• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Loni Anderson – Kde je dnes? Životopis

Nahá pravda Loni Anderson – Kde je dnes? Životopis

ObsahKto je Loni Anderson?

Loni Andreson je americká herečka, ktorú si pravdepodobne ešte pamätáte zo sitcomu na CBS WKRP v Cincinnati (1978–1982), v ktorom hrala recepčnú Jennifer Marlowe. Za túto rolu získala tri Zlaté glóbusy a dve nominácie na cenu Emmy. Bola tiež Casey MacAfee v televíznom seriáli Nurses, medzi inými projektmi, na ktorých pracovala.

Loni Anderson Age, Early Life, Bio

Loni Kaye Andreson sa narodila 5. augusta 1945 v Saint Paul, Minnesota USA, je dcérou Klaydona Carla Andyho Andersona, environmentálneho chemika a Maxine Hazel, modelky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Je ťažké uveriť, že Loni Anderson mala začiatkom tohto mesiaca 74 rokov. Odfotil som ju pred pár dňami na podujatí na počesť jej priateľky Barbary Eden. #wkrpincincinnati #lonianderson #thehollywoodmuseum #ageless #herecka #blondbombshell

Príspevok zdieľaný používateľom Greg Hernandez (@greginhollywood) 24. augusta 2019 o 22:46 PDT

Vo svojej autobiografii nám prezradila, že jej otec jej najprv chcel dať meno Leiloni, no čoskoro si uvedomil, že by to mohlo byť prekrútené do podoby Lay Loni, teda skrátená verzia. Loni vyrastala na predmestí Roseville v Minnesote, kde navštevovala strednú školu Alexandra Ramseyho. V roku 1963 bola zvolená za valentínsku kráľovnú na zimnej zimnej slávnosti Valentína a v roku 1964 bola vicemiss v Miss Minnesota.

Kariéra Loni Andersonovej

Loni navštevovala Minnesotskú univerzitu, aby študovala umenie, ale čoskoro odišla a objavila sa v niekoľkých miestnych reklamách, predtým ako debutovala vo filme v malej úlohe vo filme Nevada Smith z roku 1966 so Stevom McQueenom v hlavnej úlohe.

Takmer desať rokov potom zostala ako herečka prakticky nezamestnaná, až kým ju v polovici sedemdesiatych rokov neobsadili do hosťujúcich úloh v rôznych televíznych seriáloch, v dvoch epizódach S.W.A.T., potom v sitcome Phyllis a ako čašníčka vo filme Police Woman. a Policajný príbeh. V roku 1976 Loni hrala v televíznom seriáli Barnaby Jones a The McLean Stevenson Show ako pani Swensonová a jej hosťujúca rola ako Susan Waltersová v druhej sezóne obľúbenej situačnej komédie Three's Company ju priviedla do pozornosti ABC. siete.

Úloha, ktorá ju preslávila, prišla v roku 1978 v sitcome WKRP v Cincinnati, v ktorom stvárnila zmyselnú recepčnú Jennifer Marlowe – tvorca sitcomu Hugh Wilson priznal, že Loni dostala rolu, pretože jej telo vyzeralo ako Jayne Mansfield, a pretože mala nevinnú sexualitu Marilyn Monroe.

Vzostup ku hviezde

Seriál sa vysielal štyri roky a bol obľúbený najmä medzi tínedžermi, mladými dospelými a diskdžokejmi. Keďže bola hlavnou atrakciou seriálu, Loni požadovala viac peňazí za epizódu a počas rokovaní v skutočnosti hrala ako Jayne Mansfield v televíznom filme CBS The Jayne Mansfield Story v roku 1980.

Počas osemdesiatych rokov bola Loni jedným z najvýznamnejších sexsymbolov v Hollywoode – v roku 1983 hrala v komediálnom filme Stroker Ace, ktorý bol však kritickým a kasovým neúspechom, a potom zohrala významnú úlohu vo filmovej dráme Tajný život mojej matky. v roku 1984 a ako sama sa objavila v romantickej komédii The Lonely Guy a hrala Sydney Kovak v televíznom seriáli Partners in Crime. Roly, ktoré tiež stoja za zmienku, sú L.K. McGuire vo filme Easy Street (1986-1987), Madeleine Stevenson vo filme Prepáčte, zlé číslo (1989) a Thelma Todd vo filme White Hot: The Mysterious Murder of Thelma Todd (1991). V klasickom animovanom filme All Dogs Go to Heaven (1989) nahovorila Flo, psiu kóliu.

