• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda hviezdy „Pale Rider“ Sydney Penny – Manžel, vek

Nahá pravda hviezdy „Pale Rider“ Sydney Penny – Manžel, vek

Sydney Penny je americká herečka, ktorá je pravdepodobne najznámejšia vďaka úlohe Julie Santos Keefer v seriáli Všetky moje deti. Objavila sa aj v seriáloch ako The Bold and the Beautiful, Hyperion Bay a Pale Rider.

ObsahRaný život a rodina

Sydney Margaret Penny sa narodila 7. augusta 1971 v Nashville, Tennessee, USA, má teda americkú národnosť a jej znamenie zverokruhu je Lev. Sydney sa narodila v rodine bývalého speváka a komika Western Swing Hanka Pennyho a operne vyškolenej speváčky Shari Penny a vyrastala v Chatsworth v Kalifornii. Má nevlastného brata Grega Kevina Pennyho, ktorý sa narodil 12. októbra 1955 z prvého manželstva Hanka Pennyho s populárnou country speváčkou Sue Thompson. Greg zastáva pozíciu prezidenta Flower Records a je jedným z partnerov v Siwa Productions, Tokio.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto volám „48“, orezané a farebne načasované tak, ako sa mi to páči. Len milujte, kto ste a čo ste.

Príspevok zdieľaný používateľom Sydney Penny (@sydsshots) 20. augusta 2019 o 14:52 PDT

Greg je známy aj tým, že je producentom k.d. lang a Elton John. Sydney a Greg komunikujú tak často, ako len môžu a všetci sú in dobré vzťahy . V roku 2019 vydala matka Sydney svoju knihu The Enchanted Carousel, čo je fantastická detská kniha o dievčati menom Chloe, ktoré nájde tajný denník svojej babičky na povale svojho starého domu. Shari napísal na svojom instagramovom účte, že dej knihy bol úplne inšpirovaný príbehom jej starej mamy Sydney Guerry Fox Madden.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ja a môj brat

Príspevok zdieľaný používateľom Sydney Penny (@sydsshots) 25. júla 2015 o 16:57 PDT

Sydneyin otec, hviezda westernového swingu Hank Penny

Sydneyin otec, Herbert Clayton, Hank Penny, narodený 18. septembra 1918, hral na banjo a spieval v takých hudobných skupinách ako The Radio Cowboys, Musical Brownies a mnohých ďalších.

Zoznam jeho vlastných hitov, ktoré sa dostali do rebríčka Billboard, zahŕňa Steel Guitar Stomp (1946), Get Yourself A Red Head (1946) a Bloodshot Eyes (1950). V roku 1950 Hank založil skupinu The Penny Serenaders, do ktorej pozval Jaye P. Morgana ako speváka a Bennyho Garciu a Jimmyho Wybleho ako gitaristov. Spolu so Spadeom Cooleym je Hank známy komediálnymi postavami filmu That Plain Ol’ Country Boy (1952). Hank zomrel na infarkt 17. apríla 1992.

Vzdelanie

Sydney maturovala na miestnej strednej škole v Nashville v roku 1999. Neexistujú žiadne informácie o jej ďalšom vzdelávaní.

Kariéra

Herecká kariéra: prvé kroky

Herecký debut Sydney nastal v roku 1979, keď získala rolu Melissy Hollister v televíznom filme The Night Rider. Ako detská herečka sa naďalej objavovala v televíznych filmoch a minisériách, a keď mala iba 11 rokov, získala úlohu mladej Meggie Clearyovej v populárnom televíznom miniseriáli The Thorn Birds. V roku 1981 sa objavila v projektoch ako It’s Magic, Charlie Brown, Dear Teacher, Through the Magic Pyramid a medzi inými, v skutočnosti mala problém vynechať niektoré školské hodiny kvôli vysokému zaťaženiu natáčaním, no snažila sa nájsť rovnováhu medzi štúdiom a prácou.

V rokoch 1982 až 1985 sa Sydney objavila ako Susan Marshall v seriáli Fame, ako Melissa Greely v komediálnom seriáli St. Elsewhere a ako Billie v epizóde sitcomu Silver Spoons.

Ďalší úspech

Sydney získala svoju prvú opakujúcu sa rolu v seriáli The New Gidget v roku 1986, pričom získala rolu Danielle 'Dani' Collins-Griffin a objavila sa v 44 epizódach show od roku 1986 do roku 1988. V roku 1986 získala aj cenu Young Artist Award za jej rola Megan Wheeler vo filme Clinta Eastwooda Bledý jazdec (1985) na 7. slávnostnom odovzdávaní cien Youth in Film Awards, čo bola hlavná vzpruha v kariére Sydney, vďaka ktorej bola neustále žiadaná o rôzne úlohy vo filmoch a v televízii.

