Nahá pravda Janny Breslinovej – výška, manžel, vek, Wiki

ObsahKto je Janna Breslin? Wiki Bio

Janna Breslin sa narodila v Thousand Oaks, Kalifornia, USA, dňa 17. februára 1990 , takže jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je modelkou, fitness inštruktorkou a nutričnou terapeutkou, ktorá je známa najmä súťažami vo fyzickom štýle.

Raný život a vzdelanie

Jannu vychovávali ako jediné dieťa v Thousand Oaks jej otec, ktorý pracuje v poradenskej firme, a jej matka, ktorá je sekretárka. Vyrastala so záujmom o šport a počas navštevovania základnej školy hrala futbal a volejbal a po zápise na miestnu strednú školu začala súťažiť v bežeckých pretekoch, ako aj na atletike a hrala futbal za školský tím.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

TENTO VÍKEND! Príďte povedať ahoj a poďme sa odfotiť na LA Fit Expo! Veľa z vás sa ma pýtalo, či tam budem a ÁNO budem v stánku @koiosbeveragecorp v sobotu 11.-4. a @livbody v nedeľu 11.-3. Kto tam bude?!

Príspevok zdieľaný používateľom Janna Breslin San Diego, CA (@jannabreslin) 24. januára 2020 o 14:28 PST

Hneď ako nastúpila na strednú školu, začala sa venovať gymnastike a najviac sa tomu venovala, v čom pokračovala aj po imatrikulácii. Navštevovala Kalifornskú štátnu univerzitu na Normanských ostrovoch, kde v roku 2012 ukončila bakalársky titul v odbore zdravotnícka komunikácia.

Kariéra modelky a fitness trénerky

Jej modelingová kariéra odštartovala v roku 2008, keď začala pózovať pre niekoľko značiek plaviek, väčšinou preto, aby získala dostatok peňazí na zaplatenie školného. Keďže to nestačilo, v roku 2009 pracovala ako recepčná v domove pre seniorov, čo považuje za svoju obľúbenú prácu spomedzi všetkých, ktoré robila.

V roku 2010 začala pracovať v miestnej lekárni, no v roku 2011 sa rozhodla zamerať na svoju kariéru fitness trénerky.

Janna súťažila na mnohých majstrovstvách národného fyzikálneho výboru, víťazných šesť v divízii bikín a od roku 2012 využíva svoju slávu na internete na zdieľanie rád a tipov týkajúcich sa správneho cvičenia a diéty. Janna je presvedčená, že strava je rovnako dôležitá ako cvičenie, a preto absolvovala niekoľko kurzov súvisiacich s výživou a dnes je certifikovanou nutričnou terapeutkou.

Hoci sa Janna už nevenuje modelingu, umožnila niekoľkým časopisom, aby ju prezentovali na svojich titulných stránkach, ako napríklad Max Sports & Fitness Magazine, Train for Her Magazine a Maxim South Africa.

Janna má tiež pokúsil sa stať YouTuberom , spustila svoj kanál 23. apríla 2014 a nahrala naň deväť videí, v ktorých hovorí o wellness, diéte a cvičení, no keďže nazbierala len 3 500 odberateľov, pred vyše rokom prestala nahrávať videá.

Cvičenie a diéta

Janna má v posilňovni každých päť až šesť tréningov, zvyčajne 45 minút, väčšinou sa sústreďuje na zdvíhanie činiek a nie je veľkým fanúšikom strojov. Prvý deň v týždni využíva na prácu na spodnej časti tela, zatiaľ čo utorky sú pre hornú časť tela, potom v stredu odpočíva. Pokračuje spodnou časťou tela, potom hornou časťou tela a potom si buď vezme deň voľna, alebo si urobí zmiešanú hornú a dolnú časť tela.

Takmer každý deň robí kardio, pričom jej obľúbeným cvičením je vysoko intenzívny intervalový tréning (HIIT), pričom sa venuje aj šprintom, plávaniu a často behám do kopca.

Snaží sa stravovať čo najzdravšie, so zameraním na konzumáciu kuracieho mäsa, ovocia a zeleniny a vyšší príjem tukov ako sacharidov, keďže tuky považuje za hlavný zdroj energie a trpí celiakiou – ochorenie imunity znamená, že nemôže jesť lepok, pretože by jej mohol poškodiť tenké črevo. Neje rýchle občerstvenie ani cukor.

Dnes má Janna dobrý prehľad o tom, aký je jej príjem kalórií závislý od toho, čo zje, takže nemusí všetko merať a počítať. Keď hovoríme o doplnkoch, berie probiotiká, vitamín D a rybí olej, zatiaľ čo berie aj tráviace enzýmy a N-acetyl-cysteín.

Miluj život a manžela

Jana je vydatá žena . Svojho budúceho manžela spoznala v roku 2011 na jednom z fotení – muž išiel okolo a pozval ju na šálku kávy. Janna svoje meno tajila pred zvedavosťou médií, ale je známe, že je pilotom amerického letectva. Cestovali spolu po krajine a po troch rokoch vzťahu sa zosobášili na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnilo približne 20 až 30 ľudí. Žijú spolu vo svojom dome v San Diegu v Kalifornii bez detí, verí sa, že Janna nechce mať deti, pretože si myslí, že pôrod by jej mohol zničiť kariéru fitness trénerky.

Janna mala vzťah so svojou láskou z vysokej školy predtým, ako spoznala svojho manžela – pred promóciou boli spolu tri roky, potom sa rozišli každý svojou cestou.

Záľuby a iné záujmy

Janna je veľkou fanúšičkou atlétov Paige Hathaway a Justine Munro. Jej obľúbenou časťou dňa je, keď musí cvičiť, a miluje pobyt vonku, a preto si občas zacvičí v lese blízko svojho domova. Chodí ju baví beží so svojím psom , zatiaľ čo títo dvaja často chodia na turistiku, turistiku a kempovanie v horách. Janna vždy chodí po San Diegu na bicykli, pričom vie aj jazdiť na skateboarde, lyžovať a snowboardovať. Niekoľkokrát týždenne chodí plávať, hrá tenis, golf a lakros.

Cestovanie v jednej z Janniných vášní a bola po celých Spojených štátoch, zatiaľ čo v Európe bola aj v krajinách ako Francúzsko, Nemecko a Švajčiarsko. Vo voľnom čase rada pozerá filmy, pričom medzi jej obľúbených hercov a herečiek patrí Heath Ledger, Robert De Niro a Anne Hathaway, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Temný rytier, Sleepers a Les Miserables.

Vzhľad a čistý majetok

Jana má 30 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,72 metra a váži okolo 64 kg. Od apríla 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.