• Hlavná
 • Herci
 • Nahá pravda Joan Severanceovej – čistá hodnota, manžel, rodina

Nahá pravda Joan Severanceovej – čistá hodnota, manžel, rodina

Joan Severance je bývalá top modelka a herečka, ktorá sa stala dobre známou ako supermodelka v 80. rokoch, modelka Playboya v 90. rokoch, potom filmová a televízna herečka s krásou vzdorujúcou veku a v poslednej dobe vďaka svojim charitatívnym organizáciám a podnikaniu. snahy.

ObsahRaný život a rodina

Joan Marie Severanceová sa narodila 23. decembra 1958 v Houstone, Texas, USA, Johnovi C. Severanceovi a Marthe Severanceovej. Jej rodina sa veľa posunul a žila na 12 miestach, pretože jej otec pracoval ako systémový manažér IBM, zatiaľ čo jej matka bola v domácnosti. Istý čas žili v Líbyi, no v roku 1967, keď vypukla vojna medzi Izraelom a jeho susednými krajinami, Jordánskom, Sýriou a Egyptom, museli odísť, známa ako Šesťdňová vojna alebo Tretia arabsko-izraelská vojna. Vrátili sa do USA a usadili sa v Houstone. O jej rodine sa toho veľa nevie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujem 'Lepšie po 50' za úžasný článok o Joan Severanceovej! https://betterafter50.com/2017/06/watch-supermodel-joan-severance-share-her-beauty-tips-for-ba50s/

Príspevok zdieľaný používateľom Joan Severanceová (@joan_severance) dňa 30. júna 2017 o 10:19 PDT

Vzdelanie

Keď Joan navštevovala Westbury High School v juhozápadnom Houstone, bola študentkou priameho štúdia a zmaturovala v roku 1977. Vo veku 15 rokov začala pracovať ako modelka, aby si ušetrila peniaze na školné, keďže mala v pláne stať sa veterinárkou. Vydala sa však inou cestou a namiesto toho sa venovala kariére v modelingu.

Kariéra

Prvé kroky

Joan bola objavil od miestneho fotografa menom Alan Martin, keď sa prihlásila do miestnej súťaže krásy Miss Houston. Predstavil ju americkému modelingovému agentovi a zakladateľovi Elite Model Management Johnovi Casablancasovi, ktorý ju upísal agentúre, a poslal ju pracovať do Paríža.

Ďalší úspech

Modelovanie

Svoju modelingovú kariéru začala v Paríži vo veku 18 rokov a určite bola úspešná, pretože zdobila obálky rôznych módnych časopisov ako Vogue Paris a Sportswear International. Spolupracovala aj so špičkovými návrhármi vrátane Chanel, Armani a Versace. Joan sa potom po ôsmich mesiacoch presťahovala do New Yorku a stala sa jednou z top modeliek v USA, ktorá údajne zarábala 7 500 dolárov denne. Podarilo sa jej získať viac ako 40 reklám, napríklad pre medzinárodné kozmetické spoločnosti ako L'Oreal, Maybelline a Revlon, ako aj pre šampón Breck a parfém Windsong.

Hoci Joan údajne ukončila svoju modelingovú kariéru koncom 80-tych rokov, zdalo sa, že do určitej miery pokračovala, keď sa objavila na obálke časopisu Playboy a vo vydaniach z januára 1990 a novembra 1992 bola nahá.

Dokonca aj vo veku 52 rokov bola uvedená v šesťstranovom úvodníku jarného/letného vydania 2011 Genlux Magazine. Získala kampaň Celine Spring 2017, potom v roku 2018 bola na titulnej a redakčnej stránke jesenného/zimného vydania 2018 časopisu Re-Edition Magazine vo veku 60 rokov. V súčasnosti je pod agentúrou Metro Models.

Filmy a televízia

Joan sa však v 80. rokoch venovala hereckej kariére – na konkurzy ju povzbudil jej priateľ Robin Leach, spisovateľ a reportér v oblasti zábavy. Jej debutovým filmom bola Smrtonosná zbraň (1987), v ktorej hrali Mel Gibson a Danny Glover, hoci jej rola Dievča v čiernom obleku nebola uznaná. Tento komediálny akčný film zarobil viac ako 120 miliónov dolárov oproti produkčnému rozpočtu 15 miliónov dolárov.

