• Hlavná
  • Modelky
  • Nahá pravda manžela Monami Frostovej, skutočné meno, vek, Wiki

Nahá pravda manžela Monami Frostovej, skutočné meno, vek, Wiki

ObsahKto je Monami Frost? Wiki Bio

Monami Frost sa narodila ako Irena – priezvisko neznáme – v Lotyšsku 5. januára 1994, takže jej znamenie zverokruhu je Strelec a má lotyšskú štátnu príslušnosť. Je YouTuberka, modelka a podnikateľka ktorá si získala uznanie vďaka mnohým tetovaniam, ktoré si namaľovala na koži.

Detstvo a vzdelanie

Monami bola vychovávaná ako slobodné dieťa v Lotyšsku jej otcom, ktorý bol majiteľom malého obchodu s potravinami, a jej matkou, ktorá pracovala ako upratovačka.

O spev sa začala zaujímať už na základnej škole a rodičia ju prihlásili na hudobnú školu, kde sa naučila hrať na gitare a klavíri.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🤍 Nezabudnite sa usmievať

Príspevok zdieľaný používateľom Monami Frost (@monamifrost) 24. mája 2020 o 7:37 PDT

Monami sa zúčastnila mnohých speváckych súťaží, ale žiadnu nevyhrala a začala robiť problémy svojej rodine v čase, keď sa zapísala na verejnú strednú školu. Začala vynechávať hodiny a stretla svojho prvého priateľa, ktorého meno nie je známe, a s ktorým otehotnela vo veku 14 rokov. Hoci jej rovesníci povedali, aby išla na potrat, Monami sa rozhodla nechať si dieťa a porodila svoju dcéru. Gabriella v roku 2009.

Všeobecne sa verí, že Monami neabsolvovala strednú školu, ale skôr sa zamerala na výchovu svojho dieťaťa.

Kariéra ako modelka a youtuberka

Monami podstúpila prvú operáciu vo veku troch rokov, aby vyriešila problém so slepým črevom, a keď mala 10 rokov, podstúpila ďalšiu operáciu na odstránenie hrčky blízko pravého obočia.

Bolo to v tom čase, keď si uvedomila, že môže použiť operáciu na zmenu svojho vzhľadu a čoskoro mala svoj prvý piercing. Všetky piercingy si urobila sama a vo veku 14 rokov si dala prvé tetovanie.

Keďže tetovanie a piercing boli a stále sú v Európe tak trochu tabu, Monami spustila 2. decembra 2012 svoj YouTube kanál, na ktorý nahráva videá súvisiace s tetovaniami vrátane tipov, videí s otázkami a otázkami, návodov na líčenie a receptov na varenie. Je surová vegánka a svoj kanál používa na propagáciu tohto spôsobu života a na zdieľanie svojich tipov a rád so svojimi fanúšikmi. Kanál v súčasnosti odoberá viac ako 700 000 ľudí pričom všetky jej videá spolu videli viac ako 76 miliónov krát.

Dve z najpopulárnejších videí Monami sú WHAT MY VEGAN DCEATS ZA DAY, ktoré od nahrania 25. októbra 2017 videlo viac ako 3,55 milióna krát, a BLACK ARM TATTOO – Q&A – MONAMI FROST, ktoré si odvtedy pozrelo viac ako 2,6 milióna krát 26. mája 2015. Monami je tiež hviezdou Instagramu, keďže jej účet sleduje viac ako 1,6 milióna ľudí, ktorí sa zaujímajú o viac ako 4 200 obrázkov, ktoré naň Monami nahrala.

Je tiež podnikateľkou, ktorá uviedla na trh vlastnú líniu oblečenia – Frost Streetwear – ktorá sa vyrába v Spojenom kráľovstve a predstavuje vlastný štýl Monami. Má na starosti dizajn oblečenia, jeho balenie a propagáciu na sociálnych sieťach.

Spolu so svojím manželom otvorila vegánsku reštauráciu Frost Burgers v Liverpoole vo Veľkej Británii, ktorá má na Googli 4,8/5 hviezdičiek po tom, čo ju ohodnotilo takmer 500 ľudí. Je tiež spisovateľkou, vydala svoju kuchársku knihu Vegan Home Cooking With Monami Frost, ktorá obsahuje 100 receptov, z ktorých 72 je bezlepkových.