Pokles kariéry

Lonina herecká kariéra koncom osemdesiatych rokov postupne upadala. Začiatkom 90. rokov si chcela zahrať so svojím vtedajším manželom Burtom Reynoldsom v jeho sitcome Evening Shade pre CBS, no producentom sa tento nápad nepáčil a Andersona nahradili Marilu Henner. Loni bola pridaná do tretej sezóny situačnej komédie NBC Nurses v roku 1993, kde hrá správcu nemocnice Casey MacAfee. Hoci každý očakával, že jej vzhľad pridá na popularite série, krátko nato bola zrušená. Koncom deväťdesiatych rokov sa Loni objavila v populárnych televíznych seriáloch Sabrina the Teenage Witch (1997), Clueless (1996–1999) a V.I.P. (1999) a na začiatku 21. storočia v seriáli The Mullets (2004) ako Mandi Mullet-Heidecker v 11 epizódach a v So Notorious (2006) ako Kiki Spelling v ôsmich epizódach.

Kde je teraz?

Potom sme ju nevideli v televízii ďalších 10 rokov. Na malé obrazovky sa vrátila s nie tak populárnym seriálom My Sister Is So Gay v roku 2016, v roku 2018 v 12 epizódach seriálu, no odvtedy sa už neobjavila. Napriek tomu sa objavila v televíznom seriáli Baby Daddy aj v roku 2016 a v krátkom televíznom seriáli Love You More v roku 2017.

Loni Anderson Čistá hodnota a vzhľad

Po rozvode s Bertom Reynoldsom sa jej bankový účet zvýšil o 2 milióny dolárov, ale jej primárnym zdrojom príjmu boli zárobky z hereckej kariéry v niekoľkých filmoch, ale aj v mnohých televíznych seriáloch. Odhadovaná čistá hodnota Loni Anderson je od začiatku roku 2020 viac ako 12 miliónov dolárov.

Loni Anderson v epizóde 'Fantasy Island.'1980

pridané Spomienky v priebehu desaťročí na Nedeľa 26. februára 2017

Loni Anderson je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m), pričom váži približne 125 libier ~ 57 kg a jej dôležité štatistiky sú 37-25-35 – veľkosť jej podprsenky je 34C. Má blond vlasy a hnedé oči.

Osobný život Loni Andersonovej

Predtým, ako Loni dovŕšila 21 rokov, bola vydatá a rozvedená. Jej prvým zo štyroch manželstiev bol jej kolega z Minnesota, Bruce Hassellberg, keď mala 18 rokov, v rokoch 1964 až 1966, a pár privítal dcéru Diedru, krátko po ich sľube. Po rozvode to bolo pre Andersona ťažké obdobie a Loni musela prijať prácu učiteľa, aby uživila seba a svoje dieťa, kým dokončila vysokoškolské vzdelanie.

V roku 1973 sa Loni vydala za ďalšieho začínajúceho herca, Rossa Bickella. V túžbe po ďalších a lepších príležitostiach vo filmovom priemysle sa pár rozhodol opustiť Minnesotu a presťahovať sa do Los Angeles v roku 1975. Všetka sláva, ktorá ich postihla, však mala negatívny vplyv na ich manželstvo – Lonina okamžitá sláva viedla k rozpusteniu jej druhého manželstvo a v roku 1981 sa pár rozviedol. O pár rokov neskôr stretla Burta Reynoldsa a Loni si povedala ÁNO po tretíkrát v roku 1988. Rozhodli sa adoptovať si dieťa, syna Quentina, no tento románik netrval večne – prešli škaredým rozvodom a Bert raz dokonca pred smrťou vyhlásil, že sobáš s Loni bol jeden z jeho horších ťahov.

15 rokov bola Loni sama, no v roku 2008 sa štvrtýkrát vydala za hudobníka Boba Flicka a dodnes sú spolu.

Loni je aktívna v humanitárnej práci a šíri povedomie o chronickej obštrukčnej chorobe pľúc (CHOCHP), ochorení pľúc. V roku 1997 vydala svoju autobiografiu My Life in High Heels, v ktorej uviedla, že bola počas tretieho manželstva, teda Berta Reynoldsa, fyzicky týraná.