Nahá pravda Kathleen Kinmont – Kde je dnes? Wiki

Kathleen Kinmont je americká herečka a autorka, ktorá sa preslávila rolami v akčných a hororových filmoch, ako aj prácou na populárnom televíznom seriáli z 90. rokov Renegade so svojím bývalým manželom, hercom Lorenzom Lamasom.

ObsahRaný život a vzdelávanie

Kathleen Kinmont sa narodila 3. februára 1965 v Los Angeles, Kalifornia, USA rodičom Jackovi Smithovi, distribútorovi elektrických súčiastok, a Abby Dalton, herečke. Ona a jej dvaja bratia vyrastali v jazere Toluca v údolí San Fernando, len 12 míľ od centra Los Angeles.

Vzdelávanie

Existuje len málo informácií o jej raných rokoch vrátane jej dosiahnutého vzdelania, okrem toho, že v roku 1982 maturovala na strednej škole Our Lady of Corvallis High School, katolíckej škole v Studio City v Kalifornii.

pridané Kathleen Kinmont na Nedeľa 19. apríla 2015

Kariéra

Prvé kroky

V roku 1965 Kathleen debutovala vo svete televízie, keď bola ešte dieťa, spolu so svojím starším bratom v poslednej sezóne The Joey Bishop Show, v ktorej bola jej mama stálicou seriálu. V čase, keď skončila strednú školu, mala za sebou krátku modelingovú kariéru a rozhodla sa pre hereckú kariéru rovnako ako jej matka. Debutovala menšou úlohou vo filme Hardbodies, sexuálnej komédii vydanej v roku 1984. Človek by si myslel, že to bude mať ľahké kvôli matkiným vzťahom, ale niekoľko rokov sa pretĺkala a prijímala menšie úlohy. Dokonca sa zúčastnila aj filmov, ktoré sa niekedy nedostali do kín, ale priamo na video, ako napríklad Nightforce a Winner Take All.

Tvrdá práca sa jej vyplatila v roku 1988, keď dostala hlavnú úlohu vo filme She-Wolves of the Wasteland, známej aj ako Phoenix the Warrior. Zahrala si titulnú úlohu Phoenixa s Peggy McIntaggart a Persis Khambatta, v ktorej bojujú o posledného muža na Zemi počas postapokalyptickej éry. V tom istom roku po ňom nasledoval horor Halloween 4: Návrat Michaela Myersa, ktorý zožal komerčný úspech.

Ďalší úspech

Nasledujúci rok natočila akčný film Snake Eater II: The Drug Buster s Lorenzom Lamasom a komediálny horor Bride of Re-Animator a pokračovala v nakrúcaní filmov prevažne v akčnom a hororovom žánri.

Pár z nich bolo s manželom Lorenzom Lamasom, vrátane CIA Code Name: Alexa a jeho pokračovania CIA II: Target Alexa, ktoré boli vydané v roku 1992 a 1993.

Ich pracovný vzťah bol úspešný, takže Lorenzo z nej urobil stálicu vo svojom televíznom seriáli The Renegade, ktorý sa vysielal od septembra 1992 do apríla 1997. Zahrala si úlohu Cheyenne Phillips, ktorá bola súčasťou posádky lovca odmien na čele s Lorenzova postava. Zatiaľ čo séria bežala päť sezón, Kathleen bola len súčasťou série až do štvrtej sezóny – oficiálnym dôvodom bolo, že v dôsledku odlúčenia páru bola spolupráca nepríjemná nielen pre nich, ale aj pre zvyšok produkčného štábu. tiež.

Kathleen sa tiež zúčastnila na mnohých hosťovaniach a hrala vedľajšie úlohy v niekoľkých televíznych seriáloch vrátane obľúbených denných seriálov Dallas (1991), Santa Barbara (1992) a Days of Our Lives (2002). V roku 1994 ju videli aj v populárnom seriáli o plavčíkoch Baywatch a v rokoch 1997 až 1999 mala opakovanú úlohu Charlene Ballard vo filme Silk Stalkings. Bola tiež súčasťou režijného debutu Toma Hanksa That Thing You Do v roku 1996. .

V roku 2000 sa venovala tvorbe filmov vyrobených pre televíziu a tiež krátkych filmov, ktoré neboli ničím významným, čo by sa dostalo na titulky, ale jej práca vo vedľajšej úlohe bola nepretržitá.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahojte... @lifeafterproject #fbf

Príspevok zdieľaný používateľom Kathleen Kinmont (@kathleenkinmont) 24. júla 2020 o 7:23 PDT

Vyskúšala si aj scenáristiku pre televíziu a filmy, vrátane krátkeho filmu Mrs. Sweeney a televízneho filmu BFF Ent Variety Comedy, ktorý tiež koprodukovala, oba boli vydané v roku 2013. Kathleen tiež napísala, koprodukovala a režíroval pilotnú epizódu pre Fame Game v roku 2014.