Od roku 1992 do roku 1993 sa Sydney objavila v 123 epizódach Santa Barbary, kde získala úlohu B. J. Walkera. V rokoch 1998 až 1999 hrala Jennifer Worth v 17 epizódach dramatického seriálu Hyperion Bay a potom, keď konečne zmaturovala na strednej škole a mohla sa naplno venovať svojej práci, začala natáčať v Sunset Beach ako Meg Cummings. Neskôr si zahrala Josie Oliver v Beverly Hills, 90210 (2000), Joy Arden v Largo Winch (2001 – 2003) a Samanthu Kelly vo filme The Bold and the Beautiful (2003 – 2005).

Sydney sa tiež vrátila k natáčaniu vo filme All My Children, pretože v roku 1992 začala pracovať v obsadení seriálu a potom v roku 1997 odišla a vrátila sa v roku 2002. Úloha Julie Santos ju po slávnom návrate dokonca preslávila. Sydney neskôr priznal že mala veľkú radosť zo spolupráce s takými talentovanými hercami ako Susan Lucci, Michael E. Knight a David Canary. Nakoniec opustila show v roku 2008 a Sydney sa objavila ako Chloe v The Wish List (2010), kde hrala po boku Jennifer Esposito a Davida Sutcliffa.

Najnovšie diela

V roku 2011 získala Sydney rolu Dr. Liv Norman v populárnom televíznom seriáli Days of Our Lives, ktorá sa objavila v siedmich epizódach show, ktorá sa vysiela od roku 1965 až do súčasnosti.

V roku 2012 bolo Sydney možné vidieť ako Georgia Marisette Meyers v televíznom filme The Wife He Met Online a ako Ashley Lagare v Dark Canyon. V roku 2012 hrala Alyssu vo filme The Perfect Summer a Candace v Heart of the Country. Medzi jej najnovšie diela patria série ako Pretty Little Liars, v ktorých si v rokoch 2014 a 2015 zahrala v niekoľkých epizódach Leona Vanderwaal, a filmy ako Killer Crush (2015), Heritage Falls (2016) a Mountain Top (2017). ten druhý zostáva posledným dielom Sydney v zábavnom priemysle. Informácie na oficiálnej webovej stránke Sydney tvrdia, že píše scenáre a poéziu, no na základe jej scenárov alebo originálnych nápadov neboli vydané žiadne filmy.

Osobný život, manžel Robert Powers

Sydney sa vydala za svojho stredoškolského miláčika Roberta L. Powersa v roku 1995, keď spolu chodili niekoľko rokov. V roku 2007 si Sydney dala pauzu od svojej kariéry, aby porodila ich syna Chasena. Robert je skúsený šéfkuchár, ktorý sa vyučil v Paríži v Cordon Bleu. Teraz je vlastníkom radu gurmánskych dochucovadiel a grilovaných omáčok Curly's Q Sauce, ktorý uviedol na trh v roku 2013. Od roku 2020 Sydney a Robert stále žijú spolu, užívajú si voľný čas pitím vína, čítaním kníh literatúry faktu a prípravou k ich 25. výročiu svadby 29. septembra 2020.

pridané Sydney Penny na Sobota 27. augusta 2016

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Sydney sa rada smeje na tom, že stvárnila minimálne tri postavy menom Melissa, žartuje, že jej prvá rola nepustí – hrala Melissu Hollister vo svojom debutovom filme The Night Rider (1979), Melissu Greely v St. Elsewhere (1983) a potom Melissa Kenley vo filme News at Eleven (1986). Sydney a jej kolegyňa herečka Sarah Michelle Gellar sú stále dobrými priateľmi z čias, keď zdieľali súbor série Všetky moje deti.

Jej obľúbeným kvetom je hortenzia. Sydney rada číta historickú literatúru faktu, ale aj detektívky, keďže má rada záhady. Má rada záhradkárčenie, súťažne tenis a má rada genealógiu. Ak môže sledovať televíziu, rozhodne si vyberie Top Gear BBC.

Sydney má rada varenie, užíva si čas v kuchyni a varí všetko od dezertov, ako je torta Red Velvet alebo cupcakes, až po časovo náročné konzervy, ako sú figy zavárané s balzamikovým octom a medom s rozmarínom, tymianom, korením a vanilkový struk. Má psa menom Axel a dve siamské mačky.

Vzhľad

Sydney má stredne dlhé čierne vlasy, ktoré nosí s ofinou na boku. Má tmavohnedé oči. Sydney je 5 stôp 4 palce (1,63 m) vysoké a váži okolo 132 libier (60 kg).

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa čistý majetok Sydney odhaduje na približne 2 milióny dolárov .