• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Lauren Glazierovej – výška, manželka, čistá hodnota

Nahá pravda Lauren Glazierovej – výška, manželka, čistá hodnota

ObsahKto je Lauren Glazier?

Lauren Christie Glazier sa narodila 7. januára 1985 v Kelowne v Britskej Kolumbii v Kanade a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou v televíznom seriáli Mindhunter počas jeho druhej sezóny. Objavila sa aj vo filmoch ako The Chicago 8, Red. Sparrow and Gone Girl.

Bohatstvo Lauren Glazier

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Lauren Glazier odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešná kariéra v zábavnom priemysle od roku 2006 v rôznych produkciách. Objavila sa v reklamách, televíznych reláciách a miestnych projektoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@thelastmagazine Photos / @whighfield Styling / @juliebrookewilliams Hair / @nathanrosenkranz Makeup / @minminmadotcom

Príspevok zdieľaný používateľom Lauren Glazier (@glazierlauren) 7. novembra 2019 o 9:07 PST

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Lauren vyrastala v Kanade a od mladého veku túžila presadiť sa ako herečka. Za svojím snom sa po maturite na strednej škole presťahovala do Los Angeles, kde trénovala a študovala ako súčasť The Lee Strasberg Theatre and Film Institute – inštitúcia bola pomenovaná po hercovi a režisérovi, ktorý pomáhal rozvíjať metodické herectvo, ktoré od r. prijali mnohí plodní a úspešní herci. Po ukončení tréningu sa potom objavila v niekoľkých hudobných videách, ako napríklad Bleed Me Dry od Redemption a Stop Me od Marka Ronsona.

Po práci na niekoľkých krátkych filmoch sa prvýkrát objavila vo filme Shooter ako študentka, hoci táto rola nebola uznaná. Vo filme hral Mark Wahlberg, s ďalšími vo filme vrátane Michaela Pena, Kate Mara a Dannyho Glovera príbeh je založený na románe Stephena Huntera s názvom Point of Impact. Potom sa na niekoľko rokov vrátila k práci na krátkych filmoch vrátane Fragments de Laura a Going Back. Objavila sa aj v televíznom filme Class ako postava Jennifer Burch.

Vystúpte na výslnie

V roku 2010 sa Glazier objavila v jej ďalšom mainstreamovom filme, keďže dostala menšiu rolu vo filme Killers, v ktorom hrali Ashton Kutcher a Katherine Heigl. Rozpráva príbeh ženy, ktorá sa nevedomky zamiluje do nájomného vraha. Film získal negatívne recenzie a Ashton Kutcher dokonca dostal cenu Zlatá malina za najhoršieho herca, no napriek negatívnym hodnoteniam film stále zarábal v pokladniach.

Nasledujúci rok prerazila v dramatickom filme The Chicago 8, v ktorom spolupracovala s hviezdami ako Mayim Bialik, Philip Baker Hall a Gary Cole.

Film rozpráva príbeh o Procesy Chicago Eight , v ktorom boli ľudia obvinení zo sprisahania s cieľom nepokojov v rôznych protivietnamských vojnových hnutiach počas účasti USA vo vojne vo Vietname. Film získal pred uvedením v kinách množstvo ocenení vrátane hlavnej ceny na filmovom festivale v Beverly Hills. Niektoré časti filmu boli založené na skutočných prepisoch zaznamenaných počas procesu. Toto nebol prvý film, ktorý riešil tento incident, pretože pred niekoľkými rokmi bol na nezávislom filmovom okruhu vydaný aj film s názvom Chicago 10: Speak Your Peace.

Neskôr Kariéra

Po práci na niekoľkých ďalších nezávislých filmoch sa Lauren vrátila na veľké plátno s malou úlohou vo filme Gone Girl z roku 2014 po boku Neila Patricka Harrisa, Rosamund Pike a Bena Afflecka. Film je založený na rovnomennom románe Gillian Flynnovej, ktorá tiež slúžila ako scenáristka k produkcii, a rozpráva príbeh ženy, ktorá náhle zmizne a zanechá svojho manžela ako hlavného podozrivého z jej náhleho zmiznutia. Film získal veľa chvály, najmä za výkon Pikea, ktorý bol nominovaný na Oscara, Zlatý glóbus, BAFTA a Screen Actors Guild Awards.

Podarilo sa mu vykresliť tému románu, ktorou je rod a vnímanie, že ženy sú vo všeobecnosti dobré. Rastie záujem o produkciu pokračovania filmu, hoci by to bolo možné len vtedy, ak by boli k dispozícii hlavní herci. Objavila sa aj v nezávislom filme Finding Harmony a pracovala na sérii reklám. Jednou zo spoločností, s ktorými spolupracovala, bola spoločnosť Nikon, ktorá vystupovala po boku Ashtona Kutchera. Objavila sa aj v reklame pre American Express.

Nedávne projekty

Sklenárka mala ďalšiu menšiu úlohu vo filme Red Sparrow z roku 2018, ktorý znamenal jej návrat k herectvu po štvorročnej prestávke.

Je založený na rovnomennom románe, ktorý tentoraz napísal Jason Matthews, a hviezdami filmu sú Jennifer Lawrence, Matthias Schoenaerts a Joel Edgerton. Film rozpráva príbeh o špionáži v časoch Sovietskeho zväzu a studenej vojny, v ktorej boli ženy často využívané ako nástroje sexpionáž , čo často viedlo k tomu, že Rusko získalo kompromitujúci materiál, ktorý by mohol poškodiť vysokopostaveného jedinca.

Jej sláva potom výrazne stúpla s jej ďalším projektom, pretože bola obsadená počas druhej sezóny Myslivec ako postava Kay Manz. Prehliadka je inšpirovaná knihou Mindhunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit, ktorú napísali Mark Olshaker a John E. Douglas a produkovala ju Charlize Theron, v hlavnej úlohe s Jonathanom Groffom a Holtom McCallanyom.

V šou títo dvaja využívajú svoje interakcie s uväznenými sériovými vrahmi, aby im pomohli vyriešiť ďalšie prebiehajúce prípady. Doteraz sa vysielal dve sezóny, pričom druhá séria sa odohrávala v roku 1980 počas vrážd v Atlante Child spáchaných sériovým vrahom Waynom Williamsom.

Osobný život

Je známe, že Lauren je slobodná. Povrávalo sa o nej, že má tajné romantické spojenie s predstaviteľkou Mindhunteru Annou Torv, pretože fanúšikovia zaznamenali ich silné na obrazovke. chémia . Neskôr zastrelila fámy a potvrdila, že boli len blízki priatelia. V posledných rokoch prejavuje záujem o módny priemysel, venuje sa modelingu a objavuje sa na veľkých módnych podujatiach. Za svoju prácu bola uvedená v publikácii Vogue. Tiež miluje cestovanie a vlastní psieho miláčika.