Nahá pravda Maggie Geha – výška, vek, miery

ObsahKto je Maggie Geha?

Maggie Geha sa narodila 4. apríla 1988 v Bostone, Massachusetts, USA a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou v televíznom seriáli Gotham, v ktorom stvárnila postavu Ivy Pamela Pepper, tiež známu ako Poison Ivy, záporáčku, ktorá sa objavuje v DC Comics, väčšinou spájaný s postavou DC Batmana.

Čistá hodnota Maggie Geha

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Maggie Geha odhaduje na viac ako 1,2 milióna dolárov, zarobených prevažne úspešnou kariérou herectva v tejto profesii od roku 2007. Okrem televíznych relácií sa objavila aj v niekoľkých filmoch, vrátane niekoľkých nezávislých filmov. .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Myslím, že tento jeden uhol v mojom aute v zlatej hodine sa mi naozaj páči✨

Príspevok zdieľaný používateľom Maggie Geha (@maggiegeha) 19. februára 2020 o 11:26 PST

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Maggie vyrastala v Bostone a už v mladom veku sa začala zaujímať o hereckú kariéru. Navštevovala strednú školu vo Vermonte, ktorá podporila jej záujem o remeslo, a potom sa zapísala na bakalárske štúdium na vysokej škole v Newporte, Rhode Island. Potom pokračovala v štúdiu a zapísala sa na Marymount Manhattan College, aby získala titul v divadle so zameraním na predstavenie. Vysoká škola je známa svojim zameraním na slobodné umenia s viac ako 2 000 študentmi ročne. Je tiež známy pre populáciu s väčšinou žien s pomerom 3:1.

Úlohy začala brať v roku 2010, niekedy v polovici 20. rokov. Jedným z jej prvých vystúpení bola menšia úloha v televíznej šou Gossip Girl. Nakoniec sa jej začali otvárať ďalšie príležitosti a opäť sa objavila ako hosť v šou 30 Rock, ktorú vytvorila Tina Fey a inšpirovala ju jej skúsenosť ako spisovateľka pre Saturday Night Live. Prehliadka sa zameriava na skupinu ľudí, ktorí sa podieľali na tvorbe komediálnej skečovej šou a počas svojho trvania získala množstvo ocenení, čím sa stala vysoko úspešné .

Pokračovanie v hereckej práci

Po jej vystúpení v 30 Rock bola Geha obsadená do opakovanej úlohy v telenovele Všetky moje deti, v ktorej sa objavila ako postava Susan.

Mydlo je jedným z najdlhšie fungujúcich svojho druhu v USA, od roku 1970 do roku 2011. Hoci existoval zámer oživiť show a premeniť ju na webovú sériu, mnohé prekážky zabránili tomu, aby sa tak stalo.

Nasledujúci rok debutovala vo filme, objavila sa v malej úlohe vo Winter’s Tale a nadviazala na ďalší film – The Rewrite – v ktorom hrala Flo Bai. Komédia sleduje príbeh scenáristu, ktorý si počas vyučovania na štátnej univerzite nájde romantiku so slobodnou matkou a zahrali si v nej Marisa Tomei a Hugh Grant. V roku 2015 mala ďalšiu malú rolu vo filme Ted 2, pokračovaní Teda, ktorý vytvoril Seth MacFarlane, ktorý tiež vyjadril hlas titulnému medvedíkovi.

Vo filme hrá Mark Wahlberg a sleduje príbeh vnímajúceho medvedíka, ktorý sa zaoberá svojimi právami a snaží sa byť uznaný ako osoba.

Rise to Fame – Gotham

V roku 2016 získala Geha zatiaľ svoju najväčšiu rolu, keď ju obsadili do úlohy Ivy Pepper v r. Gotham počas svojej tretej sezóny. Bola pripísaná ako súčasť hlavného obsadenia, ale neskôr sa počas štvrtej sezóny stala skôr hosťujúcou postavou. Prehliadka je založená na postave DC Batmana a celej komiksovej sérii, ktorá sa zameriava na životy Brucea Wayna a Jamesa Gordona. Prehliadka sa pôvodne odohrávala v prvých dňoch Gordona a jej cieľom bolo rozprávať príbeh Gothamu pred Batmanom.

Na druhej strane sa show stala zodpovednou za predstavenie pôvodného príbehu mnohých svojich darebákov, vrátane Riddlera, Catwoman, Ra's al Ghul, Jokera, Banea, Solomona Grundyho a mnohých ďalších. Šou sa zaoberala pôvodom jej postavy a ukázala jej cestu, ako sa stať Brečtan . Jej postava je jedným z najznámejších darebákov súvisiacich s Batmanom a dokonca bola vykreslená ako jeho láska. V komiksoch bola zobrazená ako darebák aj antihrdinka, pričom jej charakter bol definovaný jej posadnutosťou rastlinami, čo ju viedlo k získaniu nezvyčajných schopností s nimi súvisiacich.

Nedávne projekty

Zatiaľ čo bola Geha počas dvoch sezón v Gothame zaneprázdnená, pracovala aj na iných projektoch vrátane filmu In Stereo, v ktorom hrali Beau Garrett a Micah Hauptman. Ide o romantickú komédiu a režijný debut Mela Rodrigueza III., ktorý si prispôsobil aj scenár. Jedným z jej posledných filmových projektov je nezávislý film The Harrow, v ktorom stvárnila postavu Gale.

V televízii je jedným z jej najnovších projektov séria Netflix Pán Iglesias v ktorom hrá Abby, s ďalšími hviezdami filmu vrátane Gabriela Iglesiasa a Kevina Hencha.

GALÉRIA: Prvý oficiálny obrázok Maggie ako Ivy Poison / Ivy Pepper pre sériu Gotham: http://maggiegehabrasil.sosugary.org/thumbnails.php?album=2

pridané Maggie Geha Brazília na Sobota 13. augusta 2016

Prehliadka sa zameriava na učiteľa na verejnej strednej škole, ktorý pod svoje krídla berie rôznych nezbedníkov v nádeji, že naplnia svoj potenciál. Prvá séria mala 10 epizód a bolo tiež oznámené, že sa pripravuje druhá séria s obnovením potvrdeným v roku 2019. Pre Gotham boli vytvorené rôzne romány, ktoré nadväzujú na príbeh televíznej show. Uvidí sa, či vznikne ďalšia séria zameraná skôr na Batmanove snahy, aj keď je to veľmi nepravdepodobné kvôli silnej prítomnosti postavy vo filme.

Osobný život

Maggie je slobodná a počas jej kariéry sa neobjavili žiadne správy o žiadnych romantických vzťahoch. Vlastní dve domáce mačky a označuje sa za matku dvoch. Veľa času trávi udržiavaním sa fit a chodí na rôzne kurzy, ktoré celkovo zlepšujú jej postavu. Miluje hodiny, ktoré otestujú jej flexibilitu, ako napríklad hodiny hodvábu zo vzduchu, ktoré sa zameriavajú na rovnováhu a silu pri používaní hodvábnych záclon. Je tiež blízkymi priateľmi s mnohými hercami a herečkami, s ktorými pracuje.