Osobné záležitosti, milostný život a vzťahy

Monami bola vo vzťahu s otcom svojej dcéry Gabrielly mnoho rokov predtým, ako sa obaja rozhodli rozísť niekedy začiatkom roku 2010. Krátko pred rozchodom bola Monami v Londýne, kde sa stretla s niektorými zo svojich blízkych priateľov a vtedy sa stretla s Anrijsom Straumerom, trochu populárnym tetovacím umelcom. Všeobecne sa verí, že Monami sa rozišla s Gabrielliným otcom, aby mohla chodiť s Anrijsom, a v nasledujúcich piatich rokoch bol zodpovedný za takmer všetky tetovania, ktoré dnes možno vidieť na Monaminej koži.

Vzali sa niekedy v roku 2018 na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina, a v roku 2019 Monami porodila ich dieťa. Jedným z prvých darčekov, ktoré Monami dostala od Anrijsa, keď spolu začali chodiť, bol mixtape, na ktorom bola pieseň Mark Frost (MonAmi) od Solaris a Monami bola inšpirovaná piesňou, aby si zvolila „Monami Frost“ ako svoje profesionálne meno.

Záľuby a iné záujmy

Dve z Monaminých obľúbených tetovaní sú jej čierny rukáv a snehová vločka, ktorú si Anrijs vytetoval na čelo – predstavuje jej meno a jej jedinečnosť, pretože každá snehová vločka nikdy nemôže byť rovnaká ako iná. Keď ide von, rada vyzerá krásne, ale najradšej nosí po dome šaty svojho priateľa, ktoré sú jej zvyčajne príliš veľké. Je fyzicky aktívna a venuje sa rôznym športom vrátane tenisu a futbalu, pričom dvakrát týždenne chodí do posilňovne.

Monami je rada vonku a uprednostňuje prírodu pred veľkými mestami, a keďže má záujem o cestovanie, bola v mnohých národných parkoch po Európe a v horách vrátane Álp, ktoré navštívila v Rakúsku, Taliansku a Švajčiarsku.

Monami vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a televízne seriály a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Keanu Reeves, Courteney Cox a Jennifer Aniston, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú trilógia Matrix, The Pursuit of Happyness a Seven. Pounds, zatiaľ čo jej obľúbené televízne seriály sú Friends a Breaking Bad.

Vzhľad a čistý majetok

Monami má 26 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,65 metra a váži okolo 55 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na niečo vyše 1 milióna dolárov.

Kto je Anrijs Straume, manžel Monami? Wiki Bio

Anrijs Straume sa narodil v Rige v Lotyšsku koncom 80-tych rokov – jeho znamenie zverokruhu je údajne Býk a má lotyšskú národnosť. Ako jedináčik ho vychovávali jeho otec, taxikár, a matka, ktorá pracovala ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici.

Vyrastal v kreslení a počas svojich tínedžerských rokov začal počúvať metalovú hudbu, čo ho priviedlo k tomu, že chcel mať tetovanie ako speváci, ktorých obdivoval. Začal si na kožu kresliť tetovania, ktoré chcel namaľovať atramentom, a po prvom nafarbení vo veku 17 rokov sa do tetovania zamiloval ešte viac a začal si šetriť peniaze na nové. V roku 2008 sa rozhodol, že môže tetovať aj seba a iných ľudí a bol prijatý do učňovského štúdia v Derby UK v Studio One Tattoo.

Tam sa naučil základy obchodu vrátane rôznych štýlov a potom si vytvoril svoj vlastný, ktorý nazýva „Dark Trash Realism“. Anrijs a jeho štýl sa odvtedy stali trochu populárnymi a zberatelia z celého sveta prichádzajú do Veľkej Británie, aby získali jedno z jeho originálnych tetovaní.

Počas rozhovoru to Anrijs vysvetlil jeho najväčšou inšpiráciou je Monami , pretože je tu vždy pre neho a pracuje rovnako tvrdo ako on alebo ešte tvrdšie, zatiaľ čo jeho ďalšie inšpirácie sú príroda, zvieratá a filmy. Je vegánom rovnako ako Monami a vyhlásil, že je mu zle, ako ľudia v 21. storočí chovajú zvieratá, len aby ich zabili a utrpeli.

Anrijs momentálne pracuje v súkromnom štúdiu Bold v Liverpoole vo Veľkej Británii.