Nahá pravda Jocelyn Chew – vek, etnicita, priateľ

ObsahKto je Jocelyn Chew?

Jocelyn Chew sa narodila 15. mája 1992 vo Victorii v Britskej Kolumbii v Kanade a je modelkou, ktorá sa preslávila najmä súťažami počas prvej sezóny modelovej súťažnej show The Face. Odvtedy sa objavila ako modelka pre mnohé známe značky vrátane American Eagle a Ralpha Laurena. Cestovala tiež po celom svete kvôli propagačným akciám a prehliadkam.

Čistá hodnota Jocelyn Chew

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Jocelyn Chew odhaduje na viac ako 300 000 dolárov, ktoré zarobila úspešnou kariérou v modelingu s agentúrami ako Wilhelmina Models a Industry Los Angeles, ktoré jej poskytli zmluvy s vysokou hodnotou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom JOCELYN (@jocelyn) 26. februára 2020 o 14:24 PST

Silnú online prítomnosť si udržiava aj prostredníctvom sociálnych médií, čo je ďalšia cesta, ktorá jej poskytla profesionálne príležitosti, ako aj zvýšenie jej príjmu.

Raný život a začiatky kariéry

Zatiaľ čo Jocelyn vyrastala v Kanade a má islandský a čínsky pôvod. Kombinácia kultúr jej dáva výrazný ázijsko-európsky zmiešaný vzhľad (euroázijský), ktorý jej dobre slúži v jej kariére. Vyrastala na farme a žila prevažne vidieckou výchovou. To ju priviedlo k túžbe a radosti z extrémnych aktivít, k dobrodružným aktivitám a športom.

Po maturite na strednej škole si uvedomila, že to, čo skutočne chce, je stať sa modelkou a začala cestovať a hľadať príležitosti, ako preraziť v tomto odvetví. Strávila čas prácou ako modelka v Singapure a Hong Kongu a potom vyskúšala nejaké príležitosti v Grécku. Nakoniec sa presťahovala do New Yorku, ktorý je považovaný za jedno z hlavných miest módy na svete. Tam získala viac príležitostí, pracovala na kampaniach pre značky ako Guess a Navždy 21 . Ide o spoločnosť so sídlom v Los Angeles, ktorá je známa svojou rýchlou módou, čo znamená, že spoločnosť robí všetko pre to, aby aktuálne módne trendy uviedla priamo na maloobchodný trh.

Tvár

Keď Chew získala väčšiu pozornosť, začala sa objavovať v niekoľkých populárnych tlačených publikáciách vrátane Seventeen a Cosmopolitan, čo je medzinárodný časopis, ktorý sa zameriava najmä na ženské publikum. Časopis existuje od konca 19. storočia, aj keď začal ako rodinný časopis, kým sa stal tým, čím je dnes.

Nakoniec videla príležitosť dosiahnuť ešte väčšie výšky a možno aj status supermodelky, keď videla, ako sa konajú konkurzy do reality show. Tvár .

Prehliadka sleduje tri supermodelky, ktoré v šou pracujú ako tréneri a hľadajú ďalšiu tvár, ktorá by reprezentovala významnú značku. Supermodelky sú zodpovedné za výber modelov, o ktorých si myslia, že môžu vyhrať súťaž. Napriek tomu, že sú v odlišných tímoch, tieto modely súťažia s každým počas výziev. Často robia testovacie predvádzacie móla, reklamy a fotenia. Po každej výzve alebo teste víťaz zostáva v súťaži a je imúnny voči vypadnutiu. Najviac kritizovanými časťami boli vylúčenia, keďže na odstraňovanie modelov neexistujú žiadne prísne pravidlá. Vo finále finalisti súťažia v jednom záverečnom fotení a predvádzaní na móle a o víťazovi zo zostávajúcich súťažiacich rozhodne klient.

Život po tvári

Jocelyn sa zúčastnila počas úvodnej sezóny The Face a celkovo dosiahla piate miesto spomedzi 12 súťažiacich. Vybrala si ju a mentorovala ju supermodelka Naomi Campbell, ktorá sa preslávila v 80. až 90. rokoch 20. storočia a je jednou zo šiestich originálnych supermodeliek vybraných módnym priemyslom. Jocelyn rád s ňou pracoval , učia sa od jednej z najskúsenejších modeliek v tomto odvetví.

Po jej vystúpení na prehliadke získala ďalšie modelingové príležitosti podpisom zmluvy s Wilhelmina Models, tiež s Next Models v Miami a Industry Models v Los Angeles.

Mala všestranný vzhľad, ktorý jej umožnil nosiť denim, šaty, bikiny, plážové oblečenie a ďalšie. Má schopnosť vzbudzovať divoký pohľad, ako aj prezentovať nevinnejšie správanie. Za svojou prácou cestuje po svete a nedávno ju opäť predstavil Cosmopolitan. Spravuje tiež silnú online prítomnosť, často robí sponzorské príspevky okrem svojej bežnej práce, ako je vidieť na jej Instagrame účtu a spolupracuje so spoločnosťami ako Power Rager Tech a Lumiere De Vie.

Iné projekty

Okrem modelingu má Chew silnú vášeň pre životný štýl a módu, čo ju priviedlo k založeniu blogu s názvom Jet Set Joce.

Blog mal slúžiť ako odbytisko na vyjadrenie svojej kreativity týkajúcej sa cestovania, štýlu a jedla, no s toľkými prácami sa rozhodla blog ukončiť a vymazať ho.

Namiesto toho obrátila svoju pozornosť na YouTube a spustila a kanál v roku 2019, ktorý slúži ako videoblog (vlog), na ktorom hovorí o mejkape, robí vlasové tutoriály, prehliadky svojho domova a mnoho podujatí, vrátane rozprávania o luxusných módnych položkách, ktoré vlastní, dokonca natočila video o tom, čo vo vnútri kabelky. Kanál je relatívne nový, aj keď získal viac ako 10 000 predplatiteľov, ktorých možno čerpať, pretože obsahuje aj iné modely.

Nezverejňuje príspevky pravidelne, pričom najdôslednejšie je video každý mesiac. Jocelyn tiež vyjadrila túžbu začať, a zatiaľ čo jej zásluhy sú zatiaľ iba jej účinkovanie v The Face, začala sa uvádzať na trh ako herečka. Čas ukáže, či z tohto záujmu získa viac rolí.

Osobný život

Chew mal predtým vzťah s osobnosťou Instagramu Jesse Waitsom. Z jeho príspevkov sa ukazuje, že je motokrosovým jazdcom, ktorý cestuje po celom svete na preteky. Títo dvaja potichu ukončili svoje spojenie bez akéhokoľvek odkazu na ich rozchod.

úplne to milujem

pridané Jocelyn Chew na Piatok 18. januára 2019

V roku 2018 ju potom spojili s rapperom Diddym, keď ich videli spolu tráviť čas v Miami a na koncerte Drake. To viedlo k určitej kritike kvôli Diddymu, ktorý sa práve rozišiel so svojou dlhoročnou manželkou. Ani jeden však nepotvrdil, že má vzťah, a po niekoľkých rande sa zdanlivo presťahoval.

Okrem románikov Jocelyn priznala, že je to človek, ktorý sa ľahko nudí. Neznáša prestoje a uprednostňuje byť stále na cestách, čo je jeden z dôvodov, prečo rada cestuje. Paparazzi a kritici ju až tak netrápia, často ich ignoruje, keď sa s nimi stretne na verejnej ulici.