• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Laury San Giacomo – manžel, čistá hodnota, životopis

Nahá pravda Laury San Giacomo – manžel, čistá hodnota, životopis

ObsahKto je Laura San Giacomo? Wiki Bio

Laura San Giacomo sa narodila vo West Orange, New Jersey, USA, 14. novembra 1962, takže jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá sa snáď najviac preslávila hraním Cynthie vo filme Sex, lži a videokazeta, ktorý vyšiel v roku 1989.

Lauru vychoval vo West Orange jej otec John San Giacomo, ktorý bol majiteľom papierne, a jej matka MaryJo, ktorá bola stredoškolskou učiteľkou. Laura navštevovala Morris Knolls High School, kde sa začala zaujímať o herectvo a vstúpila do školského dramatického klubu, kde sa objavila vo všetkých hrách na jej škole, ako aj v niekoľkých ďalších. Po imatrikulácii sa zapísala na Carnegie Mellon School of Drama so sídlom v Pittsburghu a v roku 1984 ukončila bakalársky titul v odbore výtvarných umení.

Laura San Giacomo

pridané A-List Communications na štvrtok 14. apríla 2016

Laura bola počas štúdia aj fyzicky aktívna, keďže hrala futbal a behala na dráhe, pričom sa súčasne učila hrať na klavíri a cvičila spev.

Kariéra herečky (scéna a film)

Svoju kariéru divadelnej herečky odštartovala krátko po promócii, keď sa objavila v hrách ako Wrong Turn at Lungfish v Los Angeles, ako aj v Three Sisters produkovanom Princeton/McCarter Theatre. V roku 1988 bola pozvaná, aby hrala hlavnú úlohu vo filme Italian American Reconciliation, a potom sa objavila v niekoľkých Shakespearových hrách, ako napríklad Romeo a Júlia, Búrka a Zločiny srdca. za hranie Cynthie vo filme Sex, klamstvá a videokazeta vydané v roku 1989.

Raný život a vzdelanie

V roku 1988 debutovala vo filme Miles from Home v úlohe Sandy a v nasledujúcom roku hrala Cynthiu Patrice Bishop vo filme Sex, lži a videokazeta – za svoj výkon bola nominovaná na sedem ocenení, pričom štyri vyhrala, vrátane Chicago Film Critics. Asociačná cena pre najsľubnejšiu herečku a Independent Spirit Award pre najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe. V roku 1990 sa objavila v troch filmoch s názvom Pretty Woman, Vital Signs a Quigley Down Under, zatiaľ čo v roku 1991 bola pozvaná do filmu Once Around and Under Suspicion.

V nasledujúcich rokoch sa Laura objavila vo filmoch ako Nina Takes a Lover v roku 1994, Stuart zachraňuje svoju rodinu v roku 1995 a Suicide Kings v roku 1997, než si zahrala vo filme With Friends Like These v roku 1998 – chválená za svoj výkon a stala sa slávnou. okolo USA.

V roku 1999 bola pozvaná, aby vo filme stvárnila postavu Jacqueline Fosburg Zjedzte svoje srdce , ktorý sleduje troch priateľov, ako sa stávajú bohatými a slávnymi. Nasledovali nové úlohy – v roku 2005 jej Checking Out vyhral cenu Medzinárodného filmového festivalu v Palms Beach za najlepšiu herečku a po Havocovi si dala šesťročnú prestávku, kým sa v roku 2011 objavila vo filme Few Options.

Niektoré z najnovších rolí Laury boli vo filmoch The Meddler v roku 2015, Honey Boy v roku 2019 a Violet, ktorá má vyjsť 14. marca 2020.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Debutovala v televíznom seriáli Spenser: For Hire v roku 1987 a potom sa objavila v jednotlivých epizódach mnohých ďalších televíznych seriálov, ako napríklad The Equalizer a Miami Vice v roku 1989, The Stand v roku 1994 a Fallen Angels v roku 1995. Dva roky neskôr bola Laura pozvaná, aby stvárnila hlavnú úlohu Mayy Gallo v komediálnom seriáli Just Shoot Me! ktorý tiež sledoval Enrica Colantoniho a Georgea Segala a sleduje Mayu, keď ju vyhodia z práce a je nútená pracovať v otcovom módnom časopise s názvom Blush.

