• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Jessicy Parker Kennedyovej – Etnická príslušnosť, rodičia

Nahá pravda Jessicy Parker Kennedyovej – Etnická príslušnosť, rodičia

ObsahKto je Jessica Parker Kennedy?

Jessica Parker Kennedy sa narodila 3. októbra 1984 v Calgary v Alberte v Kanade a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou v televíznom seriáli The Flash, v ktorom hrá XS alebo Noru West-Allen. Medzi ďalšie predstavenia, ktorými je známa, patria Black Sails a The Secret Circle, v ktorých stvárnila Melissu Glaser.

Čistá hodnota Jessicy Parker Kennedyovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Jessicy Parker Kennedyovej odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, ktoré zarobila úspešnou kariérou v herectve od roku 2006. Hoci pracovala najmä na televíznych projektoch, počas svojej kariéry mala aj niekoľko filmových úloh.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zvládli sme to!!! Vďaka VÁM VŠETKÝM sme vyzbierali 3 000 $ pre @angelcitypits @pawsforlifek9 a @wattsproject na @cameo a môžeme tento dar uskutočniť DNES v #givingtuesday! Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli, a @cameo za vytvorenie tejto úžasnej platformy! Len tak ďalej! Ďalej budeme zbierať peniaze pre @standupforpitsfoundation Navštívte ich na IG a zistite, ako môžete vzdelávať seba, iných a chrániť tieto #inherentne dobré stvorenia! Ak by ste im chceli priamo prispieť, pozrite sa na www.standupforpits.us. Ak by ste chceli prispieť prostredníctvom videa odo mňa na Cameo, nájdete ma na webovej stránke Cameo www.cameo.com. (nie som v ich aplikácii). 100 % výťažku ide do SUFP. ĎAKUJEM! #givingtuesdaynow

Príspevok zdieľaný používateľom Jessica Parker Kennedy (@jparkerk3) 5. mája 2020 o 13:03 PDT

Raný život a začiatky kariéry

Jessica Parker má africký, taliansky a ruský pôvod. Keď vyrastala v Kanade, už v mladom veku objavila vášeň pre divadelné umenie, čo ju priviedlo k tomu, že začala trénovať spev. V priebehu rokov rozvíjala svoje schopnosti a to jej otvorilo dvere, aby sa objavila v niekoľkých miestnych produkciách.

Jej prvým profesionálnym projektom bol televízny film Santa Baby, v ktorom stvárnila škriatku Lucy. Vo filme hrala Jenny McCarthy a bol prepustený prostredníctvom ABC, hoci bol natočený v jej rodnom meste Calgary. Keďže sa chcela presadiť v Hollywoode, hneď ako dokončila vzdelanie, presťahovala sa do USA, aby začala robiť konkurzy.

Nasledujúci rok bola obsadená do opakovanej úlohy v seriáli Kaya, ktorý sa vysielal na MTV, a ide o kanadskú a americkú koprodukciu, ktorá sleduje životy titulnej postavy a jej kapely, z ktorých sa cez noc stali rockové hviezdy. Potom získala svoju prvú hlavnú úlohu vo filme Another Cinderella Story, v ktorom hrala Selena Gomez, a je pokračovaním filmu A Cinderella Story, ktorý sa vysielal pred štyrmi rokmi.

Pokračovanie v hereckej práci

Ďalšou pozoruhodnou úlohou Kennedyho by bola show Smallville, v ktorej stvárnila postavu Bette Sans Souci, ktorá je známa aj pre jej darebák alter-ego Plastique.

Prehliadka bola zamýšľaná ako pôvodný príbeh, skúmajúci začiatky Clarka Kenta alebo Supermana, postavy spopularizované komiksovým vydavateľstvom DC. Po tomto vystúpení bola obsadená do ďalšej pravidelnej úlohy vo Valemont, minisérii MTV, ktorá sa zameriava na ženu, ktorá sa snaží zistiť viac o tajnej univerzite.

