• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda manželky Chucka Norrisa – Gena O’Kelley – choroba, wiki

Nahá pravda manželky Chucka Norrisa – Gena O’Kelley – choroba, wiki

ObsahKto je manželka Chucka Norrisa Gena O'Kelley? Wiki Bio

Gena O'Kelley sa narodila v Kalifornii v USA 10. augusta 1963, takže jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to modelka a herečka na dôchodku, ale možno známejšia ako manželka Chuck Norris , slávny americký herec a bojový umelec.

Raný život a vzdelanie

Gena vyrastala v Kalifornii spolu so svojimi sestrami Maureen a Elizabeth a jej bratom Ericom, ktorých vychovával ich otec Alan Gordon O'Kelley, ktorý slúžil v americkej armáde. ktorý zomrel v roku 2008 a ich matka Annette M. Kelley, ktorá bola v domácnosti.

Južná strana Kauai

pridané Gena O'Kelley Norris na Nedeľa 31. júla 2016

Navštevovala miestnu strednú školu, kde sa prvýkrát začala zaujímať o modeling a herectvo, pričom bola aj fyzicky aktívna, najmä preto, že jej to pomohlo zostať fit. Bola členkou školského dramatického krúžku a účinkovala v niekoľkých hrách hraných na škole.

Kariéra herečky

Gena začala svoju modelingovú kariéru hneď po maturite a podpísala zmluvu s niekoľkými modelingovými agentúrami, ako sú okrem iného LA Models a Q Model Management. Konkrétne detaily sú nejasné, ale objavila sa na obálkach niekoľkých ženských časopisov, no v určitom okamihu bola aj zástupkyňou šerifa – možno bolo zatknutie ľahké, keď sa s touto dámou stretli ničomníci!

Svoju hereckú kariéru odštartovala v roku 2003, keď sa objavila v komediálnom televíznom seriáli Áno drahý , v ktorom si zahrali Anthony Clark a Liza Snyder a sleduje dva mladé páry, ktoré majú dosť rozdielne názory na výchovu detí. V roku 2006 bola pozvaná, aby sa objavila v televíznom seriáli Chváľte Pána, zatiaľ čo jej najnovšie vystúpenie bolo v politickej televíznej relácii Hannity, v ktorej účinkujú Sean Hannity, Michelle Malkin a Dana Perino a zaoberá sa témami súvisiacimi s dennými správami a politikou.

Gena sa tiež mohla objaviť vo fitness show Total Gym, ktorú v roku 2009 moderoval jej manžel Chuck.

Milujte život a manželstvo s Chuckom Norrisom

V roku 1997 sa Gena a Chuck stretli v reštaurácii, kde bol Chuck na večeri s dievčaťom, a hneď na druhý deň obaja natáčali pre tú istú šou – keďže Gena natáčala iba jeden deň, Chuck sa spýtal, či by prišla. opäť do Dallasu, aby som s ním išiel von. O mesiac navštívila Dallas, začali spolu chodiť a o rok, 28. novembra 1998, sa vzali.

Obaja sa rozhodli počkať na deti, pretože sa obaja sústredili na svoju kariéru, ale 30. augusta 2001 Gena porodila ich dvojčatá Danielle Kelley a Dakota Alan Norris.

Chuck sa predtým v decembri 1958 oženil s Dianne Kay Holechek, ktorá im v roku 1962 porodila syna Mikea, potom mal dcéru z mimomanželského vzťahu v roku 1963 – Dianne o afére vedela, ale zostala s Chuckom a v roku 1964 porodila ich druhý chlapec menom Eric. Rozviedli sa v roku 1989 po 30 rokoch spolužitia. Gena bola tiež predtým vydatá za Gordona Hinschbergera a narodil sa im syn Tim a dcéra Kelly – manželstvo trvalo asi päť rokov.

Genove zdravotné problémy

V druhej polovici roku 2013 mala Gena tri vyšetrenia magnetickou rezonanciou, ktoré odhalili reumatoidnú artritídu, dostala tri injekcie, ktoré ju boleli a vyvolávali pocit, že ju páli.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Gena a ja sme si užili čas na Kauai. Je to raj a krásny ostrov na návštevu.

