Nahá pravda Kathryn Erbe – Čo robí teraz? Wiki

ObsahKto je Kathryn Erbe?

Kathryn Erbe je americká filmová, divadelná a televízna herečka. Známou sa stala stvárnením úlohy detektívky Alexandry Eamesovej v slávnom televíznom krimiseriáli Law & Order: Criminal Intent, ktorý sa vysielal v rokoch 2001 až 2013. V minulosti si získala veľký ohlas vďaka úlohe Shirley Bellinger, notoricky známej a šialenej trestankyne, v populárnom Dramatický seriál HBO Oz mal premiéru v roku 1997.

Kathryn Erbe - Vek, detstvo a vzdelanie

Narodila sa ako Kathryn Elsbeth Erbe, v znamení Raka 2. júla 1966 v Newtone, Massachusetts, USA, a vychovávali ju Elsbeth a Richard Elbe s dvoma súrodencami, sestrou Jennifer a bratom Jonathanom.

pridané Kathryn Erbe na štvrtok 21. marca 2013

Zatiaľ čo povolanie jej matky je neznáme, jej otec bol známy ako výskumný genetik. Čo sa týka jej vzdelania, navštevovala Tisch School of the Arts na New York University a Kathryn úspešne ukončila program hereckej drámy v roku 1990.

Začiatok kariéry

Ešte predtým, ako promovala, sa Kathryn stala profesionálnou herečkou a začiatkom roku 1989 bola obsadená ako Patricia Reece v televíznom seriáli Slepačia polievka, dcéra postavy Lynn Redgrave. V nasledujúcich plodných rokoch získala Kathryn množstvo úloh pred kamerou.

V roku 1991 získala rolu v čiernej komédii s názvom What About Bob? a o rok neskôr bola obsadená do úlohy Lucille Odom v dramatickom filme Rich in Love, ktorý režíroval Bruce Beresford. Počas 90. rokov hrala vo filmoch, objavila sa vo filme D2: The Mighty Ducks (1994), potom Kiss of Death (1995) a ako Liz vo filme Dream with the Fishes. Okrem iných početných filmov sa objavila aj v televíznom miniseriáli George Wallace v roku 1997. Spolu s Kevinom Baconom a Zackarym Davidom Copeom sa Kathryn objavila ako Maggie Witzky v nadprirodzenom a mysterióznom filme s názvom Stir of Echoes, ktorý vyšiel v roku 1999.

Vzostup ku hviezde

V období od roku 1998 do roku 2003 mala Kathryn prelomovú úlohu ako Shirley Bellinger v 17 epizódach televízneho seriálu Oz. Táto rola, ktorá výrazne prispela k rastu jej hereckej kariéry, sa stala veľmi náročnou, pretože ako prvá vo väzení vyvolala dojem vražednej matky. Súčasne od roku 2001 do roku 2011 bola najvýznamnejšou úlohou celej jej kariéry jej účinkovanie v 142 epizódach televízneho kriminálneho seriálu Zákon a poriadok: Zločinecký zámer po boku Vincenta D'Onofria, neskôr mala opakujúcu sa úlohu hosťa, v rokoch 2011 a ' 12.

Popri takejto náročnej úlohe sa Kathryn objavila aj v mnohých filmoch a krátkych filmoch, napríklad v dramatickom filme 3 Backyards, v ktorom si zahrali vedľa Eliasa Koteasa a Edie Falca, ako aj vo filme Mother's House, ktorý vyšiel v roku 2011. Kathryn sa trochu snažila vytvoriť vplyv na herecký priemysel od roku 2014, keď sa objavila iba v menších úlohách vo filmoch Najhorší priatelia (2014) a Mistress America v roku 2015. Potom pokračovala v hosťovaní v televíznych seriáloch, kde sa objavila v Elementary a Billions, obe v roku 2016. .

