• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Lisy Vicariovej – výška, priateľ, čistá hodnota, Wiki

Nahá pravda Lisy Vicariovej – výška, priateľ, čistá hodnota, Wiki

Lisa Vicari je nemecká herečka, ktorá sa preslávila po stvárnení postavy Marthy Nielsenovej v televíznom seriáli Dark.

ObsahRaný život a detstvo

Lisa bola narodený dňa 11thfebruára 1997 v nemeckom Mníchove, teda pod vplyvom slnečného znamenia Vodnár. Identita jej rodičov dodnes nevyšla najavo. Zistilo sa však, že vyrastala so starším bratom. Zdroje uviedli, že o herectvo sa mimoriadne zaujímala už od útleho veku a keď mala desať rokov, prihlásila sa aj na kurz improvizácie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

premýšľam o tom, akú karanténnu pochúťku budem jesť najbližšie #zostaň doma

Príspevok zdieľaný používateľom Lisa Vicariová (@lisa.vicari) 31. marca 2020 o 14:41 PDT

Pri rozhovore s uhladený mag Povedala: „Vždy som chcela hrať vo filmoch, už ako dieťa“.

Vzdelávanie

Nie je zrejmé, kde Lisa chodila na strednú školu, ale pravdepodobne absolvovala školu, keďže v súčasnosti študuje mediálne štúdiá v Postupime.

Kariéra

Jej kariéra začala keď mala len dvanásť rokov, v krátkom filme Tunnelbicke vydanom v roku 2009 s Lisou v úlohe Anny. Hanni & Nanni nasledovali čoskoro v roku 2010, pričom Lisa stvárnila Suse vo svojom prvom filme na veľkej obrazovke.

V tom istom roku hrala Viki vo Viki Ficki a Mädchen vo filme Lost & Found. Veľký zlom zažila v roku 2011 vo filme Hell v úlohe Leonie a v tom istom roku si zahrala aj v televíznom filme Und dennoch lieben wir ako Tessa a v Einer wie Bruno ako Maren.

V roku 2013 jej kariéra ďalej pokročila v Kilian, kde hrala Wiebke, a v Maroku ako Mädchen.

Objavila sa aj ako Nadine Schmolzer v televíznom seriáli Under Suspicion. V roku 2014 bola Lilli vo filme Playing Doctor a Vanessa Willski v televíznom seriáli Die Chefin.

V roku 2015 stvárnila postavu Marie v krátkom filme Die Schwefelhölzchen a nadviazala naň postavou Lea v Scheinwelt. V roku 2017 sa objavila vo filme Pretty Far from Okay ako Mieke, v Zwei Tänzer für Isolde ako Sophie Grimm a ako Jasna Nemec v televíznom seriáli Tatort.

Hrala aj ako hlavná postava vo filme Luna – režiséra Khaleda Kaissera – ktorého otec je ruský agent. Od roku 2017 tiež stvárňuje postavu Marthy Nielsen v sci-fi seriáli Netflix TV. Tmavý . Hrá sestru postavy Mikkela, ktorú stvárnil Daan Lennard Liebrenz, a milostný záujem postavy Jonasa, ktorú stvárnil Louis Hoffman. Povedala, že sa pri natáčaní televízneho seriálu skvele bavila a povedala: „Mali sme tento nemecký štáb, nemecké obsadenie a všetko bolo ako doma.

Dokonca nás poslali do dobrodružného parku, aby sme sa pred nakrúcaním mohli zoznámiť. Nikdy som nevedel, že majú teambuilding pre hercov.“

V roku 2018 hrala Antheu Plávať a najnovšie si získala obrovskú popularitu začiatkom roku 2020, keď hrá titulnú postavu Isi – dcéry miliardára – v prvom nemeckom filme Netflix Isi & Ossi, romantickej komédii. Zahrala si aj vo filme Hannes, ktorého vydanie je pripravené na rok 2021.

Hobby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

  • Lisine detské túžby pochádzali od členov Emil und die Detektive, čo je tím nemeckých špiónov.
  • Počas prihlášky na filmovú školu napísala zdvorilý list režisérovi, v ktorom ho požiadala o šancu vo filme, a on ju obsadil do krátkeho filmu.
  • Jej obľúbenými režisérmi sú Martin Scorsese a Christopher Nolan.
  • Chce hrať v dobovej dráme a povedala: „To je jedna vec, ktorú naozaj musím urobiť.

Vzhľad

Lisa je a nemeckého štátneho príslušníka ktorý patrí k bielemu etniku. Stojí vo výške 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a jej aktuálna hmotnosť je (48 kg) – informácie o jej životných štatistikách nie sú k dispozícii. Jej oči sú orieškovej farby a jej vlasy sú tmavohnedé.

Vzťah

The stav vzťahu Lisa bola touto superhviezdou držaná pod pokrievkou až doteraz neprezradila žiadne detaily zo svojho milostného života. Jej sociálne médiá neobsahujú žiadne náznaky o tom, či chodí alebo nie, a neobjavili sa žiadne jej fotografie, ktoré by ju s niekým ukazovali.

To je dôvod, prečo môžeme predpokladať, že je momentálne slobodná a plne sa zameriava na svoju kariéru.

Sociálne médiá

Lisa je dosť aktívna na populárnych platformách sociálnych médií, ako sú Instagram, Facebook a Twitter. Miluje zdieľanie svojich obrázkov a myšlienok s obrovským počtom fanúšikov a sledovateľov. Na Instagrame má viac ako 330 000 sledovateľov.

Čistá hodnota

Vo veľmi mladom veku 21 rokov, čistý majetok Lisa sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, v súčasnosti zarába až 22 000 dolárov za epizódu. Jej bohatstvo sa nahromadilo vďaka jej prekvitajúcej filmovej a televíznej kariére.