Nahá pravda: Lisa Ramos – vek, výška, priateľ – Wiki

ObsahKto je Lisa Ramos?

Lisa Ramos sa narodila 29. januára 1990 v New Yorku v USA a je modelkou, ktorá sa preslávila najmä vďaka televíznemu seriálu America’s Next Top Model, ktorý odštartoval jej profesionálnu kariéru. Urobila tiež hosťovanie v televízii a na podcastoch. Je tiež autorkou, napísala zoznamovaciu knihu.

Bohatstvo Lisy Ramosovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Lisy Ramosovej odhaduje na takmer 1 milión dolárov, zarobený prevažne úspešnou kariérou v modelingu. Okrem zmlúv s rôznymi spoločnosťami zarába značné príjmy aj prostredníctvom sponzoringu na sociálnych sieťach.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Skúsili ste sa niekedy udržať v pohode, keď ste *visel*? Je to ako, naozaj ťažké. | #urbandecay Honey palette & #eylurelashes on the eyes ✨ #motd

Príspevok zdieľaný používateľom Lisa Ramos 🇩🇴✨♥️ (@lisaaramos) 28. decembra 2019 o 11:43 PST

K budovaniu bohatstva jej pomohla aj práca v televízii.

Raný život a začiatky kariéry

Lisa má dominikánsky pôvod, ale vyrastala v Queense v New Yorku ako prostredné dieťa troch súrodencov so staršou a mladšou sestrou. V mladom veku si nemyslela, že by mohla nájsť kariéru ako modelka, hoci priťahovala veľa pozornosti pre jej atraktívny vzhľad a postavu. Po maturite na strednej škole sa zapísala na vysokú školu a nastúpila na kurz zdravovedy.

Po ukončení štúdia videla príležitosť venovať sa kariére profesionálnej modelky prostredníctvom televíznej show America’s Next Top Model.

V reality show sa nachádza množstvo začínajúcich modelov, ktoré súťažia o to, aby sa dostali do veľmi konkurenčného odvetvia vytvoreného Tyrou Banks, je to jedna z najpopulárnejších show svojho druhu. V každej sezóne sa predstavilo viac ako 10 modeliek, pričom víťazka získala zmluvu s modelingovou agentúrou a tiež funkciu v časopise. Prehliadka si získala veľkú slávu v medzinárodnom meradle, pričom početné vydania boli vytvorené v iných krajinách.

Súťaží v kategórii Next Top Model v Amerike

Ramos sa k známej šou pripojil počas jej 13. sezóny, alebo cyklu, ako to nazývajú producenti.

Prehliadka sa vysielala na CW Network a ceny za sezónu zahŕňali modelingovú zmluvu s Wilhelmina Models, zmluvu na 100 000 dolárov s kozmetickou spoločnosťou CoverGirl a titulnú stránku časopisu Seventeen. V tejto sezóne sa pre ňu naskytla jedinečná príležitosť zažiariť, pretože v nej vystupovali modely s výškou 5 stôp 7 palcov (1,7 m) a menej, čo eliminuje výšku ako výhodu pre cyklus. Počas celej show cestovali na rôzne miesta v USA, vrátane Maui na Havaji.

Ramos bol jedným z prvých vyradených zo súťaže, keď skončil na 14. mieste tesne nad Amber DePace.

Napriek tomu šou zaujala natoľko, že začala získavať modelingové príležitosti, po ktorých vždy túžila. The prípadný víťaz šou bola Nicole Fox, najmladšia víťazka šou.

Život po predstavení

Po vylúčení zo show začala Lisa podnikať množstvo modelingových projektov, ktoré jej pomohli získať čoraz väčšie bohatstvo. Podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou The Industry Model Management so sídlom v Miami. Ako jej sláva rástla, bola pozvaná do niekoľkých relácií a objavila sa v relácii MTV2 s názvom Chlapský kódex .

pridané Lisa Ramosová na štvrtok 13. februára 2020

V reality show vystupuje množstvo celebrít vrátane športovcov, komiksov, odborníkov, zabávačov a ďalších, ktorí sa stretávajú a hovoria o nevyslovenom správaní medzi mužmi. Prehliadka sa ukázala ako veľmi úspešná a jej druhá sezóna bola najvyššie hodnotená v histórii siete. Jeho popularita dokonca viedla k vedľajšej show s názvom Girl Code a faux súdnej show s názvom Guy Court. Niektoré z celebrít, ktoré sa objavili v show, zahŕňajú Kevin Hart, Mac Miller, Nelly a Wiz Khalifa.

V šou pracovala ako moderátorka od druhej do štvrtej sezóny a pripojila sa k takým ako Melanie Iglesias, Jordan Carlos, April Rose a mnohí ďalší.

Prehliadka bola jedným zo spôsobov, ako začala blízke priateľstvo s modelkou Melanie Iglesias a začali spolu tráviť viac času. To viedlo k tomu, že duo často spolupracovalo prostredníctvom kanála YouTube Meliny Iglesias. Ich videá pozostávali z toho, že si skúšali rôzne outfity, predvádzali svoje príťažlivé postavy, tancovali a spolupracovali s ďalšími youtubermi. Po tanci modelky Kate Upton na pieseň Cat Daddy išla vírusový na sociálnych sieťach duo odpovedalo a ukázalo, že majú lepšie tanečné schopnosti ako Upton. Video získalo viac ako sedem miliónov videní.

Nedávne snahy

Po práci s Guy Code sa Ramos pustila do produkcie a pomohla vytvoriť webovú sériu s názvom The Secret Life of Babes, čo je spolupráca so sieťou Univision s názvom The Flama, ktorá je hlavným hostiteľom show zameranej na latinskoamerických mileniálov. Pokračovala v televíznych vystúpeniach a zároveň pracovala na rôznych modelových snahách. S pomocou profesionálnych modeliek napísala knihu s názvom Pizza and Chill? ktorý bol predávaný ako zoznamovací sprievodca. To ju viedlo k tomu, aby začala podcast Pizza a chill TV.

Okrem všetkých týchto projektov si Ramos získal veľkú slávu aj na sociálnych médiách, najmä na Instagram na ktorom má státisíce sledovateľov.

Často predvádza rôzne outfity, ktoré nosí, a nedávno si skrátila vlasy ako nový štýl, ktorý chcela prijať. Robí veľa sponzorovaných príspevkov, ktoré obsahujú oblečenie od značiek ako Revolve, Flan Labs a mnohých ďalších. Ďalšie príspevky obsahujú kozmetiku od sponzorov ako Urban Decay Cosmetics, Maybelline, Lancome, Eylure Lashes, Color Pop a ďalších.

Osobný život

Je známe, že Ramos je vo vzťahu, aj keď zriedka hovorí o svojom partnerovi, ktorý má priezvisko Wade, okrem niekoľkých funkcií na jej stránke Instagram, ktorá predstavuje pár, ktorý spolu oslavuje udalosti. V roku 2019 oznámila, že sa zasnúbili, a v roku 2020 sa chystajú vziať.