Nahá pravda manželky Eddieho Moneya – Laurie Money – vek, životopis

ObsahKto je Laurie Money?

Laurie Harris sa narodila v roku 1950 v Spojených štátoch amerických. Je televíznou osobnosťou, producentkou a bývalou modelkou, no možno najznámejšou ako manželka zosnulého rockového speváka Eddieho Moneyho. Pár sa objavil v televízii v relácii Skutočné peniaze niekoľko rokov pred jeho odchodom v roku 2019.

Bohatstvo Laurie Money

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Laurie Money odhaduje na viac ako 3,5 milióna dolárov, ktoré zarobila vďaka úspechu v rôznych snahách. Modeling a televízna práca by jej pomohli vybudovať značné bohatstvo.

Tiež profitovala z majetku, ktorý po sebe zanechal jej zosnulý manžel, keďže Eddie mal čistú hodnotu odhadovanú na viac ako 20 miliónov dolárov.

Stretnutie s Eddiem Moneym

Predtým, ako sa zoznámila so slávnou speváčkou, zostal Lauriin život relatívne mimo centra pozornosti. Obaja sa zrejme stretli v roku 1985, počas udalosti, keď už vyhrala súťaž krásy v Nashville v Tennessee s názvom Miss One for the Sun a bola úradujúcou držiteľkou titulu. Získala tiež pravidelnú prácu ako profesionálna modelka.

Na začiatku ju priťahoval a zaujímal sa oň, hoci vedela, že je na ňom veľa vecí, ktoré si vyžadujú prácu.

V tom čase Eddie bojoval so závislosťou na drogách a alkohole a už trpel permanentným krívaním v dôsledku poškodenia jeho sedacieho nervu predávkovaním syntetickým barbiturátom zmiešaným s vodkou. Pred niekoľkými rokmi sa tiež dostal na titulky, keď sa mal oženiť s vysokoškoláčkou Margo Lee Walker, ale svadbu zmarili kričiaci fanúšikovia a vzťah nakoniec zlyhal. Laurie chcela, aby ich románik fungoval a on si chcel založiť rodinu, no ona by súhlasila, len ak by vytriezvel.

Manželstvo – vzostupy a pády

Laurie sa vydala za Eddieho v roku 1989 a ich vzťah ho inšpiroval, aby zostal triezvy , aj keď s alkoholom z času na čas stále bojuje. Títo dvaja si však založili rodinu, majú spolu päť detí. Počas druhej časti svojej kariéry si kúpil dom vo Westlake Village v Kalifornii a rodina mala aj dom v uzavretej komunite na Palmovom pobreží na Floride s názvom Island Estates, kde rodina mohla ísť na ryby, hrať golf, surfovať. a podnietiť kreativitu.

Jej manžel veľakrát vyjadril, že je jeho najväčšou oporou a dala mu najlepšie roky jeho života.

V rozhovore tiež spomenul, že dôvod, prečo spolu vydržali v úspešnom manželstve celé desaťročia, bol spôsob, akým sa k sebe správajú ako k seberovným. Boli časy, keď sa obaja kvôli bitke nakrátko oddelili a Eddie musel nejaký čas zostať v hoteli, aby mohol sám písať piesne. Laurie bola veľmi prísny pokiaľ ide o kariéru jej manžela, pomáhala mu robiť kroky, ktoré by ich chránili pred kontroverziou, najmä pred notoricky známymi predstaveniami alebo udalosťami, ktoré by sa mohli pokúsiť podnietiť klebety o ich vzťahu.

Eddieho choroba a odchod

V roku 2018 začali manželia a ich rodina svoj vstup do televíznej reality show s názvom Skutočné peniaze , hra na ich priezvisko.

Rovnako ako mnoho iných reality show, aj táto mala ukázať ich rodinný život a debutovala v televízii AXS, pričom Laurie bola menovaná ako jedna z producentiek show. Bežalo jednu sezónu a bolo nastavené na druhú sezónu, v ktorej sa Eddie pokúsil vysporiadať sa s chorobou so svojou rodinou.

AXS odvysielala epizódu, kde Eddie musel podstúpiť operáciu srdcovej chlopne kvôli komplikáciám z fajčenia – dostal aj zápal pľúc, ktorý veci sťažoval. V reakcii na to zrušil dátumy turné, ale keď sa zotavoval z operácie, bol diagnostikovaná so 4. štádiom rakoviny pažeráka, ktorá sa mu už rozšírila do žalúdka a lymfatických uzlín.

Zomrel len o mesiac neskôr v dôsledku komplikácií choroby, keď bol v nemocnici v Los Angeles. Od jeho smrti je Laurie ticho a pravdepodobne smúti so svojou rodinou.

Začiatky kariéry Eddieho Moneya

Eddie Money vyrastal v Levittowne na Long Islande v New Yorku ako syn policajta. V mladom veku sa u neho prejavil silný záujem o spev a ako tínedžer začal vystupovať s kapelami. Zo svojej prvej strednej školy ho vyhodili za falšovanie, no neskôr si vzdelanie doplnil na Island Trees High School. Spočiatku si nepredstavoval hudobnú kariéru a chcel ísť v otcových šľapajach a stať sa praktikantom na policajnom oddelení mesta New York (NYPD).

pridané Eddie Money na Nedeľa 20. januára 2019

Svoju kariéru začal ako pisár a úradník pre newyorskú políciu, ale bol nespokojný, a tak opustil svoju prácu, aby sa mohol venovať svojej hudbe, no jeho kolegovia z kapely sa ho rozhodli vyhodiť, pretože nechceli byť spájaní s políciou. dôstojník. V roku 1968 sa presťahoval do Berkeley v Kalifornii a navštevoval kurzy na zlepšenie svojich hlasových schopností a nakoniec začal získavať pravidelné zamestnania ako účinkujúci v kluboch v oblasti San Francisco Bay Area. To ho viedlo k podpísaniu zmluvy s Columbia Records a v roku 1977 vydal svoj debutový album.

Úspech Eddieho Moneyho

Po vydaní niekoľkých hitov Money využil stúpajúcu slávu hudobných videí a začal vydávať vtipné videá.

V 80. rokoch sa začal pravidelne objavovať aj v televízii a predvádzal hity ako Think I’m In Love či Shakin. V roku 1983, po vydaní jeho albumu s názvom Where’s the Party?, jeho kariéra pomaly upadala, hlavne kvôli bojom s drogami, ktoré ho opustili naplno. V roku 1986 sa vrátil s platinovým certifikovaným albumom Can’t Hold Back, ktorý obsahoval singel Take Me Home Tonight, ktorý dosiahol štvrté miesto v rebríčku Billboard Hot 100.

Pokračoval vo vydávaní úspešných singlov až do začiatku 90. rokov, kedy začal sporadicky koncertovať a napísal piesne pre niekoľko filmov a televíznych relácií. V roku 2008 bol uvedený do Long Island Music Hall of Fame. Nasledovanie jeho smrť , jeho piesne dosiahli online maximá – najmä Take Me Home Tonight vzrástla v sledovanosti o 350 percent, zatiaľ čo ostatné jeho skladby vzrástli o vyše 930 percent.