• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Judith o „Vikingoch“ – Jennie Jacques – Biografia

Nahá pravda Judith o „Vikingoch“ – Jennie Jacques – Biografia

Obsah

Úvod

Táto mladá, modrooká herečka sa stala celosvetovo známou stvárnením dcéry kráľa Aelle v televíznom historickom seriáli Vikingovia, ale vedeli ste, že to zďaleka nebola jej prvá herecká rola? Tiež s kým chodí?

Raný život a vzdelanie

Jennie Jacques sa narodila 28. februára 1989 v Coventry v Anglicku, vďaka čomu sú Ryby jej znamením zverokruhu. Keď bola mladšia, jej rodina sa veľa sťahovala, takže vyrastala v niekoľkých mestách, najmä v Leamington Spa a vo Warwicku v Anglicku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Takže môj manžel vie, že som diabolka pre červený zamat a upiekla som pre mňa tortu z červeného zamatu ❤️@bake4_ #bake4me #mecfs #mecfsawareness #postviralillness dúfam, že tento víkend uvidíme ďalšie koláče! @openmedf #maymomentum

Príspevok zdieľaný používateľom Jennie Jacques (@jenniejacques1) 29. mája 2020 o 8:25 PDT

Má štyroch bratov a dve sestry – jednej sestre diagnostikovali epilepsiu vo veľmi mladom veku, takže rodina mala veľa problémov, aby financovala jej operácie mozgu a terapie. Väčšina jej súkromných informácií je chránená pred širokou verejnosťou, takže nie je známe nič iné o menách jej rodičov ani o jej vzdelaní.

Kariéra

Jacques debutovala v roku 2009, keď mala hosťujúcu úlohu Katie Fielding v seriáli ITV The Bill.

V tom istom roku mala opakujúcu sa rolu v dramatickej minisérii BBC Desperate Romantics, ktorá ukazovala Prerafaelské bratstvo a v ktorej sa objavila po boku Samuela Barnetta. V roku 2010 stvárnila Emily Mullins v epizóde z tretej sezóny televízneho seriálu Lark Rise to Candleford a získala svoju prvú celovečernú rolu vo filme Shank, v ktorom stvárnila Ree Ree, potom hrala Beth v horore Cherry Tree Lane.

png

Jacques sa objavila vo videoklipe k rovnomennej piesni Boadicea z roku 2011. V tom istom roku účinkovala vo filme Demons Never Die, v ktorom mala nahú sexuálnu scénu s hercom Robertom Sheehanom, potom stvárnila Carol vo fantasy trileri 7. Životy.

V roku 2012 sa Jacques krátko objavila v televíznom seriáli Love Life, v ktorom stvárnila Tilly v dvoch epizódach z prvej sezóny. Neskôr v tom istom roku účinkovala v hororovom mysterióznom filme Truth or Dare, ktorý je mimo Veľkej Británie známy aj ako Truth or Die.

V roku 2013 získala hlavnú úlohu WPC Gina Dawson v seriáli BBC o policajtke pôsobiacej vo svete 50-tych rokov, v ktorom dominovali muži, WPC 56, ktorá zostala v šou až do konca druhej sezóny.

Jacques mala svoju prelomovú rolu v roku 2015, keď nahradila Sarah Green ako Judith v seriáli Vikings na History Channel, ktorý režíroval Michael Hirst. Ponechala si úlohu princeznej z Wessexu a Northumbrie tri sezóny a mala tiež úlohu v seriáli Vikings, Athelstan’s Journal.

V tom istom roku stvárnila opakujúcu sa rolu Tash v sitcome ITV The Delivery Man, ale rolu sa vzdala, aby mohla venovať svoj čas natáčaniu Vikingov.

V roku 2019 stvárnila Amber Saunders v dramatickom seriáli London Kills, v ktorom sa objavila po boku Huga Speera a Bailey Patricka, a krátko sa objavila v romantickom televíznom seriáli Štyri svadby a jeden pohreb.

Nedávno bolo oznámené, že Jacques sa objaví v nevysielanom televíznom seriáli The No Hopers.

Osobný život

Jacques je skôr súkromná osoba, takže o jej súkromnom živote nie je veľa informácií. Bola vo vzťahu s hercom a producentom Evanom Toddom, ale presný dátum začiatku a konca ich jednoty nie je známy.

Todd je známy svojou prácou na filmoch Sydney White, Fourth Man Out a Blindspot.

Od apríla 2020 nie je zverejnené, či s niekým chodí alebo nie. Po jej rozchode s Toddom ju nikto nevidel na verejných podujatiach a s nikým nie je romanticky spojená. Často propaguje rôzne charitatívne organizácie a organizácie, ktoré sa snažia pomôcť ľuďom, ktorí bojujú s epilepsiou, a je častým hosťom rôznych charitatívnych podujatí a výziev na získavanie finančných prostriedkov, ktoré podporujú túto vec. Jacques to začala robiť kvôli diagnóze jej sestry.

Jednou z týchto nadácií, ktoré podporuje, je Young Epilepsy so sídlom v Lingfielde vo Veľkej Británii – niektorí z ďalších ambasádorov celebrít organizácie sú Nicholas Owen, Leon Legge a Kerry Howard.

Podporuje tiež Epileptickú spoločnosť. Keď sa jej opýtali na svoje skúsenosti s týmto stavom, uviedla: „Videla som, ako epilepsia ovplyvňuje život inej osoby a niekoho, koho milujem.“ Je aktívna na väčšine platforiem sociálnych médií, ako je Facebook, kde prevádzkuje vlastnú stránku, Twitter a Instagram.

V televíznom seriáli Vikingovia Jacques je v skutočnosti len o 10 rokov starší ako Ferdia Walsh-Peelo, jej syn na obrazovke.

Čistá hodnota

Táto renomovaná herečka zarobila veľa zo svojej hereckej kariéry od apríla 2020, jej čistý majetok je odhadnutý okolo 900 000 dolárov. Neexistujú žiadne zverejnené informácie o žiadnom z aktív, ktoré by mohla mať.

Fyzicka charakteristika

Jennie je kaukazská žena s okrúhlymi modrými očami a tmavohnedými vlasmi. Je vysoká 5 stôp 2 palce (1,6 metra) a váži okolo 128 libier (58 kg). Hoci jej vitálne miery nie sú známe, jej telo je vyšportované a dobre sa oň stará.