Nahá pravda manželky Boba Sageta – Kelly Rizzo – vek, výška

ObsahKto je Kelly Rizzo?

Kelly Rizzo sa narodila 19. mája 1979 v Chicagu, Illinois, USA. Je blogerkou, osobnosťou sociálnych médií a širšou mediálnou osobnosťou, ale pravdepodobne najlepšie známa ako manželka herca Boba Sageta zo slávy Full House. Je zakladateľkou blogu Eat, Travel, Rock, z ktorého sa neskôr stala rovnomenná webová séria.

Bohatstvo Kelly Rizzo

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Kelly Rizzo odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila vďaka úspechu v jej rôznych snahách. Jej blog a jej spojenie so Saget jej otvorili množstvo príležitostí zarobiť si významný príjem. Pracovala aj v realitách a objavila sa v hudobnom videu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tampa mi prináša toľko teplých a rozmazaných spomienok... presne ako tieto nadýchané (citrónové ricottové) palacinky. Moji starí rodičia žili v tejto oblasti, keď som vyrastal...takže som do Tampy prichádzal každý jeden rok viac ako 30 rokov. Ale nebol som tu roky a veľmi sa to zmenilo! Jedlo a nákupná scéna je neuveriteľná - tak ohromená úžasnou kulinárskou scénou. Verte mi, ak ste gurmán, budete MILOVAŤ objavovanie @visittampabay – Boli ste v poslednej dobe dole v Tampe Bay? Poďme sa o tom porozprávať nižšie! ⬇️ @visitflorida #visitflorida #lovefl #visittampabay #tampaflorida

Príspevok zdieľaný používateľom Kelly Rizzo- FOOD TRAVEL MUSIC (@eattravelrock) 7. marca 2020 o 13:41 PST

Pravdepodobne tiež ťaží z úspechu svojho manžela, pretože jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 100 miliónov dolárov.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Kelly vyrastala v Chicagu, no väčšinu života prežila ďaleko od centra pozornosti. Milovala písanie, čo je jeden z dôvodov, prečo sa rozhodla pre svoju neskoršiu kariéru. Po maturite na strednej škole sa zapísala na University of Iowa, kde študovala žurnalistiku. Univerzita je druhou najväčšou univerzitou v štáte a najstaršou, ktorej história siaha až do roku 1847.

Po ukončení štúdia pokračovala v štúdiu a vrátila sa do Chicaga, kde sa zapísala na DePaul University na štúdium filmových a mediálnych štúdií s vedľajším jazykom v taliančine. Súkromná univerzita má tiež veľkú históriu a je najväčšou katolíckou univerzitou v USA, pokiaľ ide o zápis. Škola je známa aj tým, že uprednostňuje žiakov zo chudobného alebo znevýhodneného prostredia. Hoci mala vzdelanie pre písanie, spočiatku sa tomu nevenovala.

Nehnuteľnosti a prechod

Rizzo vyrastala v rodine realitných špecialistov a keďže chcela ísť v ich šľapajach, pridala sa k matke a stala sa realitnou maklérkou. Neskôr pomohla svojej matke vytvoriť Dream Town Realty a v skutočnosti pracovala ako agentka desať a pol roka.

Počas tohto obdobia nasmerovala ďalšie vášne prostredníctvom blogu – založila blog o jedle a cestovaní s názvom, Jesť, cestovať, rockovať ktorý ukázal jej nadšenie pre lahôdky, ako aj pre destinácie. Jej blog sa preslávil, a tak založila aj kanál YouTube, ktorý ponúkal videá podobné cestovateľským programom.

Nakoniec ju to prinútilo premeniť svoj blog na viac vlog a oficiálne spustiť webovú sériu s rovnakým názvom. Založila si webovú stránku venovanú jej blogu a zároveň uverejnila tieto videá na YouTube. Vo svojej šou cestuje najmä po USA, navštevuje nezvyčajné udalosti a skúša miesta s jedlom a nápojmi. Začala tiež zverejňovať cestovných sprievodcov na rôzne miesta v Chicagu a predstavovala ďalšie mestá.