Keď sa webová séria stala novým médiom zábavy, prijala opakujúcu sa rolu v Zoe Valentine s Annou Cathcartovou, ktorá sa objavila v štyroch epizódach v roku 2019. Bola tiež vnímaná ako stálica seriálu v televíznom seriáli Phoenix, sci-fi thrilleri vysielanom v roku 2019. 2019 na Amazon Prime Video.

V roku 2020, pred vypuknutím pandémie Covid19, bola oznámená, že bude súčasťou filmu The Whack Job s Richardom Nortonom.

Osobný život

Kathleen je momentálne slobodná, žije v Los Angeles so svojou dcérou Ayden Grace a psom menom Bolt. Predtým bola vydatá a trikrát rozvedená.

Prvý manžel – Lorenzo Lamas

Jej prvým manželom bol herec Lorenzo Lamas, s ktorým sa zoznámila cez matku, keď bola ešte študentkou strednej školy. Abby natáčala Falcon Crest s Lorenzom, keď uvidel obrázok Kathleen v plavkách a prosil o predstavenie. Mal 25 a práve sa rozviedol, keď spolu začali chodiť. Nevyšlo to, pretože Lorenzo bol koketný dáma ktorý urobil pas na jednej z jej priateliek, keď mala Kathleen 18 rokovthnarodeniny a počas jedného tlačového turné Falcon Crest Lorenzo otehotnela svoju publicistku, s ktorou sa oženil pred narodením svojho syna.

Po niekoľkých rokoch sa Lorenzo odlúčil od svojej manželky a Kathleen s ním začala znova chodiť, ale on sa rozhodol uzmieriť so svojou odcudzenou manželkou kvôli synovi a Kathleen začala chodiť s inými mužmi. Lorenzo sa rozviedol so svojou manželkou a pokúsil sa získať Kathleen späť, ale ona odmietla, pretože bola v tom čase zasnúbená s iným hercom. Keď sa znova stretli v roku 1987, bol zasnúbený s inou herečkou, no sľúbili si, že si nikoho nevezmú. Neskôr v tom istom roku prerušila zasnúbenie a oslovila Lorenza, len aby zistila, že sa oženil so svojou snúbenicou. Po čase sa rozviedol so svojou druhou manželkou a vrátil sa ku Kathleen.

Tentoraz sa priblížil k jej rodičom a povedal im, že bez nej nemôže žiť, a 25. januára 1989 sa zosobášili v kaplnke Graceland v Las Vegas s jeho deťmi ako najlepším mužom a družičkou. Istý čas to bolo skvelé, no po piatich rokoch manželstva podali žiadosť o rozvod.

Druhý manžel - Jere Burns

V roku 1997 sa vydala za herca Jere Eugena Burnsa, ktorý je známy najmä svojimi darebnými úlohami v televíznom seriáli Justified and Burn Notice. Manželstvo trvalo asi tri roky - rozviedli sa v roku 1999.

Tretí manžel – Doug Swander

Znova sa odhodlala a v roku 2006 sa vydala za Douga Swandera. O jej treťom manželovi a ich manželstve nie sú žiadne informácie, no rozviedli sa v roku 2011, odkedy je oficiálne slobodná.

Zaujímavosti

  • Napísala ilustrovanú knihu pre deti s názvom Kúzlo a krása, ktorá vyšla 4. novembra 2019 a ilustrácie poskytla April Ballantine.
  • Medzi jej tromi manželmi, zostala blízkymi priateľmi s Lorenzom Lamasom a uverejnila o ňom na svojom instagramovom účte.
  • Má záľubu v zasnúbení, pretože keď bola mladšia, príliš veľakrát povedala áno niekoľkým návrhom na sobáš od rôznych mužov, aby ich po niekoľkých mesiacoch prerušila. Tvrdila, že je zamilovaná do lásky.
  • Skutočný dôvod, prečo ju vyhodili z The Renegade, nebol len preto, že im bolo nepríjemné pracovať ako bývalý pár, ale Kathleen povedala médiám veľa zlých vecí o Lorenzovej novej priateľke. Zdá sa, že nové dievča sa objavilo ako hosť v televíznom seriáli a nepáčilo sa jej to.

pridané Kathleen Kinmont na Utorok 2. decembra 2008

Vzhľad

Stojí 5 stôp 10 palcov. (1,78 m) vysoký a váži okolo 132 libier (60 kg). Vďaka svojej láske k joge a meditácii si udržiava fit telo. Je kaukazská s blond vlasmi a modrými očami.

Čistý majetok

Autoritatívne zdroje Odhaduje sa, že čisté imanie Kathleen bude k júnu 2020 viac ako 3 milióny dolárov.