V televízii debutovala v kriminálnom seriáli CBS Wiseguy, ktorý sa vysielal od 16. septembra 1987 do 8. decembra 1990 počas štyroch sezón so 75 epizódami. Bola obsadená do úlohy ženskej antagonistky Susan Profitt a objavila sa v deviatich epizódach v roku 1988. O rok na to bola opäť obsadená ako darebák, tentoraz Eve v komediálnom filme See No Evil, Hear No Evil. “ s Richardom Pryorom a Gene Wilderom v hlavných úlohách. Dostal negatívne recenzie od kritikov a mal 29% hodnotenie na Rotten Tomatoes, hoci film bol úspešný v pokladniach s tržbami takmer 47 miliónov dolárov pri rozpočte 18 miliónov dolárov. V roku 1990 bola súčasťou filmu Bird on a Wire v hlavných úlohách s Melom Gibsonom a Goldie Hawnovou, ktorý zabil v pokladniach s celosvetovým zárobkom takmer 139 miliónov dolárov.

V roku 1995 získala hlavnú úlohu v akčnom komediálnom filme Black Scorpion, ktorý je súčasťou série filmového producenta Rogera Cogmana Presents, ktorá sa vysiela na káblovej sieti Showtime. Jej úlohou bola policajná detektívka Darcy Walker, ktorá mala tajnú identitu ako Black Scorpion. Jeho pokračovanie, Black Scorpion II: Aftershock vydané v roku 1997, malo tiež Severance pre titulnú úlohu.

Loď lásky: Ďalšia vlna bola oživením úspešného komediálno-dramatického seriálu Love Boat od stanice ABC. Joan hrala úlohu šéfa bezpečnosti Camille Hunter a bola súčasťou hlavného obsadenia, ktorého súčasťou boli aj Robert Urich a Phil Morris. Vysielalo sa dve sezóny od apríla 1998 do mája 1999 s 25 epizódami. Objavila sa aj v rôznych televíznych seriáloch, ako napríklad One Tree Hill (2004), Wicked Wicked Games (2006-2007), Masters of Sex (2013) a NCIS: Los Angeles (2016).

Oddelenie bolo vo viac ako 30 filmoch a 20 televíznych seriáloch.

Osobný život

Joan sa zoznámila s Ericom Milanom, keď práve začala pracovať ako modelka pre Elite Model Management v Paríži, a vydala sa za neho v roku 1977. Rozišli sa v roku 1984 po siedmich rokoch, pretože povedali, že sa od seba oddelili. Potom údajne chodila s bývalým hráčom Major League Baseball Keithom Hernandezom (1985-1986), talianskym hercom Francescom Quinnom (1987) a austrálskym miliardárom Jamesom Packerom (1995). V rozhovore povedala, že stretla niekoho, o kom si myslela, že má všetky vlastnosti, ktoré od partnera chcela, niekedy po prebudení Love Boat v roku 1999 a vydala sa zaňho, ale aj to skončilo rozvodom bez toho, aby prezradila, kto to bol. .

Joan mala v roku 2002 vzťah s britskou televíznou osobnosťou Robinom Leachom, ktorý bol známy tým, že hosťoval v šou Lifestyles of the Rich and Famous (1984-1995). Objavili sa v tretej sezóne Celebrity Wife Swap v roku 2014 a on označil Joan za svoju celoživotnú srdcovku. O ich vzťahu nebolo odhalených veľa informácií. alebo kedy to skončilo. Robin zomrel 24. augusta 2018.

Ona je ženatý Romovi Gemarovi, ktorý väčšinou pracoval v zákulisí filmového priemyslu, na oddelení kamery a elektro vo filmoch ako Mrs. Palfrey v Claremont v roku 2005 a Jolene v roku 2008. Pracoval v umeleckom oddelení a bol obsadený rolu vo filme Steal Me v roku 2005 a bola kameramankou vo filme Dream Slashers v roku 2007. Neexistujú žiadne informácie o tom, kedy sa zoznámila a vydala sa za Roma.