Keďže jej však nezastaviteľná pracovitosť priniesla množstvo nedávnych úloh v slávnych dramatických televíznych seriáloch, v roku 2017 si zahrala v komediálnom filme Dating My Mother, potom sa objavila v štyroch epizódach televízneho seriálu How To Get Away With Murder vysielaného v rokoch 2017 až 2018 a stvárnil rolu Dr. Gottfrieda v kontroverznom televíznom seriáli Pose, ktorý vyšiel v roku 2018.

Čo robí Kathryn Erbe teraz?

Podľa najnovších správ sa zdá, že Kathryn zostala verná a aktívna svojej práci na obrazovke a v divadle. V roku 2019 účinkovala v hre Something Clean spolu s Kristoferom Livingstonom, čím vytvorila na javisku hlbokú a dojemnú atmosféru.

Hru režíruje Margot Bordelon a patrí pod Roundabout Theatre Company. Okrem toho sa v roku 2019 objavila aj v televíznom seriáli City on a Hill, kde stvárnila Sue Stanton, zatiaľ čo v roku 2020 bola Regina Carter v dramatickom filme Being Dead.

V súčasnosti pracuje na niekoľkých projektoch, vrátane filmov The Good House, Red Pill a Life After You, ktoré sú všetky v postprodukcii a čakajú na dátumy premiéry.

Javisková práca

Kathryn má tiež pozoruhodnú kariéru ako divadelná herečka. Jej prvou hrou bolo Hrozno hnevu v roku 1990, po ktorom hrala v legendárnej hre Električka menom túžba.

V roku 1991 Kathryn vystupovala na Broadwayi vo významnej hre Rýchlosť temnoty, ktorá jej priniesla nomináciu na cenu Tony za najlepšiu herečku. Kathryn je členkou divadelnej spoločnosti Steppenwolf Theatre Company, ktorú založil jej dnes už bývalý manžel Terry Kinney.

Kathryn Erbe Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Za posledných pár rokov sa Kathrynina čistá hodnota od polovice roku 2020 zvýšila na závistlivú sumu 8 miliónov dolárov, podľa odhadov dôveryhodných zdrojov.

Je vo výške 5 stôp 2 palce (1,57 m), váži približne 55 kg a jej vitálne štatistiky sú 35-25-36. Kathryn si získala veľa sŕdc svojimi orieškovými očami a vlasmi, po ktorých nasledoval úžasný a žiarivý úsmev.

Osobný život, randenie a vzťahy Kathryn Erbe

Kathryn bola vydatá za Terryho Kinneyho, spoluzakladateľa Steppenwolf Theatre Company, v rokoch 1993 až 2006. Majú spolu dcéru Maeve a syna Carsona Lincolna. V televíznom seriáli Law & Order: Criminal Intent v jednej z epizód Kathryn zakomponovala do svojej postavy svoje skutočné tehotenstvo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Máme pre vás prvý pohľad na Kathryn Erbe v #SomethingClean. Táto úplne nová produkcia Roundabout Underground je teraz v predstavení! —————— : @joanmarcus #theatre #theater #offbroadway #newplay #newplays #roundabout #roundaboutunderground #onstage #kathrynerbe

Príspevok zdieľaný používateľom Divadelná spoločnosť Roundabout (@roundaboutnyc) dňa 21. mája 2019 o 12:05 PDT

Kathryn Erbe novinky a fakty

Kvôli jej kontroverznému odchodu z Law & Order sa o nej často písalo v časopisoch a médiách a nedávno vyšiel článok o nej a o tom, prečo Criminal Intent rozdelil svoje obsadenie. Podľa správ to bol jeden z dôvodov Rodinný život Kathryn ovplyvnil televízny seriál . Kathryn mala do činenia s príliš láskavým fanúšikom, ktorý prenasledoval a obťažoval Kathryn a jej rodinu. Volal sa Charles Nagel a on dostal za svoje činy päťročnú podmienku . Nikoho život nebol ohrozený.