• Hlavná
  • Kotvy
  • Nahá pravda Lauren Shehadi – manžel, výška, životopis

Nahá pravda Lauren Shehadi – manžel, výška, životopis

Lauren Shehadi je populárna americká športovkyňa pre sieť Major League Baseball (MLB) a vedľajšia reportérka pre CBS a Turner Sports.

ObsahSkorý život

Lauren Shehadi sa narodila ako Julia Lauren Shehadi 23. mája 1983 v McLean, Fairfox County, Virginia, USA. Ona a jej sestra boli vychovaní svojimi rodičmi, Michaelom a Mary, na jednom z najdrahších poštových smerovacích čísel v južnej časti Ameriky. Je to Američanka libanonského pôvodu, keďže jej starí rodičia pochádzajú z Libanonu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Poďme na to!

Príspevok zdieľaný používateľom Lauren Shehadi (@laurenshehadi) 3. októbra 2016 o 7:00 PDT

Vzdelanie

V roku 2001 absolvovala strednú školu v Langley a promovala na Floridskej univerzite.

Kariéra

Už na vysokej škole sa Lauren pripravovala na život v športovej žurnalistike. Hostila univerzitnú športovú online show s názvom Gatorzone a slúžila ako základ jej dnešnej úspešnej kariéry. Po vykonaní svojich hostiteľských povinností pracovala aj ako stážistka v The Best Damn Sports Show Period, športovej televíznej šou, ktorá sa začala vysielať od roku 2001 do 30. júna 2009 na Fox Sports Net.

Po vysokej škole sa Lauren vrátila do show a chvíľu tam zostala. V roku 2009 po odoslaní sto demokaziet VHS, Jim Olson jej ponúkol prácu víkendovej športovej moderátorky v Minot v Severnej Dakote pre KXMC-TV. Stanica, ktorú vlastní Nexstar Media Group s pridružením CBS/CW, pokrýva miestne aj národné správy a šport. Prijala aj prácu producentky pre SNN v Sarasote na Floride a krátko pôsobila v Comcast Sportsnet. Kvôli pridruženiu stanice KXMC-TV k CBS si ju čoskoro všimla CBS Sports Network. Lauren sa stala moderátorkou a reportérkou stanice, ktorá pokrývala rôzne udalosti. S americkým freestylovým lyžiarom Jonnym Moseleym sa podieľala aj na moderovaní ďalších populárnych show, ako sú SEC Tailgate, Fantasy Football Today a tiež ALT Games.

Do roku 2012 zostala v CBSSport.com a CBS College Network.

S jej športovými znalosťami a dôvtipom jej väčší športový mediálny kanál ponúkol miesto v ich sieti. Lauren sa pripojila k sieti Major League Baseball (MLB) a jej prvým hosťovaním bola práca so športovým komentátorom Mattom Yallofom v šou s názvom The Rundown. Čoskoro potom dostala ďalšie projekty v rámci programového plánu siete. Počas pravidelnej sezóny je v dennej rannej šou MLB Central so športovým veteránom Robertom Floresom a sieťovým analytikom Markom DeRosa. Môžete ju tiež vidieť pravidelne prispievať do dennej rannej šou Horúci sporák, počas offseason.

Okrem práce s MLB hostila v roku 2018 podcast s názvom The Podium. Produkovali ho NBC Sports Group a VOX Media. Bol vytvorený špeciálne na pokrytie zimných olympijských hier 2018 v PyeongChangu v Južnej Kórei. V tom istom roku bola oslovená sieťou TBS, aby pokryla sériu majstrovstiev americkej ligy tým, že bola počas podujatia komentátorkou na ihrisku. V roku 2020 bola Lauren vybraná ako vedľajšia reportérka pre NCAA March Madness od CBS a Turner Sports. Doplnia ju Wally Szczerbiak, Adam Lefkoe, Adam Sucker a basketbalová superstar Dwayne Wade ako noví komentátori každoročného turnaja. Mali dokončiť spravodajský tím spolu so skúsenými moderátormi štúdia, ale kvôli pandémii Covid-19 bolo podujatie zrušené a bolo presunuté na rok 2021.

