• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Laia Manzanares – vek, manžel, životopis

Nahá pravda Laia Manzanares – vek, manžel, životopis

ObsahÚvod

Herectvo je profesia, ktorá nie je exkluzívna v Hollywoode. Mnoho hercov mimo Spojených štátov dokázalo vďaka svojmu talentu urobiť svetovo známu kariéru. Niektorí sa presadili aj vďaka účinkovaniu v klipoch populárnych kapiel. Jedným z týchto hercov je Laia Manzanares.

Raný život a vzdelanie

Laia Manzanares Tomas sa narodila 30. marca 1994 v Barcelone v Španielsku, kde prežila väčšinu svojho detstva s oboma svojimi rodičmi a bratom Guillermom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@lalovenenoso

Príspevok zdieľaný používateľom Laia Manzanares Tomàs (@laiamanzanares) 30. januára 2020 o 13:09 PST

Málo sa odhaľuje jej pôvod, ale je známe, že navštevovala XXV olympijský inštitút, ktorý sa nachádza v blízkosti múzea Caixa Forum. Tam sa naučila plynule hovoriť štyrmi jazykmi: španielsky, katalánsky, francúzsky a anglicky, čo sa ukázalo ako veľmi užitočné pre jej budúcu kariéru.

Na konci strednej školy navštevovala hodiny herectva na Collegi de Teatre v Barcelone a jej láska k divadelnému umeniu a zábave sa preukázala, keď ako tínedžer začala svoju hereckú kariéru v barcelonských divadlách.

Niektoré z jej prvých vystúpení boli v hrách ako Malnascuts, Odisseus a Temps Salvatge.

Prelom

To, čo skutočne prinieslo Laii slávu, boli jej úžasné hip-hopové tanečné schopnosti, ktoré mohla predviesť vo videu Tame Impala z roku 2015 k piesni The Less I Know the Better. Hrala nádhernú roztlieskavačku, ktorá chodila s basketbalovým hráčom, no potom ho opustila kvôli maskotovi gorily zvanej Trevor (ktorého možno objaviť v časti texty piesní : ‚Držala sa za ruku s Trevorom‘). Video sa stalo virálnym a mnohí chválili Laiine schopnosti, ako aj jej vzhľad.

Toto bola udalosť, ktorá posunula jej kariéru správnym smerom a prinútila agentov, aby si to všimli.

Herecká kariéra

Laiina kariéra odštartovala potom v roku 2015, keď debutovala ako Oksana v televíznom seriáli o učiteľke filozofie na strednej škole Merli. Laia hrala novučičkú ukrajinskú študentku, ktorú pre jej krásu a šarm obdivovali chlapci aj dievčatá z jej školy. Oksana sa rýchlo jednostranne zamiluje do iného spolužiaka a snaží sa ho získať, no čoskoro sa jej príbeh posunie a Oksana sa vydá na cestu za svojou rodnou matkou z Ukrajiny.

Zostala pravidelnou v šou počas dvoch sezón až do konca seriálu v roku 2018 a napriek tomu, že to bola jej prvá televízna úloha, získala veľa pozitívnych kritikov. Počas tohto obdobia tiež hosťovala v komediálnom televíznom seriáli Cities – čo v katalánčine znamená dátumy – ktorý sa vysielal v roku 2016. V roku 2017 hrala rolu Mary v The Girl from the Song.

Po skončení Merli hrala malú rolu v televíznom dramatickom sitcome Killing the Father z roku 2018, ako aj v kriminálnom thrilleri What the Future Holds v Barcelone v 60. rokoch.

Ďalej účinkovala v niekoľkých televíznych filmoch vrátane Vivafranca a politickom thrilleri Kandidát. V roku 2019 si zahrala ako Ana v romantickom krátkom filme La Tierra Ilamando a Ana po boku Javiera Pereiru a v tom istom roku sa objavila v televíznom seriáli Hache, ktorý bol založený na žene, ktorá sa stala obeťou obchodu s heroínom, ktorý sa odohral v Barcelone v 60. rokoch. . Účinkovala v ďalšom televíznom seriáli Heavies Tendres.

V roku 2016 bola Leia súťažiacou v El Gran Dictat, katalánskej televíznej reality show, a v roku 2018 bola nominovaná na cenu Gaudi za výkon vo filme Sol Creixent, v ktorom hrala svoju menovnicu Laiu, ktorá trávila víkend v pobrežia spolu so svojím priateľom a ďalším párom, kým ich emócie nezvládli.

Osobný život

Leia zachováva svoj osobný život v súkromí a zdá sa, že sa zameriava predovšetkým na svoju kariéru.

Laia Manzanares

pridané Komunikácia TVE na Pondelok 9. septembra 2019

Od marca 2020 nebola nikdy verejne romanticky spojená s nikým, mužom alebo ženou, takže stav jej vzťahu zostáva neznámy. Ona uviedol že medzi jej záľuby patrí výroba lego figúrok, záhradníctvo a výroba kože. Je oddanou kresťankou a vyznáva rímsko-katolícku vieru. Je aktívna na Instagrame a Twitteri, kde často ukazuje svoj luxusný životný štýl, a na oboch týchto platformách má pomerne veľkú sledovanosť. Snímku svojho nemenovaného otca zverejnila v roku 2017, na tretie narodeniny svojho profilu na Instagrame.

Čistá hodnota

Laia je vychádzajúcou hviezdou a jej úspešná herecká kariéra jej už zarobila poriadne veľké peniaze. Fanúšikov má po celom svete, najmä v Brazílii a jej rodnej krajine, Španielsku. Jej plat ešte nie je zverejnený, ale od roku 2020 má odhadnutý čistá hodnota okolo 500 000 dolárov.

Fyzicka charakteristika

Leia je mladá žena s oválnou tvárou, veľkými tmavými očami a svetlohnedými až blond vlasmi. Je vysoká 5 stôp, 168 cm a má štíhlu postavu. Často sa hovorí, že je jednou z najkrajších žien v súčasnosti na španielskej hereckej scéne.