• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Kiami Davael – čistá hodnota, rodičia, životopis

Nahá pravda Kiami Davael – čistá hodnota, rodičia, životopis

ObsahKto je Kiami Davael?

Kiami Davael sa narodila 21. augusta 1986 v Harrodsburgu, Kentucky, USA. Je psychologičkou, herečkou, producentkou a spisovateľkou, ktorá sa preslávila najmä účinkovaním vo filme Matilda, v ktorom hrala Lavender Brown. Medzi ďalšie herecké zásluhy patrí Bruno, Conan a Grown Ups, neskôr sa viac zamerali na úlohy v pozadí pri produkcii ako na herectve.

Bohatstvo Kiami Davael

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Kiami Davael odhaduje na viac ako 600 000 dolárov, zarobených prevažne úspešnou kariérou v herectve. Počas svojej kariéry pracovala aj na niekoľkých divadelných inscenáciách a profesionálne sa venovala psychológii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Uprostred životných búrok vám Boh otvorí oči, kto je zlatý a kto je pozlátený, koho to vlastne zaujíma a koho to nikdy nerobilo. Skutočné farby žiaria JASNE! Som vďačný za mojich pár úžasných, ktorí boli pre mňa piliermi! Vieš kto si .. Ďakujem a MILUJEM ŤA! ❤️❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Kiami Davael (@officialkiamidavael) 5. januára 2019 o 21:21 PST

Raný život a začiatky kariéry

V mladom veku Kiami túžila po kariére v múzických umení, a tak chodila na hodiny spevu a tanca, zdokonaľovala svoje zručnosti a nakoniec našla príležitosti na účinkovanie v divadelných predstaveniach vo svojej lokalite. Jej prelom nastal, keď ju vo veku 10 rokov obsadili do svojho prvého filmu.

Film bol Matilda, ktorý sa stal doteraz jej najdôležitejšou úlohou, ktorá definovala jej kariéru. Film je založený na rovnomennom románe Roalda Dahla a sleduje život titulnej postavy, ktorá zistí, že má psychické schopnosti, ktoré by mohla začať využívať vo svojej škole a vo svojej rodine.

Vo filme hral Danny DeVito a mal pozitívne recenzie, ale nepodarilo vykonať dobre v pokladni, stratí 3 milióny dolárov. Bez ohľadu na to, po práci vo filme získala viac príležitostí a nasledujúci rok bola obsadená do menšej úlohy v televíznom seriáli The Pretender. Predstavenie sleduje život podvodníka, ktorý počas svojho života dokázal nadobudnúť množstvo zručností, aby sa mohol vydať za takmer každého profesionála. Prehliadka trvala štyri sezóny, pričom titulárny uchádzač pracoval na rôznych prípadoch, aby odhalil svoj pôvod a unikol spoločnosti po svojich schopnostiach.

png

Kým bola relácia zrušená, vzniklo niekoľko televíznych filmov, ktoré pokračovali v príbehu, pričom o ňom vyšli aj knihy.

Pokračovanie v hereckej práci

V nasledujúcich dvoch rokoch mala Davael sériu hereckých projektov, väčšinou nezávislých filmov alebo béčkových filmov, ktoré však pomohli vybudovať jej bohatstvo, vrátane Zasľúbenej zeme a Conana. Hosťovala aj v úvodnej sezóne Moesha ktorý sa vysielal na UPN, v hlavnej úlohe s Brandy Norwood, a sleduje jej život s rodinou v Los Angeles.

Prehliadka bola určená len ako náhrada, ale stala sa obrovským hitom pre sieť, čím sa stala jednou z jej najúspešnejších produkcií. Mala tiež menšiu úlohu v situačnej komédii The Steve Harvey Show, v ktorej hral titulárny komik a sleduje život jeho postavy ako učiteľa a zástupcu riaditeľa, ktorý bol predtým veľmi úspešným hudobníkom.

Posledné projekty, prestávka a vzdelávanie

V roku 1999 mala Kiami hosťujúcu rolu v televíznej šou Grown Ups na UPN, ktorá rozpráva príbeh troch priateľov, ktorí sa museli prispôsobiť životu vysokoškolských študentov, aby sa stali plnohodnotnými dospelými, dostala príležitosť vďaka svojej predchádzajúcej práci s sieť.

Jej posledný profesionálny herecký projekt prišiel nasledujúci rok, keď pracovala na filme Bruno z roku 2000, známom aj ako The Dress Code. Film je jediným známym režijným projektom herečky Shirley MacLaine, ktorý sa odvysielal počas filmového festivalu v Los Angeles a potom sa dostal priamo do televízie prostredníctvom siete Starz.

Kiami po tomto projekte zanechala svoju hereckú kariéru, dala si pauzu a uprednostnila dokončenie štúdia. Ďalším dôvodom, prečo sa rozhodla dať si pauzu od tohto odvetvia, boli ťažkosti a stres, ktorý môže spôsobiť.

Nerobila tiež žiadne veľké hity, ktoré by ju mohli označiť za hviezdu ako herečku, takže po maturite na strednej škole sa zapísala na University of Kentucky, kde získala titul v odbore psychológia.

Nedávne projekty a detskí herci

Davael ukončila štúdium psychológie v roku 2008 a potom sa venovala kariére v divadle. Po usadení sa v Atlante v štáte Georgia sa stala súčasťou niekoľkých inscenácií, kde aktívne pôsobí so svojou miestnou divadelnou komunitou. K filmovým projektom sa vrátila iba raz, v roku 2012, keď sa stala scenáristkou krátkeho filmu Bezohľadný , ktorá rozpráva príbeh ženy, ktorá sa v živote borí so správnymi rozhodnutiami.

Rovnako ako mnoho detských hercov, jej úspech na začiatku života sa nepremietol do plnej hereckej kariéry. Mnoho mladých hviezd to nájde ťažké prispôsobovať sa postupom rokov, pričom ich telá a životy sa menia. Stres a tlak, ktorý zažívajú ako dieťa, môžu neskôr viesť k mnohým problémom. Herečky ako Lindsay Lohan mali neustále problémy s drogami, zatiaľ čo iní detskí herci ako Amanda Bynes bojovali s problémami duševného zdravia. Existuje však niekoľko výnimiek, pričom herci ako Drew Barrymore a Joseph Gordon-Levitt si pohodlne našli svoje úlohy dospelých hviezd a zarábali milióny.

Jedným z faktorov, ktorý môže detských hercov výrazne ovplyvniť, sú ich rodičia, ktorí môžu posunúť ich kariéru až k nevôli.

Osobný život

O Kiami je známe, že je slobodná, aj keď je to typ, ktorý zachováva tajomstvá, pokiaľ ide o jej romantický život. Nehovorila o svojich vzťahoch a v posledných rokoch sa o nej médiá príliš nezaoberali. jej sociálne médiá účty naznačujú, že má dieťa, hoci nie je verejne známe, kto je otcom dieťaťa a či sú stále spolu.