Osobný život

Okrem veľmi zriedkavých zmienok o jej rodine v účtoch na sociálnych sieťach sa o jej osobnom živote vie len málo. Všetko drží v súkromí. Ľudia mohli len špekulovať, keď hľadali zmysel za fotografiami, ktoré zdieľala s verejnosťou prostredníctvom svojho účtu na Instagrame. Povrávalo sa, že je zasnúbená už na základe prsteňov, ktoré jej vidno na prstenníku. Nikto snúbenca nevidel a verejnosti nebola poskytnutá žiadna oficiálna tlačová správa akéhokoľvek druhu. Jej priatelia sú tiež ticho. Napriek tomu jej fanúšikovia gratulovali. Lauren tiež spomenula, že má dieťa počas rozhovoru mala s Hodou a Jennou na Today Show, ale okrem toho sa verejnosti nezdieľajú žiadne podrobnosti.

Dobročinnosť

Keď Lauren nie je zaneprázdnená prácou, trávi svoj čas navyše s Nadáciou pre sklerózu multiplex, neziskovou organizáciou, ktorá pomáha ľuďom so sklerózou multiplex a ich rodinám zlepšiť kvalitu života. Založila sociálne hnutie s názvom Secret Admire Her, kde ľudia môžu nominovať akúkoľvek inšpiratívnu ženu a Lauren na ňu upozorní online. Je to jej spôsob, ako oslavovať láskavosť voči úžasným ženám v komunite. Rada sa vracia kdekoľvek a kedykoľvek môže aj týmto jednoduchým spôsobom. Propagovala spoločný projekt MLB a Project Sunshine, kde dali kreatívne remeselné súpravy malým deťom, ktoré sú kvôli svojej chorobe často izolované v zdravotníckych zariadeniach.

MLB je teraz súčasťou dobrovoľníckej skupiny, ktorá venuje finančnú pomoc a čas na prípravu balíčkov starostlivosti pre týchto mladých pacientov.

Zaujímavosti

Jej dôvtip a široké znalosti o športe, najmä o bejzbale, nie sú jediným dôvodom, prečo má čoraz väčší počet priaznivcov. V roku 2010 bola jednou z piatich nominácií na najsexi športovkyňu Playboya a odkedy sa začala pravidelne objavovať vo veľkých televíznych sieťach, bola vždy považovaná za jednu z najkrajších športovkýň v Amerike. Lauren bola pripútaná k bejzbalu po tom, čo ako 12-ročná sledovala zápas so svojím otcom. Počas rozhovoru, povedala „Túto skvelú hru som si zamiloval vo veku 12 rokov. Pamätám si ju veľmi živo.

Angels boli v meste, aby čelili Orioles, a Cal Ripken Jr., ktorý vyrastal v oblasti DC Metropolitan, bol väčší ako život a prerušil sériu hier Lou Gehrigsa po sebe. Potlesk v stoji trval dvadsať minút. Bolo to kto z koho v dave. Prezidenti minulosti, bejzbalová kráľovská rodina... Pamätám si, ako som si myslel, že tento chlapík hrá 17 rokov, nikdy nevynechal ani deň v práci. To je pre mňa niečo, čo mám zbožňovať.‘ Jej vysnívaným projektom je mať šou, ktorá sleduje športovcov počas mimosezónneho obdobia. Či už sa vrátia do svojich rodných miest, cestujú do zahraničia alebo sa zúčastňujú na ich charitatívnych akciách, chce divákom predstaviť druhú stranu športovcov.

Účty sociálnych médií

Má účet na Instagrame s približne 60 000 sledovateľmi a účet na Twitteri s približne 70 000 sledovateľmi.

pridané Lauren Shehadi Herbert na Nedeľa 23. februára 2014

Obe správy sú väčšinou o jej profesionálnej práci a charitatívnej práci. Existuje veľmi málo príspevkov o jej rodine a nikdy neodpovedá na žiadne otázky o nich.

Vzhľad

Je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,79 m), váži okolo 125 libier (56 kg) a jej vitálne štatistiky sa odhadujú na 36-25-38 (palcov). Má dlhé čierne vlasy a čierne oči.

Čistá hodnota

Lauren má stabilnú kariéru športovca v oblasti, kde dominujú muži. Zdroje odhadovali jej čisté imanie na viac ako 1 000 000 dolárov začiatkom roku 2020. Určite môže pokračovať v zdieľaní svojich požehnaní prostredníctvom rôznych charitatívnych organizácií blízkych jej srdcu bez obáv o svoje financie.