• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Lili Mirojnick – miery, rodina, etnicita

Nahá pravda Lili Mirojnick – miery, rodina, etnicita

ObsahKto je Lili Mirojnick?

Lili Mirojnick sa narodila 9. apríla 1984 v New Yorku v USA a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä úlohami v niekoľkých filmoch ako Superfast! a Friends with Benefits, v ktorých stvárnila postavu Laury. Bola tiež pravidelnou členkou televízneho seriálu Happy!, v ktorom hrala detektívku Meredith McCarthy.

Bohatstvo Lili Mirojnick

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Lili Mirojnick odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešnou kariérou herectva v tejto profesii od roku 2005. Okrem svojej práce v televízii a filme je aktívna aj v oblasti divadla.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chcem povedať, že MÔŽEM byť dámou...keď ňou MUSÍM. Ďakujem @buildseriesnyc, že ​​ma máš #SeeHappy! Makeup: @lindakaufmanbeauty Strih: @andrew_b_wachter Farba: @jennifer.sarchet Outfit: @alc_ltd

Príspevok zdieľaný používateľom lili mirojnick (@lmirojnick) 29. marca 2019 o 12:53 PDT

Raný život a vzdelávanie

Lili vyrastala v New Yorku, kde jej matka pracovala v zábavnom priemysle ako kostýmová návrhárka a bola tiež herečkou, ktorá sa v 80. a 90. rokoch objavila v mnohých filmoch s titulmi ako Wall Street a Fatal Attraction. Kariéra jej matky ju inšpirovala k tomu, aby sa tomuto povolaniu venovala, keď vyrastala a po rozvode rodičov sa zblížila s matkou. Počas jej dospievania sa presťahovali do Kalifornie a navštevovala Buckley School, jednu z najstarších v oblasti Los Angeles.

Po imatrikulácii sa vrátila do New Yorku, aby sa zapísala na jednu z najznámejších hereckých škôl v USA, Americkú akadémiu dramatických umení (AADA). Konzervatórium múzických umení vyučuje kurzy herectva a drámy zamerané na rôzne platformy, prácu v divadle, televízii a filme. Počas posledného ročníka školy majú študenti šancu stať sa súčasťou jej divadelnej spoločnosti, hoci iní študenti sa rozhodnú prejsť na iné školy, aby dokončili bakalárske štúdium.

Začiatky kariéry

V roku 2005 Mirojnick pracovala na svojom prvom filme Domino, hoci jej rola nebola pripísaná.

pridané Lili Mirojnick na štvrtok 4. júla 2013

Až o dva roky neskôr si získala pozornosť svojou prácou v Cloverfielde, ktorú vytvoril JJ Abrams. Film bol natočený v štýle found footage, sleduje príbeh obyvateľov New Yorku, ktorí zažijú útok gigantického monštra a iných menších monštier. Film bol úspešný v pokladni a získal pozitívne recenzie, čo viedlo k filmovej franšíze. V nasledujúcich rokoch pokračovala v práci na malých úlohách a v nezávislých filmových projektoch.

V roku 2011 získala ďalšiu významnú rolu, do ktorej bola obsadená Priatelia s výhodami , v ktorom si zahrali Mila Kunis a Justin Timberlake a sleduje príbeh dvoch postáv, ktoré začnú sexuálny vzťah v domnení, že to neovplyvní ich život ako priateľov, no všetko to nakoniec vedie k vážnejším citom. Film mal komerčný úspech a bol nominovaný na niekoľko ocenení. V tom istom roku pracovala aj na nezávislom filme The Levenger Tapes, ktorý mal premiéru na Medzinárodnom filmovom festivale Temecula Valley.

Pokračovanie v hereckej práci

Počas práce na filmoch začala Lili svoju kariéru aj v televízii, väčšinou hosťovala v populárnych reláciách. Niektoré z jej významných projektov počas tohto obdobia zahŕňajú CSI: Crime Scene Investigation, Blue Bloods a Hawaii Five-0, mala tiež malé hosťujúce úlohy v Grey's Anatomy and Public Morals. V roku 2015 získala ďalšiu významnú úlohu vo filme Super rýchly! v ktorom hrala Jordana Sorento. Film vznikol ako paródia na populárnu sériu Rýchlo a zbesilo s postavami, ktoré sú podobné tejto sérii.

Film však dostal negatívne recenzie, aj keď sa mu podarilo zarobiť trochu v pokladni.

Po niekoľkých ďalších hosťujúcich úlohách bola obsadená do svojej zatiaľ jedinej pravidelnej úlohy vo filme Happy! Film vychádza z rovnomennej komiksovej série, ktorú vytvoril Grant Morrison. Relácia sa vysielala na Syfy a rozpráva príbeh bývalého policajného detektíva, ktorý po infarkte začne vidieť jednorožca, ktorého videl iba on. Jednorožec mu hovorí o osobe v nebezpečenstve, o svojej odcudzenej dcére. Prehliadka trvala dva roky a nakoniec bola zrušené od Syfy kvôli nízkym hodnoteniam.

Nedávne projekty

Jedným z jej najnovších filmových projektov je Vodný jaguár v ktorom sa objavila ako Scarlet a je režijným debutom Melory Waltersovej. Spolupracovala s Mirou Sorvinovou, Jamesom LeGrosom a Stacey Oristano vo filme o spisovateľovi, ktorý hľadá zmenu vo svojej kariére a chce byť uznaný za serióznejšie písanie. Toto jeho hľadanie sa však stane posadnutosťou, ktorá začne ovplyvňovať mnohé vzťahy v jeho živote.

Pri práci na Happy! mala aj iné projekty, ako napríklad hosťovanie vo filmoch The Good Fight a Elementary.

Aktívne sa venuje aj divadelnej tvorbe, pričom jedným z jej najnovších projektov je inscenácia The Crucible, v ktorej hrala reverenda Halea. Hra vznikla v 50. rokoch minulého storočia, vytvoril ju dramatik Arthur Miller. Rozpráva fiktívny príbeh o procesoch s čarodejnicami v Saleme v Massachusetts v 17. storočí, v ktorých ľudia mnohých obvinili z toho, že sú čarodejnice, čo viedlo k smrti 30 ľudí. Pracovala aj na produkcii Milý Brutus ktorý je inšpirovaný Shakespearovou hrou Július Caesar. Film vznikol vo West Ende a rozpráva príbeh o ľuďoch, ktorí sa stretnú s podivným lesom, ktorý im poskytne nevšedné zážitky.

Osobný život

Lili je slobodná a o svojich romantických vzťahoch veľa nehovorí, v jej verejných príspevkoch nie je žiadny dôkaz, že by s niekým chodila. Voľný čas rada trávi von s priateľmi. Od Happyho nebola v tejto profesii príliš aktívna! bola zrušená a nie je známe, či si dáva prestávku v práci. Má stredomorský a východoeurópsky pôvod a precestovala niekoľko krajín. Jej matka je stále aktívna v herectve a obaja spolu pracovali v Cloverfielde.