• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Iaina De Caesteckera: priateľka, čistý majetok. gay?

Nahá pravda Iaina De Caesteckera: priateľka, čistý majetok. gay?

ObsahÚvod

Zatiaľ čo jeho rodičia majú za sebou plodnú kariéru v oblasti medicíny, Iain De Caestecker si za svoju vášeň vybral herectvo. Urobil odvážny krok do neznáma, ktorý sa nakoniec stal správnym krokom, pretože rýchlo dosiahol celosvetovú slávu. Ale kto v skutočnosti je Iain De Caestecker?

Raný život a vzdelávanie

Iain De Caestecker sa narodil 29. decembra 1987 v Glasgowe v Škótsku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@overlordmovie

Príspevok zdieľaný používateľom Iain DeCaestecker (@iain_decaestecker) 8. novembra 2018 o 17:29 PST

Jeho matka je Dr. Linda De Caestecker, NHS Greater Glasgow a Clyde’s Director of Public Health (DPH), ako aj čestná profesorka na Glasgowskej univerzite a jeho otec je lekár. Linda tiež strávila nejaký čas prácou so znevýhodnenými deťmi v západnej Afrike a rôznych častiach Spojeného kráľovstva. Iain nie je jedináčik, pretože má dvojča menom Nicky. On a jeho sestra vyrastali v Glasgowe, kde Iain navštevoval základnú školu Hillhead a potom v roku 2010 absolvoval Langslide College v Glasgowe s vyšším národným diplomom (HND) v odbore herectvo a výkon.

Kariéra

De Caesteckerova herecká kariéra vlastne začala, keď mal iba deväť rokov, keď ho objavili na hodinách herectva. Získal rolu v krátkom filme BBC Billy a Zorba z roku 1999, druhú rolu dostal len o rok neskôr, keď účinkoval v komediálnom horore Malý upír. Hneď potom hosťoval v televíznom sitcome Lip Service, ako aj hral v najsledovanejšej a najdlhšie vysielanej telenovele v Spojenom kráľovstve Coronation Street, spolu s Chrisom Fountainom stvárnil postavu Adama Barlowa, ktorú si ponechal. na tri sezóny a viac ako 50 epizód, než ho nahradil starší herec.

V roku 2011 si De Caestecker vyslúžil nomináciu na cenu BAFTA pre Škótsko v kategórii Najlepší herec/herečka – televízia za výkon v seriáli BBC Young James Herriot a neskôr v tom istom roku si zahral v ďalšom sitcome BBC The Fades. V roku 2013 hral v niekoľkých filmoch, vrátane psychologického hororu In Fear, ktorý mal premiéru na filmovom festivale v Sundance, Špina a nie ďalší šťastný koniec, ktorý mu vyniesol ďalšiu nomináciu na cenu BAFTA v kategórii Najlepší herec/herečka – film.

V tom istom roku účinkoval vo videoklipe Gabrielle Aplin k skladbe Please Don’t Say You Love Me. O niekoľko mesiacov neskôr získal De Caestecker rolu, ktorá ho vyzdvihla na hviezdu, keď sa stal pravidelným účastníkom televíznej show Marvel, Agents of S.H.I.E.L.D., kde hral rolu Leopolda Jamesa Lea Fitza, vedca a tajného agenta.

Robil aj hlasové herectvo, keď sa tá istá rola premenila na animovanú postavu pre epizódu Marvel’s Ultimate Spider-Man vs. The Sinister Six na kanáli Disney XD.

Tým, že bol súčasťou Marvel Cinematic Universe (MCU), získal si obrovskú fanúšikovskú základňu, ktorú milovali tisíce, ak nie milióny. Od roku 2020 je stále prítomný v sérii, ktorá je teraz v siedmej sezóne. V roku 2014 sa objavil aj v režijnom debute Ryana Goslinga Lost River, ktorý mal premiéru na filmovom festivale v Cannes a v USA bol uvedený v apríli budúceho roka.

De Caestecker pokračoval v sérii úspešných úloh aj v nasledujúcich rokoch a v roku 2018 si zahral vo filme Overlord, horor režiséra J. J. Abramsa, ktorý mal premiéru na Fantastic Feste.

Film zachytáva skupinu amerických vojakov v predvečer dňa D, pričom De Caestecker hrá Chasea, jedného z vojenských dôstojníkov, film získal dve nominácie na Saturn Awards v roku 2019. De Caestecker bol tiež obsadený v novom politicko-trilerovom sitcome. na BBC, Roadkill. V roku 2015 bol Iain De Caestecker menovaný TVLine za interpreta týždňa za výkon vo filme Zákony prírody.

Osobný život

De Caestecker robí všetko, čo je v jeho silách, aby si zachoval svoj súkromný život len ​​tak, a okrem jeho hereckého snaženia sa o ňom veľa nevie.

pridané Iain De Caestecker – Grécko na Streda 4. apríla 2018

Jeho fanúšikovia ho spájajú s mnohými jeho kolegami herečkami, ale nikdy nehovoril o fámach, že sa nikdy nezúčastnil žiadneho verejného podujatia v spoločnosti istej ženy, rovnako ako na jeho platformách sociálnych médií nie je možné vidieť žiadne dievča. To spôsobilo mnohých špekulovať o jeho sexuálnej orientácii a klebety hovoria, že by mohol byť gay – De Caestecker však tieto fámy niekoľkokrát verejne poprel.

De Caestecker je aktívny iba na svojom instagramovom profile a ani tam neprispieva príliš často. Sám niekoľkokrát uviedol, že nemá rád sociálne médiá, takže jeho nedostatok pravidelného uverejňovania nie je nič, čomu by sa mal čudovať.

Čistý majetok

Iain De Caestecker má za sebou úspešnú hereckú kariéru už viac ako 20 rokov, čo mu pomohlo nahromadiť bohatstvo. Jeho čisté imanie je odhadnutý na približne 5 miliónov dolárov začiatkom roku 2020.

Fyzicka charakteristika

De Caestecker je mnohými považovaný za dosť pekného. Je vysoký 5 stôp a 8 palcov (1,73 m), bez akýchkoľvek viditeľných tetovaní alebo akýchkoľvek úprav tela. Jeho ďalšie telesné miery nie sú známe, ale je zrejmé, že má atletickú postavu. Má tmavé vlasy a jasne modré oči.