Laura sa objavila vo všetkých 149 epizódach a bola nominovaná na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku v televíznom seriáli, muzikáli alebo komédii a na satelitnú cenu za najlepšiu herečku v televíznom seriáli, muzikáli alebo komédii.

Potom sa objavila v jedinej epizóde seriálu ako The Handler v roku 2003 a Related v roku 2006 a v roku 2007 začala stvárňovať Rhetta Rodriguez v Saving Grace , ktorá sa objavila v 46 epizódach, kým sa show neskončila v roku 2010. Hneď ako bola show dokončená, objavila sa v In Plain Sight, The Defenders a Medium, zatiaľ čo niektoré z jej najnovších vystúpení boli v NCIS v roku 2016, Animal Kingdom v roku 2017 a Grey's Anatomy v roku 2018.

Príbuzní, milostný život a manžel

Laura sa vydala za Cameron Dye, slávneho herca a speváka, v roku 1990. Cameron je známa najmä tým, že stvárnila Freda vo filme Valley Girl, ako aj účinkovaním vo filmoch ako National Lampoon's Joy of Sex, Fraternity Vacation a Scenes from the Goldmine medzi ostatnými. Obaja sa stretli na večierku organizovanom pre hercov a herečky v roku 1988, krátko nato začali spolu chodiť a 19. novembra 1995 Laura porodila ich syna Masona Dyea, ktorý sa narodil s detskou mozgovou obrnou. Rozviedli sa v roku 1998 kvôli nevere na oboch stranách.

V roku 2000 sa vydala Matt Adler , americký herec, ktorý sa najlepšie preslávil hraním vedľajších úloh v tínedžerských filmoch, ako sú Teen Wolf, White Water Summer a Dream a Little Dream. Odvtedy sú spolu, o ich manželstve sa nerozprávajú ani nekontroverzie, nemajú spolu žiadne deti. Torry Castellano, bývalý člen a bubeník rockovej skupiny The Donnas, je Lauriným bratrancom.

Záľuby a iné záujmy

Laura je stále fyzicky veľmi aktívna a je jazdkyňou na koni, baletkou a gymnastkou, pričom rada chodí korčuľovať, hrá golf a tenis so svojimi priateľmi a kolegami.

Ako 15-ročná začala chodiť na hodiny klavíra a dnes vie hrať stredne ťažké skladby známych skladateľov klasickej hudby.

Je filantropkou a darovala peniaze mnohým organizáciám, väčšinou tým, ktoré pracujú s deťmi so zdravotným postihnutím, ktoré sa o túto vec začali zaujímať po tom, čo sa jej narodil syn s detskou mozgovou obrnou. Lauru bolo možné vidieť na odovzdávaní cien Environmental Media Awards, ako aj na projekte Friends Finding a Cure. Zaslúžila sa o založenie základnej školy CHIME Charter Elementary School vo Woodland Hills, ktorá ponúka bezplatné verejné vzdelávanie deťom s postihnutím aj bez neho a dnes ju navštevuje viac ako 700.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Laura San Giacomo vo filme SEX, klamstvá a videopáska (Steven Soderbergh)

Príspevok zdieľaný používateľom Modrá noc (@night_blu) 16. marca 2020 o 12:23 PDT

Vo svojom voľnom čase Laura rada pozerá filmy, pričom medzi jej obľúbených hercov a herečiek patria Robert De Niro, Al Pacino a Meryl Streep, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí trilógia Krstný otec, Scarface a Sleepers. Najradšej počúva klasickú hudbu, rada sleduje balet a opery. V súčasnosti žije v San Fernando Valley v Kalifornii.

Vzhľad a čistý majetok

Laura má 57 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,57 m) a váži okolo 114 libier (52 kg). Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.