• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Katherine Waterston – manžel, tehotná

Nahá pravda Katherine Waterston – manžel, tehotná

ObsahKto je Katherine Waterston? Wiki Bio

Katherine Boyer Waterston sa narodila vo Westminsteri v Londýne v Anglicku 3. marca 1980 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť, keďže sa narodila americkým rodičom, ktorí boli v čase jej narodenia na dovolenke v Londýne. Ona je herečka , najlepšie známy tým, že stvárnil postavu Shasta Fay Hepworth v komediálnom kriminálnom filme Inherent Vice, v ktorom hrali Joaquin Phoenix, Josh Brolin a Owen Wilson, v réžii a scenári Paula Thomasa Andersona. Film je o súkromnom detektívovi, ktorý hľadá svoju bývalú priateľku, keď je údajne nezvestná, a bol obrovským úspechom, získal 16 ocenení a bol nominovaný na 96 ďalších, vrátane dvoch Oscarov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

cr:@tinagoldstein_official #katherinewaterston #rozhovor #herecka #krasa #modelka #fotografia #katherine #waterston #film

Príspevok zdieľaný používateľom Katherine Waterston (@katherine.waterston) 21. júla 2017 o 19:08 PDT

Raný život a vzdelanie

Katherine vychovávali spolu so svojou sestrou Elisabeth a bratom Grahamom Waterstonom v Connecticute v USA ich otec Sam Waterston, ktorý je bývalý herec, a ich matka Lynn Louisa, ktorá je bývalou modelkou. Elisabeth sa stala herečkou, zatiaľ čo Graham je filmovým režisérom. Majú nevlastného brata Jamesa Waterstona z druhého manželstva ich otca – stal sa tiež hercom.

Katherine navštevovala školu Loomis Chaffee School, kde sa začala zaujímať o herectvo, účinkovala vo väčšine hier na tejto škole a po imatrikulácii v roku 1998 sa zapísala na Tisch School of the Arts na New York University, kde získala titul bakalára výtvarných umení v odbore herectvo. 2002.

Úlohy v televíznych seriáloch a divadelných hrách

Katherine debutovala v (krátkom) televíznom seriáli v roku 2004, keď bola pozvaná hrať v dramatickom seriáli Americana, ale pilotnú epizódu nezachytila ​​žiadna sieť. V roku 2005 bola pozvaná, aby stvárnila hlavnú postavu v komediálnom dramatickom seriáli Untitled Bruckheimer/McCall Project, ale pilotná epizóda opäť nebola prevzatá. Od polovice roku 2012 do konca roku 2013 Katherine hrala opakujúcu sa postavu Emmy Harrow v historickom kriminálnom seriáli Boardwalk Empire, v ktorom si zahrali Steven Buscemi, Kelly Macdonald a Michael Shannon, o politikovi žijúcom v Atlantic City, ktorý spolupracuje s gangstrami aj vládou.

Séria mala obrovský úspech, pretože získala 64 ocenení vrátane dvoch Zlatých glóbusov a bola nominovaná na 184 ďalších. Katherine bola nedávno obsadená, aby stvárnila vedľajšiu postavu Jess v pripravovanej dramatickej minisérii The Third Day, ktorá by mala vyjsť v druhej polovici roku 2020.

Debutovala v divadelnej hre v roku 2003 vo filme Smashing, účinkovala v The Play Company a v roku 2007 Katherine stvárnila vedľajšiu postavu Audrey v Los Angeles v The Flea Theatre. Nasledujúci rok videla svoju hviezdu ako Frances vo filme Kindness v Playwrights Horizons, predtým ako Kelly stvárnila vo filme Reborning na Summer Play Festival v roku 2009. Bola chválená za svoj výkon ako Gena v Bachelorette v divadle McGinn/Cazale, potom hrala ako Rose Hathaway vo filme The Hallway Trilogy (Časť 1: Rose) v divadle Rattlestick Playwrights Theatre v roku 2011.

Dve z najnovších úloh Katherine boli vo filmoch Dreams of Flying, Dreams of Falling, v ktorých stvárnila Coru Cabotovú, a The Cherry Orchard v Classic Stage Company, v ktorej hrala Anyu v roku 2012.

Katherine môžete počuť ako Tinu Goldsteinovú v akčnej dobrodružnej videohre Lego Dimensions na tému Lego, ktorá vyšla v roku 2016.

Úlohy vo filmoch

Katherine debutovala vo filme v roku 2007 v právnom thrilleri Michael Clayton, po ktorom nasledovalo stvárnenie Shirley Lyner v nezávislom dramatickom filme The Babysitters. V roku 2008 si zahrala vedľajšiu postavu v romantickej dráme Good Dick, zatiaľ čo nasledujúci rok bola jej hviezda ako Penny v komediálnom dramatickom filme Taking Woodstock, ktorý je o ikonickom festivale Woodstock z roku 1969.

V roku 2011 Katherine stvárnila Lulu v romantickej komédii Takmer zamilovaná, v ktorej hrali Alex Karpovsky a Marjan Neshat a ktorá je o milostnom trojuholníku, a tiež hrala ako Samantha v psychologickom trileri Enter Nowhere. Po chvále za svoje herecké schopnosti bola Katherine v roku 2012 pozvaná, aby sa objavila v piatich filmoch – niektoré z jej najvýznamnejších výkonov boli v filmová dráma Being Flynn v ktorom si zahrali Robert De Niro a Julianne Moore, psychologický triler The Letter, v ktorom si zahrali Winona Ryder a James Franco, a kriminálny triler The Factory, v ktorom stvárnila vedľajšiu postavu Lauren.

