Nahá pravda Khalyly Kuhnovej – Kto je v skutočnosti manželkou Bobbyho Leeho?

Khalyla Kuhn je americká internetová osobnosť a manželka komika Bobby Lee . Spoločne vedú podcast Tiger Belly venovaný vzťahom a iným problémom.

ObsahRaný život, vzdelanie, rodina

Khalyla Kuhn sa narodila 31. októbra 1984 v Cebu na Filipínach, ale vychovala ju v USA jej matka Marites Kuhn so svojou mladšou sestrou Juliannou. Jej otec bol Egypťan. Po strednej škole išla na vysokú školu a špecializovala sa na biochémiu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Obrázok Julio The Dick Biter

Príspevok zdieľaný používateľom Khalyla (@khalamityk) 1. novembra 2019 o 17:55 PDT

Kariéra

Po ukončení štúdia Khalyla začala doučovať iných študentov v predmetoch ako fyziológia, anatómia a mikrobiológia a pracovala aj ako čašníčka. Populárnou sa stala po tom, čo začala chodiť s Bobbym Leem. V roku 2016 spustili na YouTube podcast Tiger Belly, ktorý má teraz takmer 400 000 odberateľov s 270 zverejnenými videami a takmer 70 miliónmi videní. Videá pokrývajú rôzne témy, ako sú vzťahy, politika, šoubiznis, sexualita atď. Ich premiéra je každý štvrtok na YouTube, no vysielajú sa aj na iných aplikáciách.

Bobby plánoval moderovať podcast s Erikom Griffinom, keďže Khalyla strávila nejaký čas v nemocnici, aby si vypočula papierové vreckovky po výlete na Filipíny – uvažovala, že si založí vlastný podcast a bude sa tým zaoberať namiesto zdravotných problémov. Booby prišiel do jej podcastu a robili to tak dobre, že jeho navrhovaná spolupráca s Griffinom sa nikdy neuskutočnila.

Ich druhým kanálom YouTube je Tiger Belly Clips, ktorý je zameraný na najlepšie videomomenty z prvého kanála. Od svojho otvorenia v roku 2018 má viac ako 140 000 odberateľov, takmer 1 000 videí a takmer 60 miliónov videní.

V podcaste mali množstvo hostí, medzi inými Oliver Hudson, Eric Stonestreet, Candice Thompson, Lindsay Price či James Van Der Beek.

Osobný život

Khalyla a Bobby začali chatovať na populárnej zoznamke Tinder, čoskoro súhlasili, že sa stretnú a začali vzťah, ktorý si vzali v New Yorku v auguste 2016. Bobby nebol nikdy spojený so žiadnou inou ženou, takže sa hovorilo, že je gay. Na druhej strane Khalyla v minulom živote chodila s inými mužmi.

Ľudia obvinili Khalylu, že sa vydala za Bobbyho len pre popularitu a peniaze.

Je fakt, že jej sláva na sociálnych sieťach vzrástla vďaka vzťahu, no už sú spolu roky a nikdy nezanechali dojem, že ich manželstvo sa stalo zo sebeckých dôvodov. K týmto fámam sa vyjadrila v príspevku na Instagrame v roku 2018 a vysvetlila, že mala život pred Boobym: „Mala som dobrú prácu, pekný domov na pláži, úžasných priateľov, skromný, ale pohodlný život, to všetko som si vymyslela predtým, ako som spoznala Bobbyho. . Od svojich 17 rokov som sebestačný.‘ Pár teraz žije v Los Angeles v Kalifornii – nemajú deti.

Bobby Lee

Robert Lee Jr je americký komik a herec s kórejským pôvodom. Narodil sa 18. septembra 1971 v San Diego County, Kalifornia, USA. Vyrastal v Poway v Kalifornii s mladším bratom, ktorý je hudobník. Po skončení strednej školy išiel na Palomar College, ale nikdy ju nedokončil. Vo veku 18 rokov pracoval v kaviarňach a reštauráciách, aby sa uživil.

Bobby mal problémy s drogami od svojich 12 rokov, keď začal užívať marihuanu a metamfetamín, a tak nakoniec prešiel na rehabilitáciu, ktorá skončila úspechom o päť rokov neskôr.

Bobby mal tiež na začiatku svojej kariéry závislosť od Vicodinu, ktorá začala kvôli tlaku, ktorý cítil.

Začal pracovať pre The Comedy Store v San Diegu a rozhodol sa vyskúšať stand up comedy, ktorá končila pravidelnými vystúpeniami – jeho rodičia túto kariéru nepodporovali, pretože si želali, aby pokračoval v rodinnom podniku. Bobby bol hosťom v Tonight Show Jay Leno, ktorá zmenila jeho vzťah s rodičmi, keď prijali jeho život komika. Začal hrať v roku 2001 v televíznom seriáli MadTV, až do roku 2009.

Bobby sa tiež objavil v mnohých filmoch, ako napríklad Pineapple Express v roku 2008, Diktátor v roku 2012, Final Recipe v roku 2013 a Keeping up with the Joneses v roku 2016. Objavil sa aj v mnohých televíznych seriáloch, vrátane Splitting Up Together v rokoch 2018-2019. s Oliverom Hadsonom a Jennou Fischerovou. Začiatkom roku 2020 sa Bobby spojil s Andrewom Santinom, ďalším standup komikom, aby hostili podcast The Bad Friends.

Vzhľad

Khalyla Kuhn má hnedé oči a hnedé vlasy. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,69 m), vyššia ako jej manžel, ktorý má len 1,6 m. Na tele má tetovania.

Čistá hodnota

Dvojica zarába peniaze vďaka ich podcastu na YouTube. Čistý majetok Khalyly na začiatku roku 2020 sa odhaduje na približne 200 000 USD, zatiaľ čo čistý majetok Billyho sa odhaduje na viac ako 1 milión USD, ale údajný príjem je 500 000 USD.

Sociálne médiá

Ako vychádzajúca hviezda sociálnych médií má Khalyla Kuhn účty na Instagrame od roku 2011, teraz má 175 000 sledovateľov. O tri roky neskôr si otvorila účet na Twitteri. a teraz má takmer 25 000 sledovateľov.

Zaujímavosti

Khalyla miluje cestovanie a na sociálnych sieťach často zdieľa súkromné ​​momenty vrátane svojho luxusného života. Adoptuje si pouličných miláčikov – jeden z jej psíkov sa volá Gobitron a je na mnohých jej fotkách zverejnených na Instagrame.