• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Katie Featherstonovej – čistá hodnota, manžel, Wiki

Nahá pravda Katie Featherstonovej – čistá hodnota, manžel, Wiki

ObsahÚvod

Nie všetci úspešní herci milujú herectvo vo všetkých žánroch, niektorí uprednostňujú jeden typ filmového štýlu. Katie Featherston zvyčajne stvárňuje postavy v hororových filmoch a ak ste fanúšikom tohto žánru, pravdepodobne ju poznáte zo série filmov Paranormal Activity. Koľko toho naozaj viete o tejto prekvitajúcej brunetke?

Raný život a vzdelanie

Katie Dianne Featherston sa narodila 20. októbra 1982 v Arlingtone, Texas, USA. Málo sa vie o jej rodičoch, ale má dvoch súrodencov, aj keď nie je známe, či je najmladšia alebo najstaršia sestra z troch.

Vráťte sa k tomuto zábavnému foteniu @bgbstudio. Dnes mi chýba #Texas (zostaňte tam všetci v bezpečí, dobre?), ale už vám nechýbam...

pridané Katie Featherston na Utorok 5. mája 2020

Navštevovala strednú školu Bowie High School, ktorá sa nachádza v jej rodnom meste, a dokonca aj počas svojich tínedžerských čias sa jej páčilo herectvo a bola súčasťou mnohých dramatických aktivít. Dokonca sa objavila aj v školskej hre o jednom dejstve s názvom Wit, ktorá jej vyniesla niekoľko miestnych hereckých ocenení, takže nebolo prekvapením, keď sa prihlásila na Meadows School of Arts na Southern Methodist University v University Park v Texase a vybrala si herectvo. ako jej študijný odbor. V roku 2005 získala bakalársky titul z výtvarného umenia v odbore herectvo.

Kariéra

Po promócii sa Featherston presťahovala do Los Angeles v Kalifornii v USA, aby sa venovala svojej hereckej kariére. Svoj herecký debut absolvovala v roku 2006, keď účinkovala v krátkom horore Mutation s hereckými hviezdami Johnom-Damonom Charlesom a Eddiem Croftom, no kritici tento film neprijali dobre.

Pri druhom filme však mala viac šťastia, pretože bola obsadená ako hviezda hororu Paranormal Activity, ktorý bol natočený v roku 2007, no v roku 2009 mal uvedenie v amerických kinách.

Jej stvárnenie hlavnej postavy rovnakého mena Katie, ktorá bola prenasledovaný démonom menom Toby, priniesol jej celosvetovú slávu a urobil z nej jednu z najznámejších tvárí z hororových filmov, najmä preto, že jej tento počin vyniesol cenu za najlepšiu herečku na filmovom festivale Screamfest v roku 2009. Úlohu si zopakovala v Paranormal Activity 2. , ktorý sa odvysielal o tri roky neskôr a v tom istom roku sa objavila aj v sci-fi horore Psychický experiment, kde stvárnila Elspeth Thompsonovú a bola hosťom v epizóde z deviatej sezóny Jimmy Kimmel Live.

V roku 2011 bola v prequeli Paranormal Activity, nazvanom jednoducho Paranormal Activity 3. Nasledujúci rok mala krátku úlohu v seriáli BBC The River, v ktorom stvárnila Rosettu 'Rabbit' Fischer, potom si opäť zahrala Katie, tentoraz v Paranormal Activity 4.

V roku 2013 si Featherston zahrala v prvej sezóne televízneho seriálu Act-Anon, ktorý ukázal životy niekoľkých mladých ľudí s ich vlastnými každodennými problémami. Bola tiež súčasťou obsadenia The Newest Testament, krátkej komédie o najnovšom návrate Ježiša Krista na Zem.

Featherston sa naposledy objavila v ságe Paranormal v roku 2014, keď opäť stvárnila Katie v Paranormal Activity: The Marked Ones, aj keď tentoraz len ako hosť.

V roku 2016 debutovala ako režisérka, keď spolu s Davidom DeGrowom Shotwellom režírovala krátky dramatický film Becoming s Kimberly Condict v hlavnej úlohe. O rok neskôr hrala v Solace for the Unloved, pochmúrnom televíznom seriáli o žene so zlomeným srdcom, ktorý aj režírovala, no šou bola po jednej sezóne zrušená.

V roku 2017 sa objavila v krátkom komediálnom seriáli MasterClass: Trolling the President spolu s Lukeom Barnettom a Chrisom Mannom. V roku 2019 si zahrala v ďalšom krátkom filme The Lonely Host a objavila sa v kriminálnom televíznom seriáli Big Little Lies spolu s Reese Witherspoon, Nicole Kidman a Shailene Woodley.

Počas svojej kariéry sa Katie’s objavila ako hosť v niekoľkých televíznych reláciách, ako napríklad The Totally Rad Show, The Jay Leno Show, TMI Hollywood a The Bonnie Hunt Show.

Osobný život

Featherston udržiava svoj osobný život v súkromí a mimo očí paparazzov.

S nikým nebola romanticky spojená, nikdy neprezradila žiadny vzťah. V roku 2016 sa však nechala odfotiť so zlatým prsteňom na prstenníku, čím sa začali šuškať, že je vydatá. Featherston nikdy nekomentovala klebety, ale často na nej uverejňuje obrázky mladého chlapca sociálne médiá – čo mnohí považujú za jej syna.

Featherstone je aktívna na platformách sociálnych médií, najmä na Instagrame, na ktorom má viac ako 14 500 sledovateľov.

Je zanietenou fanúšičkou hororových filmov – jeden z jej obľúbených hororov je Candyman z roku 1992.

Vlastní psa Harveyho.

Čistá hodnota

Featherston zarobila peknú sumu za svoju kariéru v hororových filmoch, napriek tomu, že nehrala v príliš mnohých tituloch. Paranormal Activity mal rozpočet okolo 15 000 dolárov, ale len v pokladni USA zarobil takmer 200 miliónov dolárov, čo z neho robí jeden z najziskovejších filmov všetkých čias. Jeho pokračovanie Paranormal Activity 2 zarobilo 177,5 milióna dolárov, zatiaľ čo druhé pokračovanie bolo najúspešnejšie a zarobilo vyše 207 miliónov dolárov! To je čiastočne dôvod, prečo je čistý majetok Featherstone odhadnutý okolo 500 000 dolárov.

Fyzicka charakteristika

Featherston mnohí považujú za krásnu ženu s nápadne modrými očami a hnedými vlasmi. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži okolo 148 libier (67 kg).