Príspevok zdieľaný používateľom Chuck Norris (@chucknorris) 10. októbra 2017 o 10:21 PDT

Gena je presvedčená, že injekcie zhoršili jej zdravotný stav, pretože už nie je taká energická osoba ako predtým. Chuck a ona šiel ďalej žalovať viac ako 10 farmaceutických spoločností žiadalo 10 miliónov dolárov, zatiaľ čo liečba Gena stála viac ako 12 miliónov dolárov. Keď Gena začal mať zdravotné problémy, Chuck prestal konať a sústredil sa na pomoc svojej žene.

Záľuby a iné záujmy

Gena sa zaujímala o cvičenie v posilňovni už od tínedžerského veku a do posilňovne chodila päť až šesťkrát týždenne, kým v roku 2013 nezačala mať zdravotné problémy.

Už od útleho veku je fanúšičkou filmového priemyslu a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Robert De Niro, Jean Reno a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Taxikár, Zúriaci býk, a Lovec jeleňov. Jej obľúbenou sezónou je leto, keď rada leží na pláži a pije koktaily.

Gena je milovníčkou zvierat, pričom jej obľúbené sú mačky – s Chuckom majú dvoch psov a mačku. Je filantropkou, ktorá spolupracovala s viacerými charitatívnymi organizáciami, pričom pomáhala aj ľuďom, ktorí sa snažia schudnúť a udržať si kondíciu tým, že im dávala tipy a rady.

Vzhľad a čistý majetok

Gena má 56 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,73 metra a váži okolo 65 kg. Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zatiaľ čo Chuckov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 70 miliónov dolárov.

Kto je Chuck Norris? Wiki Bio

Carlos Ray ‚Chuck‘ Norris sa narodil 10. marca 1940 v Ryane v Oklahome v USA – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je hercom, bojovým umelcom a filmovým producentom, ktorý sa preslávil okrem iného tým, že hral vo filmoch ako A Force of One, Silent Rage a An Eye for a Eye.

Chuck bol vychovaný s bratmi Aaronom a Wielandom v Ryane, jeho otcom Rayom Dee Norrisom, ktorý bojoval v druhej svetovej vojne, a jeho matkou Wilmou, ktorá bola ženou v domácnosti, a má. Keď sa Chuckovi rodičia rozviedli, keď mal 16 rokov, on a jeho bratia sa rozhodli zostať so svojou matkou a presťahovali sa do Kansasu a potom do Torrance v Kalifornii.

Vo veku 18 rokov po imatrikulácii zo strednej školy sa Chuck stal leteckým policajtom slúžiacim v amerických vzdušných silách a keď odišiel na leteckú základňu Osan v Južnej Kórei, dostal svoju prezývku Chuck. Začal tam trénovať bojové umenia, nakoniec získal čierne pásy a následne si vytvoril vlastnú disciplínu bojových umení s názvom Chun Kuk Do.

Pokračoval v súťažiach na mnohých šampionátoch v karate, vyhral niekoľko a nakoniec sa stal profesionálnym šampiónom karate v strednej váhe.

Ako herec získal uznanie v roku 1972, keď si zahral po boku Brucea Leeho vo filme Way of the Dragon, ktorý sa stal celosvetovým hitom. Pokračoval vo filmoch ako A Force of One v roku 1979 a The Octagon v roku 1980, zatiaľ čo v roku 1981 stvárnil hlavnú úlohu vo filme Oko za oko. Svoju prvú hlavnú úlohu získal v televíznom seriáli Walker, Texas Ranger v roku 1993, ktorý ho nasleduje v Dallase v Texase, keď spolu s Jamesom Trivette bojuje so zločincami.

Chuck nebol veľmi aktívny od roku 2009 kvôli zdravotným problémom manželky ale objavil sa v epizóde televízneho seriálu The Goldbergs v roku 2015 a epizóde Hawaii Five-0 v roku 2020.

Chuck napísal deväť kníh, pričom jeho prvá – Winning Tournament Karate – vyšla v roku 1975, zatiaľ čo niektoré z jeho ďalších kníh sú Tajomstvo vnútornej sily: Môj príbeh z roku 1987, Proti všetkým oddám: Môj príbeh z roku 2004 a jeho posledná The Official Kniha faktov o Chuckovi Norrisovi: 101 Chuckových obľúbených faktov a príbehov, ktorá vyšla v roku 2009.