Nahá pravda Lindsey Broad – vek, miery, manžel

ObsahKto je Lindsey Broad?

Lindsey Broad sa narodila 8. decembra 1983 v New Yorku v USA a je herečkou, ktorá sa pravdepodobne najviac preslávila prácou v úspešnom televíznom seriáli NBC The Office, v ktorom hrala Cathy Simms, koketnú brigádnicu. Objavila sa aj v iných populárnych televíznych reláciách a filmových projektoch, vrátane 21 Jump Street a Get Him to the Greek.

Bohatstvo Lindsey Broad

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Lindsey Broad odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v zábavnom priemysle. Od roku 2006 sa aktívne venuje profesionálnym projektom a počas svojej kariéry hosťovala aj v populárnych reláciách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zabalil som si palec do baby ružovej a vyrazil do mesta!

Príspevok zdieľaný používateľom Lindsey Broad (@lindseybroad) 17. decembra 2019 o 16:29 PST

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

V mladom veku sa Lindsey začala zaujímať o herectvo a chcela sa mu venovať ako kariére. Vyrastala v New Yorku a na strednej škole začala hrať v školských predstaveniach. Keďže to chcela posunúť ďalej, zapísala sa na Pensylvánsku štátnu univerzitu po maturitnom štúdiu divadla. PSU je známa ako jedna zo starších a väčších univerzít s viac ako 46 000 študentmi a je domovom najväčšej svetovej filantropickej organizácie riadenej študentmi.

Po ukončení štúdia sa začala venovať hereckým projektom a získala svoju prvú úlohu vo webovom seriáli s názvom Burg ktorej súčasťou bola tri roky.

Relácia bola jednou z prvých svojho druhu na YouTube a vytvoril ju režisér Peter Sollett. Predstavuje niekoľko začínajúcich hercov, ktorí sa neskôr stali veľkými hviezdami ako Kelli Giddish a Brie Larson. Príbeh seriálu sleduje životy priateľov žijúcich na mieste zvanom Williamsburg.

Vzostup k sláve

Počas práce na The Burg začal Broad získavať ďalšie pozoruhodné projekty, väčšinou hosťujúce úlohy v populárnych reláciách, ako napríklad v Ghost Whisperer, Gossip Girl a Without a Trace. V roku 2009 bola obsadená do svojej prvej pravidelnej úlohy v televíznom programe 'Til Death, ktorý sa zameriava na život rodiny a jej konflikt s novými susedmi.

Hrala jedno z detí v rodine menom Allison Stark, zostala však iba počas prvých dvoch sezón show a neobjavila sa v každej epizóde.

Lindsey potom debutovala vo filme v malej úlohe vo filme Get Him to the Greek, v ktorom si zahrali Jonah Hill a Russell Brand a v ktorej sa objavili postavy z filmu Forgetting Sarah Marshall. Potom získala jednu zo svojich najvýznamnejších úloh v americkej verzii The Office. Séria je natočená v dokumentárnom štýle a sleduje životy zamestnancov fiktívnej papierenskej spoločnosti. Show bola zodpovedná za pomoc povýšiť mnohí z jeho členov obsadili hviezdy, vrátane Steva Carell, Johna Krasinského a Rainna Wilsona.

V šou hrala úlohu dočasnej administratívnej pracovníčky, ktorá zastupovala postavu Pam na sezónu, počas ktorej získala množstvo ocenení.

Pokračovanie v hereckej práci

Po tom, čo Lindsey prostredníctvom sociálnych sietí potvrdila, že jej postava sa do show už nevráti, pracovala na ďalšom mainstreamovom filme s názvom 21 Jump Street , adaptácia rovnomenného televízneho seriálu. Vo filme sú postavy Channinga Tatuma a Jonaha Hilla policajtmi, ktorí sa ako stredoškoláci musia dostať do utajenia, aby sa pokúsili zlikvidovať dodávateľa novej syntetickej drogy. Film bol veľmi úspešný a dokonca viedol k pokračovaniu 22 Jump Street, hoci Lindsey nebola súčasťou tohto projektu.

Namiesto toho pracovala na filme Josepha Gordona-Levitta Don Jon , v ktorom si zahrali aj Julianne Moore a Scarlet Johansson. Príbeh filmu sleduje titulnú postavu Levitta, pre ktorú je pornografia lepšia ako jeho aktívny sexuálny život, čo ho vedie k problémom vo vzťahu. Potom sa vrátila k televíznej práci a objavila sa ako hosť v Zoo aj Hello Ladies. V roku 2015 bola obsadená do ďalšej pravidelnej seriálovej úlohy vo filme Benders, kde stvárnila Karen Rosenberg. Relácia sa vysielala na IFC a je o skupine priateľov, ktorí vytvorili amatérsky hokejový tím, ale po sezóne bola zrušená.

Nedávne projekty

V roku 2016 mal Broad sériu projektov, ktoré sa objavili v epizódach Blindspot a Kevin Can Wait. Objavila sa aj v segmente Last Week Tonight with John Oliver, nočnej show zameranej na satiru, podobnej The Daily Show. Obsahuje aktuálne udalosti, správy a ďalšie príbehy zo skutočného života, hoci v ňom pôsobí satira. Občas sa v šou objavia komediálne náčrty, ako je tá, v ktorej vystupovala.

Po trojročnej prestávke sa potom vrátila k herectvu v televíznej šou V tme ktorý sa vysielal na CW.

Prehliadka sleduje slepú ženu, ktorá sa snaží vyriešiť záhadnú vraždu svojho priateľa, pričom Broad vystupuje ako blízka priateľka hlavnej postavy, pracuje ako barmanka a bola tiež milenkou postavy Deana Rileyho, ktorú hrá Rich Sommer. Objavila sa v prvej sezóne a druhá séria sa pripravuje na predstavenie koncom roka 2020. Linsey v posledných rokoch robila výrazne menej projektov, pretože bola zaneprázdnená výchovou rodiny, takže herecké projekty berie len vtedy, ak nie. sa zhoduje s jej nabitým programom.

Osobný život

Lindsey sa v roku 2014 vydala za dlhoročného priateľa Seana Bradleyho – títo dvaja sú spolu už dlho, aj keď nezdieľajú veľa podrobností o svojom vzťahu. Ich svadobný obrad sa konal v New Yorku za účasti najbližšej rodiny a priateľov. Pár má spolu dve deti a ona zverejňuje niečo o svojom rodinnom živote na účtoch sociálnych médií, ako je Instagram. Rád chodí na dovolenky, no vlastní aj dvoch domácich miláčikov. Na základe jej nedávnych príspevkov trávi veľa času so svojimi deťmi a často chodí von s rodinou.