Nahá pravda manželky Jesseho Eisenberga – Anna Strout – Wiki

Anna Strout je sociálna aktivistka, ktorá sa najviac preslávila tým, že chodila a vydala sa za Jesseho Eisenberga, ktorý je americkým hercom a spisovateľom.

Narodila sa 13. mája 1983 matke Toby Stroutovej, ktorá pracovala ako výkonná riaditeľka domu Bloomington’s Middle Way, čo je útulok pre domáce násilie so sídlom v Indiane, ktorý pomáha ženám a deťom, ktoré sú obeťami domáceho násilia. Bola ulica vo Washington Street pomenovaný po nej v roku 2017 po jej smrti. Jej otec, Bob Arnove, je autorom kníh ako Talent prekypuje, Vzdelávanie a Revolúcia v Nikarague.

https://www.facebook.com/WomansDayAUS/photos/a.472204330772/10154047579690773/?type=3&theater

Žiadne informácie týkajúce sa Anniného vzdelania nemáme k dispozícii. Nie je známe, kde navštevovala strednú školu a či maturovala alebo nie, ani to, či sa zapísala na vysokú školu.

Okrem toho, že je Anna sociálna aktivistka, bola pracovné ako asistentka produkcie a členka štábu v niekoľkých filmoch, vrátane filmu The Emperor's Club a filmu Don't Say A Word v roku 2001. Pracovala tiež ako koordinátorka talentov pre dokumentárny film Fire and Ice: The Winter War of Finland a Rusko. Bola tiež asistentkou obchodného manažéra na dokumente Digital_Man/Digital World.

Jesse a Anna z v roku 2002 na natáčaní The Emperor’s Club – obaja mali len 19 rokov. Chodili spolu desať po sebe nasledujúcich rokov až do roku 2012, keď sa rozišli, a v roku 2013 začal Jesse chodiť so svojou austrálskou kolegyňou z filmu The Double, Miou Wasikowskou. Tento vzťah im však nevyšiel – Jesse bol v roku 2015 štyri mesiace dobrovoľnícky v útulku pre domáce násilie a počas toho sa opäť stretol s Annou.

Oficiálne to oznámili ako pár na basketbalovom zápase v januári 2016, pričom pár bol videný, ako sa drží za ruky, zatiaľ čo si zápas užívajú. p Potom sa ich spolu objavilo niekoľko. Správa o ich tehotenstve bola oznámená v októbri toho istého roku a v decembri 2016 Anna porodila syna Bannera.

Vzali sa v roku 2017, ale kde a kedy sa ich svadobný obrad konal, nie je známe, pretože to tajili z očí paparazzov. Pri rozhovore so Seventeen časopis Jesse o ich vzťahu povedal: ‚Moja práca je taká sebecká a zameraná na moju vlastnú ješitnosť, že sa rád obklopujem ľuďmi, ktorí v skutočnosti ľuďom počas celého dňa pomáhajú.‘

Jesse Eisenberg sa narodil 5. októbra 1983 v Queens, New York City, USA a je americký herec, dramatik a spisovateľ. Prvýkrát sa objavil v televízii v komediálnom seriáli Get Real v roku 1999. Prvú hlavnú rolu dostal v Rogerovi Dodgerovi v roku 2002, potom sa v tom istom roku objavil vo filmoch The Emperor’s Club a The Village (2004).

Nasledoval snímkami The Squid and the Whale (2005) a The Education of Charlie Banks (2007). V roku 2009 sa preslávil úlohami v komediálnom dramatickom filme Adventureland, ako aj v hororovej komédii Zombieland.

Jeho doteraz najúspešnejšou rolou a tou, ktorou sa najviac preslávil, je stvárnenie zakladateľa Facebooku Marka Zuckerberga vo filme Sociálna sieť (2010), pričom za túto hlavnú úlohu získal niekoľko nominácií vrátane Zlatého glóbusu, BAFTA a Oscara za najlepšiu herec. Získal cenu za najlepší mužský herecký výkon za tento film v Národnej rade pre filmy.V roku 2010 hral vo filme Holy Rollers a film bol nominovaný na filmovom festivale Sundance na Veľkú cenu poroty. V roku 2011 Jesse prepožičal svoj hlas postave ara Blua vo filme Rio, ako aj Rio 2 v roku 2014. Účinkoval aj v niekoľkých filmoch ako 30 minút alebo menej (2011), Do Ríma s láskou (2012) a Now You See Me (2013) a pokračovanie Now You See Me 2 v roku 2016, ako aj v Café Society v tom istom roku. Popularitu si získal aj stvárnením postavy Lexa Luthora vo filme DC Batman V Superman: Dawn of Justice a krátko sa objavil v Justice League (2017).

Jesse je tiež spisovateľ a prispieval do niekoľkých webových stránok a novín, ako napríklad The New Yorker. Napísal a účinkoval v hrách pre New York Stage vrátane The Revisionist, Asuncion a The Spoils. V septembri 2015 Jesse napísal svoju prvú knihu Bream Gives Me Hicups: and Other Stories, čo je zbierka poviedok.

Anna aj Jesse sú súkromné ​​osoby a na sociálnych sieťach nezdieľajú nič zo svojho osobného života.

Anna je dramatičkou aj autorkou a povráva sa, že áno napísané niekoľko kníh, ale ich názvy a publikácie neboli zverejnené.

Anna je jediné dievča, s ktorým kedy Jesse chodil. Povedal, že celý život mám jednu priateľku. Nikdy som nebol na rande s nikým iným.

Jesse a Anna pracovali s Anninou matkou Toby Strout v Middle Way House v Bloomingtone v Indiane. Počas svojho dobrovoľníckeho úsilia sa Jessemu podarilo získať takmer 1 milión dolárov na zaplatenie hypotéky útulku. Anna často pomáha svojej matke v Dome Strednej cesty a dokonca vedie kampaň s názvom Som s Jesse.

Súčasťou kampane je, že ľudia, ktorí prispejú na charitu, dostanú príspevok príležitosť stretnúť sa s hercom, ako aj zúčastniť sa premietania jeho filmu Zombieland. Anna patrí k bielemu etniku. Vlasy má hnedé a oči modré. Jej výška je 1,63 m, váha 116 libier (63 kg) a jej vitálne štatistiky sú 36-25-38.

Čistá hodnota

Zdroje uvádzajú jej čisté imanie až 1,5 milióna dolárov. Na druhej strane Jesse Eisenberg má čistú hodnotu viac ako 10 miliónov dolárov, ktoré nahromadil tým, že sa mu darilo v zábavnom priemysle ako herec a spisovateľ.