Jej sláva ju priviedla do rádiového segmentu na chicagskej stanici 101 WKQX-FM s názvom Rocking Right Now. Objavila sa aj v televíznych programoch a rozhlasových reláciách na ABC, VH1 a WCIU the Jam. V roku 2017 ju časopis Modern Luxury’s Michigan Avenue Magazine označil za a Kráľovná cestovania .

Manžel – Bob Sager

Bob Sager je židovského pôvodu – počas svojej mladosti krátko žil v Kalifornii a potom sa presťahoval späť do svojho rodného mesta vo Philadelphii. V mladom veku túžil stať sa lekárom, ale jeden z jeho učiteľov ho nabádal, aby sa dal na hereckú dráhu. Po maturite na strednej škole sa zapísal na Temple University, kde produkoval film Through Adam’s Eyes, ktorý mu priniesol cenu.

Po promócii v roku 1978 pokračoval v štúdiu zapísaním sa na University of Southern California (USC), ale len pár dní postgraduálneho štúdia opustil. Jedným z jeho prvých projektov bol The Morning Program, ale to, čo definovalo jeho kariéru, boli roky 1987 Plný dom čo malo úspech. Šou sleduje život športového moderátora, ktorý sa po smrti manželky presťahuje k priateľom, aby pomohli s výchovou svojich detí. Zahral si úlohu Dannyho Tannera, hlavnej postavy seriálu. Prehliadka mala na konci 80. rokov skromný úspech a nakoniec sa v 90. rokoch stala medzinárodným hitom.

Bob Saget – neskoršia kariéra

Po skončení Full House bol Saget populárnou osobnosťou aj vďaka svojej dlhej úlohe hostiteľa najzábavnejších domácich videí Ameriky. Nakoniec opustil show, aby režíroval svoj prvý film s názvom Špinavá práca, ktorý sa stal kultovým favoritom napriek všeobecne negatívnym recenziám od jeho prvého uvedenia. Niekoľko nasledujúcich rokov sa venoval najmä práci na situačných komédiách a ako hostiteľ herných relácií. V roku 2005 sa stal hlasom budúceho Teda Mosbyho v sitkome How I Met Your Mother. Mal tiež opakujúcu sa úlohu v seriáli HBO Entourage, kde hral paródiu na seba.

Mnohé z jeho projektov boli krátkodobé a nezískali veľa pozornosti. V roku 2014 vydal knihu s názvom Dirty Daddy o svojej kariére a iných skúsenostiach. V roku 2016 bolo oznámené, že bude obsadený v pokračovaní Full House s názvom Fuller House . Šou sa zaoberá čerstvo ovdovenou matkou troch detí, ktorá žije so svojou sestrou a najlepšou priateľkou, aby jej pomohla vychovávať deti. Mnohí zo starých členov obsadenia sa vrátili do show ako hosť alebo opakujúca sa postava – Bob hrá úlohu otca hlavných postáv.

Osobný život

Rizzo nebola Sagerovou prvou manželkou, ako bol ženatý Sherri Kramerovej z roku 1982 v manželstve, ktoré trvalo 15 rokov a narodili sa mu tri deti. Po rozvode veril, že už lásku nenájde, no v roku 2015 sa s Kelly zoznámil cez spoločného priateľa v roku 2015, krátko nato začali chodiť a o tri roky neskôr sa vzali. Teraz je nevlastnou matkou jeho troch detí.

Rovnako ako jej manžel, aj oni milujú charitatívnu prácu. Bolo vidieť, že podporuje svojho manžela v jeho práci na informovanosti a liečbe sklerodermie – Sagerova sestra zomrela na túto chorobu a odvtedy sa aktívne venuje vzdelávaniu ľudí.