V tom istom roku si zopakovala svoju rolu vo filme Santa Baby 2: Christmas Baby a potom si zahrala ako hosť. Niektoré z jej projektov v tomto období zahŕňali V, Brothers & Sisters a Behemoth. V roku 2011 spolupracovala s Josephom-Gordonom Levittom a Sethom Rogenom vo filme 50/50, ktorý rozprával príbeh o boji človeka s rakovinou na základe skutočných skúseností spisovateľa Willa Reisera.

V tom istom roku sa objavila vo filme In Time w, v ktorom hrali Justin Timberlake a Amanda Seyfried. Film sa odohráva v dystopickej budúcnosti, v ktorej ľudia využívajú čas ako formu platidla.

Vystúpte na výslnie

V roku 2011 sa Jessica Parker preslávila, keď sa stala jednou z pravidelných členiek šou. Tajny kruh . Supernatural show vysielaná na CW a je založená na sérii kníh s rovnakým názvom, ktoré napísal LJ Smith. Rozpráva príbeh ženy, ktorá objaví svoj rodokmeň čarodejnice, čo ju privedie k tomu, aby sa stala členkou tajného klanu. Zatiaľ čo šou začala silne, jej ratingy sa v druhej polovici sezóny zmenšovali, čo viedlo k jej zrušeniu.

Pre Jessicu to v žiadnom prípade neznamená koniec, pretože potom mala opakovanú úlohu v seriáli 90210, ktorý je súčasťou franšízy Beverly Hills, 90210. Show rozpráva príbeh niekoľkých študentov žijúcich v bohatej a luxusnej komunite Beverly Hills, ktorí riešia školu, vzťahy a svoj prechod do dospelého života. V roku 2014 bola obsadená do jednej zo svojich najdlhších úloh, keďže sa stala hlavnou členkou Black Sails. Predstavenie je založené na románe Ostrov pokladov od Roberta Louisa Stevensona a odohráva sa v čase pred odohraním príbehu románu. Prehliadka bežala pre štyri ročné obdobia pred uzavretím príbehu.

Nedávne projekty

V roku 2017 sa Kennedy vrátila k pravidelnej práci s opakujúcou sa úlohou v šou Colony, v ktorej pracovala s takými ako Sarah Wayne Callies a Josh Holloway. Potom, čo tam utekala,

bola obsadená do thrilleru Blíženci po boku Zoe Kravitz a Loly Kirke. Film sleduje príbeh herečky, ktorá musí očistiť svoje meno po tom, čo sa zistilo, že jej šéf bol zavraždený v jej dome. Do konca roka sa prvýkrát objavila ako XS, hosťovala v šou CW Supergirl, ktorá je súčasťou CW’s Arrowverse, kolekcie relácií založených na rôznych DC franšízach.

Ona reprízovaný rolu v roku 2018, keď sa stala opakujúcou sa členkou televíznej show The Flash, založenej na populárnej postave DC rovnakého mena v piatej sezóne, bola povýšená na stálicu seriálu. Medzi jej ďalšie nedávne projekty patrí Cam, ktorá rozpráva príbeh o camgirl a imitátorke, ktorá je ako ona. Mala tiež malú rolu vo filme Hlboká vražda, kde si zahrali Katie Aselton a Christopher McDonald.

Osobný život

Jessica Parker je slobodná – nezverejnila žiadne romantické vzťahy a radšej takéto veci udržiavala mimo pozornosti.

Je veľkou milovníčkou zvierat a podporovala rôzne práva zvierat počas svojej kariéry. Je zástankyňou adopcie záchranných zvierat, pričom prostredníctvom svojich sociálnych médií často propaguje psov, ktorí potrebujú adopciu, najmä preto, že psy môžu byť vystavené eutanázii alebo tvrdým podmienkam, ak si ich niekto neadoptuje. Prejavila tiež podporu austrálskym požiarom a zapojila sa do programov, ktoré by pomohli zvieratám v krajine. V posledných mesiacoch bola zaneprázdnená získavaním finančných prostriedkov a propagáciou rôznych príčin, ktorých cieľom je pomôcť darovať viac tovaru, ktorý krajiny potrebujú na boj proti šíreniu COVID-19.