Zaujímavé fakty a fámy

 • Hovorí plynule po francúzsky a hovorí konverzačne po španielsky.
 • Do súťaže Clairol Long and Silky sa zapojila vo veku 16 rokov a vyhrala 2ndmiesto, získanie štipendia na miestnej modelingovej škole. O niekoľko rokov neskôr sa stala jednou z podporovateľov Clairol.
 • Gene Wilder bol jej herecký mentor.
 • Joan je zástankyňou holistického životného štýlu.
 • Hovorí sa, že získala bakalársky titul v odbore prirodzené zdravie na Clayton College of Natural Health (CCNH). Kolégium však v júli 2010 ukončilo svoju činnosť a v novembri toho istého roku bola proti nim podaná skupinová žaloba, pretože zrejme nezískali akreditáciu od agentúr uznaných Ministerstvom školstva USA. Nie je známe, či bola Joan súčasťou skupinovej žaloby.
 • Joan napísala knihu Manifest Your Mate: A Journey for Attraction, ktorá vyšla v roku 2017. Bolo to počas natáčania seriálu The Love Boat v roku 1998, keď si začala vytvárať zoznam želaní toho, čo by chcela od partnera alebo partnera. stal sa plánom pre jej knihu. Prestala ho písať po tom, čo sa vydala za niekoho, ktorého meno nebolo zverejnené, potom ho znovu začala písať v roku 2016, pár rokov po rozvode.
 • Študovala u renomovaného francúzskeho šéfkuchára a reštaurátora Rogera Vergea na jeho škole varenia v Mougins na juhu Francúzska. Neskôr sa stala majiteľkou a šéfkuchárkou reštaurácie v New Yorku a tiež spolumajiteľkou cateringovej spoločnosti Good Food.
 • Spoločnosť Severance vytvorila interaktívnu hru txTylz® a momentálne ju vyvíja pre mobilnú aplikáciu. Je to hra, v ktorej tvoríte slová, frázy a vety krížovkárskym spôsobom za dve minúty pomocou ručne vyrobených dielikov txTylz. Každý kus má na sebe písmeno, číslo, symbol alebo obrázok, ktorý možno použiť doslova, foneticky alebo symbolicky.
 • V roku 2013 bola hostiteľkou módnej prehliadky inšpirovanej hrou, playCHIC, pre každoročný veľtrh hračiek a hier v Chicagu skupiny Chicago Toy & Game Group. Na prehliadkovom móle sa objavilo spojenie špičkových módnych značiek a hračiek. Joan sa zúčastnila a obliekla si šaty inšpirované hrou txTylz.
 • Joan dáva lekcie komerčného herectva. Vytvorila a založila aj workshop Severance Play, ktorého cieľom je pomáhať ľuďom, ktorí prechádzajú alebo prešli rozvodom, prostredníctvom herectva.
 • Má rad starostlivosti o vlasy – Joan Severance Clean (Hair Wash), Smooth (Nourishment) a Why Not (No Tangles).
 • Má tiež rad sviečok – kolekciu sviečok JS Designs Candle Collection, v ktorej si sviečku sama formuje alebo si z nich vyrába sviečky na mieru pre svojich klientov pomocou kovových cvokov, srnčej kože, kože atď.
 • Joan je tiež interiérová dizajnérka.
 • V apríli 2017 natočila video pre Vogue, v ktorom sa podelila o svoju rutinu krásy a tajomstvá, ktoré pritiahlo viac ako 16 miliónov videní.

Dobročinnosť

Časť zisku z jej interaktívnej frazeologickej hry ide ľuďom s vitiligom, kožným ochorením, pri ktorom sa na koži objavujú biele alebo sfarbené škvrny, pretože koža stráca pigmentové bunky. Joan má tento stav od mladosti. Je tiež jednou zo známych osobností a podporovateľov nadácie I Am Waters Foundation, ktorej cieľom je pomáhať ľuďom bez prístupu k čistej vode, najmä bezdomovcom. Medzi ďalšie charitatívne organizácie, ktoré podporuje, patria Meals on Wheels a Habitat for Humanity.

Vzhľad

Joan meria 5 stôp, 1,79 m, váži 55 kg a jej vitálne štatistiky sú 36-28-39. Má sivé vlasy a modré oči. Chce starnúť s gráciou a nepodstupovať operáciu, aby vyzerala mlado. Jej veľkosť topánok je 9 a nosí šaty veľkosti 4.

Čistý majetok

Je to multitalentovaná osobnosť, ktorá sa pustila nielen do modelingu a herectva, ale aj do reštauračného a cateringového biznisu, invencie hier, poskytovania lekcií herectva a workshopov. Nie je prekvapujúce, že zdroje ju odhadli čistý majetok v apríli 2020 bude približne 8 miliónov dolárov.