• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Liz Vasseyovej – miery, čistá hodnota, manželka

Nahá pravda Liz Vasseyovej – miery, čistá hodnota, manželka

Kto je Liz Vassey?

Elizabeth Leigh Vassey sa narodila 9. augusta 1972 v Raleigh v Severnej Karolíne v USA a je to herečka známa svojou prácou v rôznych televíznych seriáloch. Postavu Wendy Simms stvárnila v CSI: Vyšetrovanie miesta činu a medzi ďalšími projektmi, na ktorých pracovala, sú The Tick, All My Children a Nikki & Nora.

Bohatstvo Liz Vasseyovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Liz Vasseyovej odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra herectva od roku 1988 a objavila sa v mnohých filmoch a webových reláciách. Pôsobila predovšetkým v televíznych programoch ako hosť, ale aj v bežnejšej funkcii.

Liz Vassey ako kapitán Liberty

pridané Komiksová kniha na Štvrtok 27. marca 2014

Začiatky kariéry

Liz sa začala zaujímať o herectvo vo veľmi mladom veku a ako tínedžerka začala navštevovať konkurzy. Jej prvá rola jej pomohla dostať sa do popredia v televízii, pretože bola obsadená ako Emily Martin v telenovele Všetky moje deti, ktorú zastávala štyri roky. Nevystupovala pravidelne, pretože v čase, keď bola prijatá do show, si ešte dokončovala vzdelanie. Film All My Children začal v roku 1970 v ABC a sleduje príbeh rodín žijúcich na fiktívnom predmestí Philadelphie.

Súčasne si zahrala aj niekoľko hosťujúcich úloh v predstaveniach ako Quantum Leap a Superboy.

Po skončení behu potom debutovala v roku 1993 vo filme Calendar Girl ako postava Sylvie. Vo filme si zahrali Jerry O’Connell a Jason Priestly a rozprávali príbeh o skupine troch priateľov, ktorí odídu do Hollywoodu v nádeji, že stretnú svoje vysnívané dievča Marilyn Monroe. Príbeh filmu je založený na skutočnom príbehu muža, ktorý odcestoval do Ameriky a mal rande s Monroe.

Pokračovanie v hereckej práci

Počas deväťdesiatych rokov sa Vassey venovala hereckým projektom, aj keď nemala žiadne veľké úlohy, pretože hlavne hosťovala.Niektoré z pozoruhodných relácií, na ktorých pracovala počas tohto obdobia, zahŕňali Star Trek: Nová generácia, Beverly Hills, 90210, Ženatý... s deťmi a Vražda, napísala. Predtým, ako bola obsadená, mala tiež rolu v štyroch epizódach v ER krátkodobý sitcom Pig Sty, ktorý vysielala UPN.

V roku 1995 si získala trochu pozornosti, keď sa stala pravidelným členom šou Bratská láska, kde stvárnila postavu Lou Davisa. Relácia sa vysielala na NBC a sleduje životy troch bratov, ktorých bratia v skutočnosti stvárňujú.

Po dvojročnom pôsobení v šou sa potom vrátila k hosťovaniu a objavila sa v Dawson's Creek a Dharma & Greg. V roku 2001 bola obsadená do televízneho seriálu The Tick, ktorý je televíznou adaptáciou rovnomenného komiksu. Prehliadka hral Patrick Warburton a bola nakoniec zrušená kvôli slabému výkonu - Warburton neskôr hovoril o tom, ako sieť Fox nesprávne zaobchádzala so show.

CSI – Rise to Prominence

Po niekoľkých ďalších rokoch práce na televíznych filmoch a práci pre hostí našla Liz svoj ďalší domov v CSI: Crime Scene Investigation.

Do šou vstúpila počas jej piatej sezóny a získala si veľkú medzinárodnú pozornosť, pretože franšíza CSI sa tešila vysokým hodnoteniam, čo pozdvihlo kariéru mnohých jej členov. Rozpráva príbeh forenzných vyšetrovateľov na mieste činu, ktorí skúmajú dôkazy a dúfajme, že objavia niečo, čo by zločin vyriešilo. Prehliadka však trvala 15 sezón vystúpil šou vo svojej 11. sezóne, pričom producenti oznámili, že sa do šou nevráti.

Má za sebou niekoľko ďalších projektov vrátane svojho posledného filmu – Man of the House –, v ktorom hral Tommy Lee Jones, a rozpráva príbeh texaského rangera, ktorý sa skrýva v utajení a predstiera, že je asistentom trénera vysokoškolských roztlieskavačiek v nádeji, že ochráni tí z nich, ktorí sú svedkami vraždy.

Po behu s CSI sa potom objavila v muzikáli webovej šou Sing-Along Blog Dr. Horrible vytvoril Joss Whedon.

Najnovšie projekty

V roku 2010 sa vrátila do šou Dva a pol chlapa po tom, čo pred mnohými rokmi hosťovala. Tentokrát hrala inú postavu a objavila sa v troch epizódach show, ktorá sa zhodovala s hercom Charliem Sheenom. klesol z šou kvôli drogovým problémom, nahradený Ashtonom Kutcherom. Potom sa objavila ako hosť v Castle a potom pracovala na show Nine, ktorá bežala v roku 2011.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#WCW #LizVassey

Príspevok zdieľaný používateľom Maggie more (@ree_o) 30. mája 2017 o 21:02 PDT

V tom istom čase bola obsadená do Necessary Roughness, kde hrala postavu Gabrielle Pittman. Šou vysielaná na USA Network a rozpráva príbeh rozvedenej ženy, ktorá sa rýchlo preslávila ako terapeutka pre profesionálny tím, čo viedlo k tomu, že jej služby využívalo mnoho celebrít. Nasledujúci rok bola obsadená do televízneho filmu Sexting in Suburbia, celoživotného pôvodného filmu, v ktorom hrala matku hlavnej hrdinky vo filme, ktorú stvárnila Jenn Proske. Potom si dala dlhú prestávku od tradičného televízneho formátu a pustila sa do produkcie, pracovala na šou Nikki & Nora, v ktorej tiež hrala. V roku 2017 bola hviezdou krátkotrvajúceho webového seriálu Riley Parra.

Jej najnovší projekt je ďalšou adaptáciou Kliešť , ktorý sa tentoraz odvysielal v rámci programovania Amazon Video.

Osobný život

Liz sa pri práci na spoločnom projekte zoznámila s kameramanom Davidom Emmerichsom a obaja si začali románik, ktorý viedol k ich manželstvu v roku 2004. Nie je známe, či spolu majú nejaké deti, keďže o živote mimo nej veľa neprezrádza. práca – nemá žiadne sociálne účty o mnohých médiách. Predtým bola súčasťou obchodného podniku s názvom Neurosis to a T(ee). Začala sa o to veľmi zaujímať, pretože chcela objasniť, ako sa ženy často príliš zaujímajú o veci, najmä o vzťahy.