V roku 2013 sa Katherine objavila ako Anne v dramatickom filme Night Moves a potom si zahrala po boku Jessicy Chastain v romantickom dramatickom filme Zmiznutie Eleanor Rigby, zatiaľ čo v roku 2014 hrala hlavnú úlohu Patricie Petals O'Neal v kriminálnej dráme. Glass Chin, o bývalom šampiónovi v boxe, ktorý je obvinený z vraždy a teraz si musí vybrať medzi svojou kariérou a priateľmi – film bol nominovaný na dve ceny. V roku 2015 hrala Katherine vedľajšie postavy v štyroch filmoch, vrátane romantickej komédie Sleeping with Other People a životopisnej drámy Steve Jobs, v ktorej hrali Michael Fassbender a Kate Winslet a ktorá sleduje život titulnej osoby, spoluzakladateľa spoločnosti Apple.

V roku 2016 si Katherine zahrala po boku Eddieho Redmayna v dobrodružnom rodinnom fantasy filme Fantastic Beasts and Where to Find Them, ktorý sa odohráva 70 rokov pred filmovou franšízou Harry Potter. Film bol úspešný, získal 15 ocenení vrátane Oscara, pričom bol nominovaný na 53 ďalších. V roku 2017 hrala Katherine hlavnú postavu Janet ‚Danny‘ Daniels v sci-fi horore Alien: Covenant, predtým ako sa objavila v komediálnom filme Logan Lucky a historickej dráme The Current War.

Niektoré z posledných účinkovania Katherine vo filmoch boli v komediálnej dráme o dospievaní v polovici 90. rokov a fantasy filme Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny v roku 2018 a nórskom dramatickom filme Amundsen v roku 2019. Nedávno bola obsadená sa objaví vo filmoch Fantastic Beasts 3, The World to Come a Fluidic, pričom všetky majú vyjsť v roku 2021.

Katherine tiež hrala v niekoľkých krátkych filmoch, vrátane Orchids v roku 2006, Eat v roku 2011 a Astarsaga v roku 2012, zatiaľ čo jej najnovšia rola v krátkom filme bola v 5-minútovom hororovom sci-fi videu Alien: Covenant – Prologue: Last Večera v roku 2017.

Ocenenia a vyznamenania

Katherine bola nominovaná na 11 cien – v roku 2014 za Torontskú asociáciu filmových kritikov, Village Voice Film Poll a Indiewire Critics' Poll Award za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe vo filme Inherent Vice, pričom bola nominovaná aj na Satellite Award za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe v roku film.

Rok 2015 ju videl nominovaný na cenu Denver Film Critics Society Award za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe, pričom získala cenu Roberta Altmana na Film Independent Spirit Awards za výkon vo filme Inherent Vice.

Za výkon seba a jej kolegov vo filme Steve Jobs bola Katherine nominovaná na Awards Circuit Community Award za najlepšie herecké obsadenie, ako aj na Gold Derby Award za obsadenie súboru. Bola nominovaná na cenu Chlotrudis za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe vo filme Queen of Earth a na dve ceny Teen Choice Awards za výkon vo filmoch Fantastic Beasts and Where to Find Them a Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald v roku 2017 a 2019.

Miluj život a manžela

V polovici roku 2000 začala Katherine chodiť s Adamom Rappom, ktorý je populárnym americkým spisovateľom, dramatikom, hudobníkom a filmovým režisérom. Venoval svoju divadelnú trilógiu The Hallway Trilogy Katherine v roku 2011, no po šiestich rokoch spolužitia sa z neznámych dôvodov rozišli. Verí sa, že spolu začali opäť chodiť v roku 2014, no rozišli sa už po mesiaci spolu.

V roku 2017 začala Katherine randiť so záhadným mužom, ktorý sa nezdá byť súčasťou filmového priemyslu – ich fanúšikovia ich spolu videli pri niekoľkých príležitostiach. V novembri 2018 Katherine oznámila, že je tehotná, bez toho, aby zdieľala čokoľvek o otcovi dieťaťa, čo vyvolalo klebety o tom, že Katherine podstúpila umelé oplodnenie. Jej dieťa sa narodilo v roku 2019 a vychováva ju/ho zjavne v Los Angeles v Kalifornii.

Záľuby a iné záujmy

Katherine je fanúšičkou komiksov a anime a rada sa zúčastňuje Comic-Cons, napríklad v San Diegu, na ktoré chodí každý rok. Dve z jej obľúbených anime sú Cowboy Bebop a Death Note, pričom rada sleduje animované filmy ako Spirited Away a Princess Mononoke, ktoré vytvorilo slávne štúdio Ghibli.

#KatherineWaterston sa 30. októbra 2016 zúčastňuje Popfestu Entertainment Weekly v The Reef v Los Angeles v Kalifornii.

pridané Katherine Waterston Taliansko na štvrtok 18. mája 2017

Cestovanie je jedným z jej hlavných koníčkov a herečka bola po celých Spojených štátoch, aby nakrúcala pre svoje filmy a televízne seriály, zatiaľ čo dovolenkovala v niekoľkých európskych krajinách, medzi inými napríklad v Anglicku a Španielsku. Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, pričom je tiež filantropkou, a to aj s niekoľkými organizáciami, ktoré pracujú s vojnovými veteránmi a znevýhodnenými deťmi.

Katherine má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Johnny Depp, Kate Winslet a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú série Piráti z Karibiku, Eternal Sunshine of the Spotless Mind a Runaway Bride.

Vzhľad a čistý majetok

Katherine má 40 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,82 m (5 stôp) a váži približne 70 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.