• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Lindy Fiorentino – Čo sa jej stalo? Wiki

Nahá pravda Lindy Fiorentino – Čo sa jej stalo? Wiki

ObsahKto je Linda Fiorentino a čo sa s ňou stalo? Wiki Bio

Clorinda Fiorentino sa narodila vo Philadelphii 1960 v Pensylvánii USA 9. marca 1958, takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je to bývalá herečka, ktorá je známa najmä tým, že hrá vo filmoch ako Gotcha! a Jade odišla do dôchodku v roku 2009.

Detstvo a vzdelanie

Linda bola vychovaná v Južnej Philadelphii jej talianskym otcom, ktorý bol automechanik, a jej americká matka, kvetinárka, Linda má sedem súrodencov, z ktorých štyria sa pokúšali stať sa hercami a herečkami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Linda Fiorentino, kde si? Vaše filmy neboli ziskové a podľa vašich natáčacích partnerov ste boli neznesiteľní, ale určite to bola závisť, pretože ste si sadli, zapálili si cigaretu a naplnili celý film a ostatní museli vynaložiť nízke a hanebné úsilie, ako napríklad naučiť sa dialógy a sledujte značky z podlahy, aby ste nenarazili do súpravy. Linda / budem úprimný / myslím na teba

Príspevok zdieľaný používateľom William Alonso (@guillermoalonso_) 26. júna 2018 o 4:56 PDT

Rodina sa neskôr presťahovala do Washington Township v South Jersey a Linda navštevovala Washington Township High School, kde sa pripojila k školskému dramatickému klubu a začala sa objavovať v hrách, ale s herectvom sa vážne nezaoberala, kým sa neprihlásila na Rosemont College, kde sa začala vystupovať v divadelných hrách a bola aj fyzicky aktívna, keďže hrala futbal za univerzitný tím. Linda v roku 1980 ukončila bakalársky titul z politológie, a keďže sa neskôr začala zaujímať o fotografiu, začala navštevovať Medzinárodné centrum fotografie v New Yorku v roku 1987.

Kariéra herečky

Linda pracovala v niekoľkých zamestnaniach, aby sa po skončení vysokej školy finančne uživila odštartovala svoju kariéru vo filmovom priemysle v roku 1985, keď stvárnila Carlu vo filme Vision Quest, v ktorom hral Matthew Modine – Linda nasleduje zápasníka študujúcho na strednej škole v Spokane, ktorý začína chodiť so staršou ženou. V tom istom roku bola Linda pozvaná, aby stvárnila Sashu Banicek a Cheryl Brewster v komediálnom filme Gotcha! v ktorom hrá Anthony Edwards a sleduje študenta veteriny, ktorý nadviaže vzťah so Sashou, ženou takmer dvojnásobnou v jeho veku. Objavila sa aj vo filme After Hours a v televíznom seriáli Alfred Hitchcock Presents v roku 1985.

Linda Fiorentino

Jej ďalšia rola prišla o tri roky neskôr vo filme The Moderns, ktorý sa odohráva v Paríži v roku 1926, a potom bola pozvaná, aby stvárnila Kay v romantickom filme Wildfire. V roku 1989 bola jej hviezda ako Lucy vo filme The Neon Empire, zatiaľ čo v roku 1991 ju bolo možné vidieť vo filmoch Queens Logic a Shout. Niektoré z filmov, v ktorých sa objavila v nasledujúcich rokoch, zahŕňajú Chain of Desire, Beyond the Law. , a Herectvo na Impulse, pričom rola, ktorá ju preslávila, bola Bridget Gregory v erotickom filme The Last Seduction, v ktorom si zahrali aj Peter Berg a Bill Pulman, a sleduje sexi ženu, ktorá berie peniaze svojmu manželovi a uteká pred ním, skrýva sa v malom meste pri pátraní po svojej ďalšej obeti.

Linda za svoj výkon získala štyri ocenenia. vrátane ceny Independent Spirit Award za najlepšiu vedúcu úlohu, ceny London Film Circle pre herečku roka, pričom bola nominovaná aj na ceny BAFTA, Boston Society of Film a Chicago Film Critics Association Awards.

V roku 1995 sa objavila v štyroch filmoch, pričom dva z najvýznamnejších boli The Desperate Trail a Jade, a v roku 1996 si zahrala vo filmoch Nezabudnuteľný a Väčší než život. Pozvali ju, aby stvárnila Laurel Weaver v komediálnom vedeckom filme Muži. v Black v roku 1997, v ktorom hrali Will Smith a Tommy Lee Jones a stal sa celosvetovým hitom, pričom Linda bola nominovaná na Blockbuster Entertainment Award, ako aj na Satellite Award za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe.

https://www.youtube.com/watch?v=qbU2KkJmRlE

Potom sa objavila vo filmoch Dogma, Ordinary Decent Criminal a What Planet Are You From, pričom dve z jej posledných úloh pred odchodom do herectva boli vo filmoch Liberty Stand Still nakrútených v roku 2002 a Once More with Feeling v roku 2009.

Milujte život a vzťahy

Linda začala chodiť John Byrum , americký filmový režisér a spisovateľ, v roku 1989 krátko po tom, čo sa stretli, keď pracovali na rovnakom filme. Pred svadbou v roku 1992 spolu chodili viac ako tri roky, ale kvôli tomu, čo sa zdá byť problémami žiarlivosti, sa v roku 1993 rozviedli.

John Byrum sa narodil v USA 14. marca 1947, jeho znamenie zverokruhu sú Ryby, má americkú národnosť a je pravdepodobne najznámejší vďaka réžii filmov ako The Razor’s Edge a Inserts. Bol vychovaný vo Winnetke v štáte Illinois jeho matkou, ktorá bola v domácnosti, a jeho otcom, ktorý bol obchodníkom, a študoval na New Trier High School. Po imatrikulácii sa zapísal na New York University, kde získal bakalársky titul v roku 1969. Potom ho najali, aby pracoval na televíznom seriáli Sesame Street ako spisovateľ, a uznanie si získal, keď napísal scenár k filmu Harry a Walter Go To. New York. John momentálne žije so svojou druhou manželkou Karin Reznack v ich dome v Santa Monice v Kalifornii.

Záľuby a iné záujmy

Linda začala cvičiť ešte ako tínedžerka, keď snívala o tom, že sa stane modelkou, a aj po rozbehnutí svojej hereckej kariéry sa dostala k pózovaniu pre niekoľko magazínov, pričom ju bolo možné vidieť aj v reklamách viacerých (ale nie tej obľúbené) značky oblečenia a nápojov. Každý týždeň mala tri až štyri tréningy v posilňovni, pričom zrejme prestala cvičiť niekedy v 50-ke. Jej hlavným koníčkom je cestovanie, a hoci sa momentálne sústreďuje na to, aby bola doma, v mladosti precestovala celé USA a Európu a jej vysnívanými cestovateľskými destináciami boli vždy Miami na Floride a Paríž vo Francúzsku.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Will Smith, Denzel Washington a Halle Berry, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Ja, Robot, I Am Legend a Gothika. Rada počúva jazzovú a bluesovú hudbu, jej obľúbená kuchyňa je talianska a jej obľúbenou spisovateľkou je Agatha Christie. Linda je milovníčkou zvierat a uprednostňuje mačky pred psami.

Vzhľad a čistý majetok

Linda má 62 rokov. Má dlhé hnedé vlasy, ktoré si farbí na čierno, má hnedé oči, meria 1,73 metra a váži okolo 64 kg. Od marca 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.