Nahá pravda manželky Coreyho Taylora – Alicia Dove – Vek, Wiki

ObsahKto je Alicia Dove?

Alicia Dove sa narodila 16. januára 1985 v Spojených štátoch amerických a je tanečnicou, ktorá je známa predovšetkým ako zakladateľka a zároveň vedúca rockovej tanečnej skupiny Cherry Bombs. Je manželkou rockového speváka a hlavného speváka Slipknot Coreyho Taylora.

Čistá hodnota Alicie Dove

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Alicie Dove odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila vďaka úspechu jej tanečnej skupiny. Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho manžela, pretože Corey Taylor má čisté imanie odhadované na viac ako 10 miliónov dolárov. Zarábala si aj zo svojej predchádzajúcej práce roztlieskavačky v Národnej futbalovej lige (NFL).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pracoval som ako šialený a pripravoval som sa na ďalšie oznámenie! Som veľmi rád, že sa s vami môžem podeliť o túto novú kapitolu a dúfam, že sa ku mne pripojíte. Ďakujeme všetkým, ktorí podporili @cherrybombsofficial – od prvých dní až po súčasnosť. Znamenáš tak veľa a dúfam, že ti na oplátku môžeme niečo vrátiť – či už je to vzrušujúca šou alebo vzrušenie ísť za svojimi cieľmi... nech je to čokoľvek, dúfam, že si z toho, čo robíme, dokážeš niečo vziať. Zostaňte naladení na utorok – niečo pre vás mám. 🥀. Foto: @radiant_inc

Príspevok zdieľaný používateľom alice Taylor (@aliciataylor) 28. februára 2020 o 10:27 PST

Raný život a začiatky kariéry

V mladom veku si Alicia vypestovala silnú lásku k hudbe, rockovej hudbe a najmä metalu, počúvala populárne kapely 80. a 90. rokov, najmä hudbu Joan Jett, hlavnej speváčky Joan Jett and the Blackhearts. Joan by sa stala jednou z jej najväčších inšpirácií, pokiaľ ide o smerovanie kariéry.

Po ukončení štúdia sa venovala svojej láske k tancu, ktorú si vypestovala počas väčšiny svojej mladosti. Stala sa roztlieskavačkou v NFL, spolupracovala s tímom Atlanta Falcons, pričom Falcons súťažili v Národnej futbalovej konferencii (NFC) South a dvakrát sa objavili v Super Bowle od vstupu do ligy v roku 1965, hoci ešte nezískali prestížny titul. .

Práca s ich tímom roztlieskavačiek znamenala, že pravidelne vystupovala pred 80 000 fanúšikmi, vrátane tých, ktorí sa pozerali v televízii. Liga jej dala aj možnosť cestovať po svete.

Odchod z NFL a vytváranie čerešňových bômb

Spolupráca s NFL znamenala, že mala prístup k mnohým charitatívnym programom organizovaným ligou, vrátane podpory armády prostredníctvom špeciálnych vystúpení, cestovania do miest ako Kuvajt, Curacao a Džibuti, okrem návštevy niekoľkých škôl a komunitných podujatí organizovaných lige. Nakoniec ju omrzelo tancovať na tie isté pesničky a v rovnakom štýle a chcela svoju tanečnú kariéru posunúť ďalej, no nielen ako roztlieskavačka.

Dove si uvedomila, že má stále svoju vášeň pre rockovú a metalovú hudbu, a chcela vytvoriť skupinu, ktorá by zmiešala aspekty rôznych skupín, ako sú Pussycat Dolls, zruční tanečníci, ktorí ukázali viac sexi a zároveň integrovali štýl Cirque de Soleil. kaskadérske kúsky a akrobatické vystúpenia, a to všetko počas vystúpenia v štýle rock'n'rollovej hudby. Po zhromaždení niekoľkých podobne zmýšľajúcich tanečníkov vytvorila Cherry Bombs, pomenovanú podľa hitu kapely Joan Jett, The Runaways. Pieseň je považovaná za jednu z najväčších rockových piesní všetkých čias a je všeobecne uznávaná ako charakteristická pieseň skupiny.

Výkony a úspechy

Cherry Bombs rýchlo upútali pozornosť mixom tanca, zmyselnosti, akrobacie, kaskadérskych kúskov a vystúpení s ohňom. Vďaka niekoľkým združeniam boli zruční v rôznych tancoch a štýloch a začali tancovať ako predskokana pre populárne rockové skupiny. Spočiatku mali zmiešanú recepciu, ľudia si ich kvôli oblečeniu mýlili s go-go tanečnicami. Nakoniec si začali získavať verných fanúšikov, keď vystupovali po celej krajine. Jeden z ich najväčších turné bolo, keď sa stali predskokanom pre kapely Stone Sour a Steel Panther.

Stone Sour je skupina, ktorú založil Corey Taylor a je jeho druhou kapelou po Slipknot. Od svojho oživenia v roku 2000 skupina vydala množstvo úspešných štúdiových vystúpení, ktoré jej priniesli nominácie na cenu Grammy. Steel Panther je na druhej strane známy svojimi komediálnymi vystúpeniami, ktoré parodujú životný štýl glammetalových umelcov minulých čias. V posledných rokoch si skupina získala dostatočnú pozornosť na to, že organizovala samostatné koncerty, ako aj pochvalu od mnohých umelcov, s ktorými spolupracovala, vrátane Coreyho Taylora a Chrisa Jericha.

Zasiahli aj online tým, že spustili YouTube kanál ktorý dokumentuje niektoré z ich vystúpení, ako aj cestu, ktorou každé z dievčat prechádza na turné po krajine.

Manžel – Corey Taylor

Corey začal svoju hudobnú kariéru v roku 1992 ako zakladajúci člen rockovej skupiny Stone Sour. Skupina začala nahrávať hudbu skôr, ako ho oslovila metalová skupina Slipknot, čo ho prinútilo opustiť Stone Sour. So Slipknot začal cvičiť ako Number Eight – toto číslo sa mu páčilo, pretože bolo spojené so symbolom nekonečna. Aj keď sa skupine spočiatku nedarilo, on s nimi pokračoval v práci, čo viedlo k ich úspešný debutový album.

Skupina pokračovala v tvorbe hudby v priebehu rokov a prilákala veľa fanúšikov a následne úspech. V roku 2002 sa vrátil do Stone Sour a pomohol im vytvoriť ich debutový album. Odvtedy sa skupina stala úspešnou aj komerčne a kriticky. Corey koncertoval s oboma kapelami samostatne a spolupracoval aj s ďalšími populárnymi skupinami vrátane Soulfly, Code Orange a Apocalyptica. Hosťoval aj na albume Dream Theater Systematic Chaos. Jedným z jeho najnovších projektov je hra na skladbe The Hunt od Code Orange.

Osobný život

Dove oznámila, že sa stala zasnúbený Taylorovi niekedy v roku 2019. Návrh sa stal, keď boli doma, a bol prekvapením, pretože požiadal o ruku uprostred domácich prác. Nebolo to fantastické, ale pre oboch to bolo špeciálne.

Na Cherry Bombs nejaký čas chýbala po zranení členka. Zatiaľ čo je zaneprázdnená prípravami na prípadnú svadbu, nedávno sa vrátila k tancu a vystúpeniam a chystá veľké plány pre svoju skupinu v roku 2020, no zatiaľ neoznámila, aké to sú.