evanom Haferom, bývalým Zeleným baretom, a spoločnosť začala dobre fungovať v roku 2017, po získaní podpory od Donalda Trumpa Jr. a po prísľube najatia 10 000 veteránov (ako odpoveď na Starbucks prísľub zamestnať 10 000 utečencov).

V roku 2019 Mat, Ross Patterson a Nils Parker zverejnili svoje pamäti s názvom Ďakujem za moju službu, ktoré nadväzujú na Matovu službu v Iraku a Afganistane.