Nahá pravda hviezdy YouTube – Nazanin Kavari. Kto je ona?

ObsahKto je hviezda YouTube Nazanin Kavari? Wiki Bio

Nazanin Kavari sa narodila v Rumunsku 7. decembra 1998, takže jej znamenie zverokruhu je Strelec a má rumunskú štátnu príslušnosť. Je modelkou a youtuberkou, ktorá je známa najmä vďaka módnym videám, ktoré tvorí a v ktorých radí o oblečení a líčení.

Raný život a vzdelanie

Nazanin strávila v Rumunsku len prvé tri roky svojho života, pretože jej perzskí rodičia, ktorí prišli do Rumunska krátko predtým, ako sa narodila, sa rozhodli presťahovať do USA za lepším životom. Má staršiu sestru menom Yasmin a staršieho brata menom Amir a v priebehu rokov mali k sebe veľmi blízko.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Spojila som sa s princeznou Polly, aby sme rozdali 2 x darčekové karty v hodnote 150 $ Všetko, čo musíte urobiť, aby ste sa mohli zúčastniť, je: •Nasledujte ma a @princesspollyboutique •Dajte mi like na tento príspevok •Označte nižšie 2 priateľov Čím viac priateľov označíte, tým máte väčšiu šancu mať víťazstvo! Výherca vylosovaný za týždeň! Použite môj kód NAZ20 na zľavu 20 % aj na ďalšiu objednávku Princess Polly ☺ VÝHERCI: @mellicafinley & @sincerely_jalynn

Príspevok zdieľaný používateľom Naz (@nazaninkavari) 30. júla 2019 o 18:56 PDT

Nazanin navštevovala Olentangy High School v Ohiu, imatrikulovala 6. júna 2017, a potom sa rozhodla vzdať sa vysokej školy a zamerať sa na svoju kariéru na internete. Počas navštevovania strednej školy bola fyzicky veľmi aktívna, pretože hrala lakros za školský tím a tiež behala na dráhe a tancovala. Vyrastala na rapovej hudbe – dvaja z jej obľúbených boli Kanye West a Schoolboy Q.

Kariéra youtubera

Spustila svoje rovnomenné meno kanál YouTube 9. septembra 2012, zatiaľ čo jej prvé video s názvom My Hair Care Rutine+Tips (Husté, kučeravé vlasy) bolo nahrané 11. marca 2013.

Pred zverejnením videa to oznámila na svojom instagramovom účte a len za prvých pár dní si video pozrelo niekoľko tisíckrát. V súčasnosti je jej kanál odoberaný viac ako 1,2 milióna ľudí, pričom jej videá videlo takmer 82 miliónov krát – jej najobľúbenejšie video s názvom Get Ready W/ Me♡ Prom 2016 si pozrelo viac ako 1,1 milióna krát. Nazanin väčšinou nahráva videá, v ktorých recenzuje kozmetické produkty, a získala pozornosť marketingovej spoločnosti StyleHaul a nakoniec sa stala ich partnerkou.

5. júna 2013 spustila spolu so svojou sestrou kanál Kavari Vlogs, do ktorého tieto dve nahrávali videá z ich každodenného života, ako aj zo žartov a výziev. Medzi ich najobľúbenejšie videá patria dve P*ssing Off Our Mama at Store! a Follow Me Around♡ Chillin s Kavaris, medzi inými. Kanál v súčasnosti odoberá viac ako 310 000 ľudí a má takmer 30 miliónov zhliadnutí všetkých ich videí.

Nazanin je tiež herečka, pretože sa objavila v seriáli Sheltered TV v roku 2017.

Fámy a kontroverzie

Nazanin odovzdal súbor Our House Got Vandalized?! Video Vlogmas Day 23 zo 4. decembra 2016 s tvrdením, že niekoľko mužov útočilo na jej rodinný dom. Mnoho ľudí verí, že video bolo vytvorené podľa scenára, hoci sa javí ako skutočné.

V roku 2017 si nechala urobiť injekciu do pier a 11. novembra odovzdala svoje video I got Lip Injections (nie clickbait), v ktorom hovorí o postupe a o tom, ako sa injekcie do pier cítia. Za video bola kritizovaná, pretože veľa ľudí verí, že tento druh videa by povzbudil ďalšie mladé dievčatá, aby podstúpili podobné procedúry.

Milovať život a priateľov

Nazanin chodila Kwamel „Mel the Dj“ Wade už takmer tri roky – prvýkrát sa stretli na párty v januári 2017. Kwamel sa narodil 15. novembra 1995 vo Westerville v štáte Ohio a vychovávali ho jeho otec Kawonsa, ktorý je učiteľom na základnej škole, a jeho matka Brandi. Wade, ktorý je zdravotnou sestrou – má staršieho brata menom Ka'mya. Navštevoval Westerville Central High School a ako veľký fanúšik basketbalu hral za školský tím Warhawks, ktorý ich viedol k zisku titulu OCC. Tiež rád počúva rap a pop music.

Po imatrikulácii sa rozhodol zamerať na svoj YouTube kanál, ktorý spustil 30. novembra 2011, a na svoju kariéru rappera. Kwamel požiadal Nazanina o ruku v januári 2019 a svadba sa konala 29. marca 2019. Kwamel môže byť videný v niektorých Nazaninových videách na YouTube a na jeho instagramovom účte dostal správy obsahujúce vyhrážky, ktoré údajne posielali muži. ktorí naňho žiarlili, že chodil s Nazanin.

Nazaninove koníčky a iné záujmy

Vyrastala na filmoch a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Johnny Depp, Robert Downey Jr. a Meghan Markle, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Alica v krajine zázrakov, Avengers a Remember Me.

Cestovanie je jej hlavným koníčkom a bola v mnohých európskych krajinách ako Švajčiarsko a Rakúsko, pričom jej dve vysnívané cestovateľské destinácie sú Miami na Floride a Paríž vo Francúzsku. Nazanin je shopaholička, pretože denne chodí nakupovať oblečenie – jej dve obľúbené farby sú ružová a červená. Rada ochutnáva rôzne kuchyne, pričom najradšej má talianske jedlá. Medzi ďalšie veci, ktoré rada robí vo svojom voľnom čase, patrí čítanie romantických kníh, cvičenie jogy a ležanie na pláži s kokteilom v ruke.

Nazanin má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, pričom zároveň drží prísnu diétu. Niektoré z videí, ktoré ju zobrazujú pri cvičení, si môžete pozrieť nahrané na jej kanáli YouTube a Nazanin v nich ženám radí, ako správne cvičiť a aké potraviny jesť.

Vzhľad a čistý majetok

Nazanin má 21 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,67 m), váži okolo 136 libier (62 kg) a jej dôležité štatistiky sú 34-26-38, nosí topánky veľkosti 7,5 (US). Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 400 000 dolárov.