• Hlavná
  • Kotvy
  • Nahá pravda hostiteľa NHL – Jackie Redmond – Vek, životopis

Nahá pravda hostiteľa NHL – Jackie Redmond – Vek, životopis

ObsahKto je Jackie Redmond?

Jackie Redmond sa narodil 12. apríla 1987 v znamení Barana v Toronte, Ontario, Kanada. Je to 32-ročná novinárka, reportérka, športová moderátorka a moderátorka spravodajstva, pravdepodobne najlepšie známa tým, že pracuje v Rogers Media’s Sportsnet a hosťuje v segmentoch Plays Of The Month a Misplays Of The Month. V súčasnosti pôsobí ako hostiteľ v National Hockey League (NHL) a Major League Baseball (MLB) Networks.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Jackie Redmond (hostiteľ NHL) (@jackieredmond) 22. apríla 2020 o 8:39 PDT

Aká bohatá je teraz? Jackie Redmond Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Jackie Redmond odhaduje na viac ako 400 000 dolárov, ktoré získala vďaka svojej úspešnej kariére v spravodajskom priemysle.

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Jackie Redmond strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Toronto, vychovával ju jej otec Steve Redmond, ktorý bol športovec, a jej matka, ktorej meno nie je zverejnené. Jackie má kanadskú národnosť a patrí k belošskej etnickej skupine. Lásku k športu si vypestovala veľmi skoro pod vplyvom svojho otca – hokej patrí k jej obľúbeným športom a začala ho hrať už ako malé dievča po boku svojej sestry Marcy Thomas.

Po imatrikulácii v roku 2006 sa zapísala na University of Guelph-Humber, kde získala bakalársky titul v odbore mediálne štúdiá a potom v roku 2010 diplom zo žurnalistiky.

Začiatky kariéry

Podľa jej LinkedIn profil Jackie Redmond pracovala ako dobrovoľníčka v Rogers TV London dva roky, od roku 2009 do roku 2011, pričom debutovala ako reportérka a moderátorka v lifestylovej šou Forest City Living. Bok po boku sa Jackiemu podarilo od januára do apríla 2010 pôsobiť ako stážistka v kanadskom zábavnom televíznom seriáli ET Canada, kde pracovala vo výrobnom oddelení, riadiacej miestnosti a archívoch.

V rokoch 2010 až 2011 pracovala ako moderátorka na rozhlasovej stanici 102.3 BOB FM pokrývajúca Ontario a produkovala sériu pre ich webovú stránku.

Gillete Drafted

Veľký zlom pre Jackie Redmondovú nastal v roku 2011, keď sa zúčastnila a vyhrala tretiu sezónu súťažnej šou Gillette Drafted: The Search for Canada's Next Sportscaster, ktorá sleduje životy desiatich finalistov, ktorí súťažia o to, aby sa stali ďalšou športovkyňou na sieti Score, a rok hovorkyňou Gillete – bola prvá žena, ktorá vyhrala výstavu .

Vystúpte na popredné miesto a SportsNet

Po víťazstve v Gillete Drafted v roku 2011 začala Jackie pracovať v spoločnosti Sportsnet, ktorú vlastní Rogers Media so sídlom v Toronte. Dostala šancu pracovať ako producentka krátkych foriem, hlasovateľka hlavných momentov a moderátorka živých vystúpení a ako spolumoderátorka každodennej športovej talkshow.[e-mail chránený], spolu s Camom Stewartom. V rokoch 2012 až 2014 moderovala Global News a v roku 2013 po boku Brada Maya pokrývala play-off NHL v programe Hockey Central Playoff Xtra. V tom istom roku pôsobila ako producentka a moderátorka piatej sezóny Gillette Drafted.

Potom Jackie hostil také programy produkované spoločnosťou World Wrestling Entertainment, Inc. ako WWE Aftermath, WWE Ask The Ref a WWE Experience. V roku 2014 pokrývala Pan Pacific Swimming Championships, po ktorom v roku 2015 produkovala segment v PokerStars: NHL Alumni Charity Tournament. Zastrešovala aj NCAA Hockey Broadcasts (WCHA) a nakoniec sa preslávila ako moderátorka šou. Hry mesiaca a nesprávne prehratia mesiaca.

Okrem toho Jackie robil rozhovory s mnohými renomovanými profesionálnymi športovcami, ako sú Tyler Johnson, Jonas Valanciunas,

Matthew Tsang a Kyle Lowry. Okrem toho spolu s Brendanom Dunlopom moderovala a zakotvila show Sportsnet Central.

Najnovšie projekty a podcasty

V roku 2017 Jackie Redmond opustila svoju prácu v Sportsnet a presťahovala sa do New Yorku, aby pracovala pre sieť MLB. Podpísala tiež zmluvu s NHL Network a teraz tam pôsobí spolumoderátor v šou NHL Now . V tom istom roku zdobila obálku časopisu „On The Go“.

Najnovšie Jackie spolu so svojou najlepšou priateľkou a hlásateľkou Sophiou Jurksztowiczovou spustila „JACK & SOPH PODCAST“.

Vzhľad a vitálna štatistika

Krásna herečka má dlhé tmavohnedé vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 6 palcov (1,68 m), pričom váži okolo 120 libier (55 kg). Jej typ postavy je štíhly, čo dokazujú jej dôležité štatistiky 33-25-34. Jackie bola dokonca fanúšikmi označená za jednu zo 60 najsexi ženských športových reportérok v roku 2013.

Osobný život

Jackie Redmond nie je ženatý a nemá deti. V súčasnosti je romanticky zapletená s Emmettom Bloisom, majiteľom telocvične a povolaním modelom. Často zdieľa ich fotografie na svojom oficiálnom účte na Instagrame. Jej súčasné bydlisko je v New Yorku. Vo svojom voľnom čase Jackie rada rapuje na karaoke. Jej obľúbeným rapperom je Eminem.