Nahá pravda Juliette Angelo – vek, miery, rodina

ObsahKto je Juliette Angelo?

Juliette Allen-Angelo sa narodila talianskemu pôvodu 3. marca 1999 v znamení Rýb v Little Falls v štáte New Jersey USA, teda podľa národnosti Američanka a patrí k belošskému kaukazskému etniku. Je to 20-ročná herečka, pravdepodobne najlepšie známa tým, že hrala v úlohe June Gallagher vo filme Malibu Country, hrala mladú Emily Fornell v NCIS a účinkovala ako Geneva vo filme Shameless.

Úžasne talentovaná Juliette Angelo sa zúčastnila ďalšieho konkurzu na autopásku v našom štúdiu v Los Angeles. Jej malá kamarátka, Faith, chcela vidieť, o čom všetkom sú tie veci zo šoubiznisu.

pridané Samolepiace pásky SkyTown – Los Angeles a New York na Utorok 28. júna 2016

Aká bohatá je teraz? Juliette Angelo Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Juliette Angelo odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré získala ako herečka vo filmových tituloch a v televízii od roku 2011. Počas tohto krátkeho obdobia v zábavnom priemysle nazbierala viac ako 15 hereckých kreditov.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Juliette Angelo strávila svoje prvé roky vo svojom rodnom meste Little Falls. Ona. Juliette vychovali jej rodičia ako jediné dieťa, ale pokiaľ ide o ich identitu, je celkom súkromná. Juliette začala svoje vzdelanie doma vo veku deviatich rokov a nakoniec zmaturovala vo veku 15 rokov.

Cvičila v balete, lyrike, džeze a stepe a dokonca získala ocenenie ako stepařka. Ako šesťročná začala Juliette chodiť na hodiny jazdy na koni.

Javisková herečka a Broadway Productions

Juliette Angelo začala svoju hereckú kariéru na javisku a debutovala na Broadwayi v inscenácii How The Grinch Stole Christmas, muzikálovej adaptácii rovnomennej knihy od Theodora ‘Dr. Seussov Geisel. Potom vystupovala ako členka pôvodného obsadenia broadwayskej produkcie Billyho Elliota: Muzikál a objavila sa v úlohe Jane Banksovej v Broadwayskej produkcii Mary Poppins.

Filmový a televízny debut

V roku 2011 Juliette debutovala vo filme v úlohe Erin v nezávislom dramatickom filme In The Family, ktorý napísal a režíroval Patrick Wang. Nasledovalo jej stvárnenie Sadie v romantickej komédii Garryho Marshalla Silvester (2011), kde si zahrali po boku Ashtona Kutchera, Sarah Jessicy Parker a Jessicy Biel. V nasledujúcom roku debutovala v televízii po tom, čo ju vybrali, aby stvárnila June Gallagherovú sitcom Malibu Country , vysielaný na sieti ABC od roku 2012 do roku 2013, ktorého autorom je David A. Stewart, bol však po jednej sezóne zrušený.

Vzostup k sláve

Po zrušení Malibu Country sa Juliette pripojila k obsadeniu akčného policajného procedurálneho seriálu NCIS: Námorná kriminálna vyšetrovacia služba, kde v rokoch 2013 až 2019 príležitostne účinkovala v úlohe Emily Fornell. V roku 2014 vystupovala ako Krissy Kelly v pripravovanom -TV komediálny dramatický film Záchrana Madison, réžia Bradford May a v rokoch 2014 a 15 bola Juliette obsadená ako Meadow MacIntosh v sitcome Nickelodeon The Haunted Hathaways. Počas toho istého obdobia vystupovala ako Carol v dobovom dramatickom seriáli Mad Men, ktorý vytvoril Matúš Weiner a vysielané v sieti AMC.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#ncis #emilyfornell #julietteangelo

Príspevok zdieľaný používateľom Abigail (Abby) (@ncis.x.hesrightbehindmeisnthe) 3. septembra 2016 o 10:23 PDT

Hosťujúce úlohy a neustály úspech

V roku 2015 Juliette v tejto epizóde hosťovala ako Sarah Gibley Duchovia sa chcú len baviť zo série huluských nadprirodzených komédií Deadbeat a ako Danielle v epizóde All Eyez On Me z medicínskeho dramatického seriálu ABC Grey’s Anatomy v roku 2016. V tom istom roku stvárnila Bobbi Jill Allnut v sci-fi Hulu thriller osemdielna miniséria 11.22.63, v hlavnej úlohe vedľa James Franco a George MacKay a hosťovala v úlohe Emmy Petersovej v epizóde The Matchmaker of the CBS policajný procesný séria Criminal Minds: Beyond Borders.

Nedávne a pripravované projekty

V rokoch 2017 až 2020 bola Juliette obsadená ako Geneva v komediálno-dramatickom seriáli Showtime Shameless, ktorý vytvoril Paul Abbott a John Wells Súčasne hosťovala ako Lauren v epizóde sitcomu stanice ABC Speechless, hrala Sarah Handleman v nezávislom komediálnom filme Hope Springs Eternal spolu s Miou Rose Frampton a Stony Blyden a vystupovala ako Nicky v komediálnom filme Davida Jay Willisa I. ''ll Be Next Door For Christmas, to všetko v roku 2018.

Najnovšie bolo oznámené, že sa objaví v pripravovanej kriminálnej dráme Aarona Sorkina The Trial Of The Chicago 7, ktorá je momentálne v postprodukcii a ktorá by mala vyjsť v septembri 2020.

Vzhľad a vitálna štatistika

Krásna herečka má dlhé ryšavé vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 5 palcov (1,65 m), pričom váži okolo 121 libier (55 kg). Jej typ postavy je štíhly, jej dôležité štatistiky sú 32-24-34, jej veľkosť podprsenky je 32B. Jej veľkosť topánok je 6 (US).

Osobný život, koníčky

Juliette Angelo je momentálne slobodná a momentálne žije v Los Angeles v Kalifornii. Juliette je známa ako vynikajúca jazdkyňa na koni a vo svojom voľnom čase rada jazdí na koni. Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa menom Faith. Je veľkým podporovateľom takých organizácií, ako je Americká spoločnosť pre prevenciu krutosti voči zvieratám (ASPCA) a Ľudia pre etické zaobchádzanie so zvieratami (PETA).