Nahá pravda Holly Conradovej – manžel, rozvod, čistá hodnota

ObsahKto je Holly Conrad?

Holly Conrad je americká youtuberka, cosplayerka, podnikateľka a herečka, ktorá sa stala hviezdou vďaka svojmu YouTube kanálu Commander Holly, na ktorý nahráva videá súvisiace s hrami a hráčskou komunitou. Na svojom kanáli YouTube má viac ako 245 000 sledovateľov a od vstupu do herného sveta sa objavila na niekoľkých Comic Cons a Games Cons.

Holly Conradova nahá pravda - Vek, detstvo a vzdelanie

Holly Conrad sa narodila 22. mája 1996 v Los Angeles, Kalifornia, USA, mená svojich rodičov nezdieľala, no je známe, že jej starým otcom je legendárny animátor Disney, Dorse Lanpher.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Satan is waitin‘ Shirt od @kwtallantdesigns ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Holly Conrad (@commanderholly) 15. marca 2020 o 13:45 PDT

Má sestru, ale neuviedla jej meno a vek. Holly sa po strednej škole zapísala na Univerzitu v Santa Barbare, kde získala titul z histórie stredoveku. Vo vzdelávaní pokračovala na Edinburskej univerzite, kde študovala ľudovú mágiu a stredovekú literatúru.

Začiatky kariéry

Hollyina kariéra začala ako stážistka a jej prvá práca v tomto odvetví bola na televíznom seriáli Titan Maximum v roku 2009. Odvtedy pokračovala vo svojej práci ako kostýmová a scénografka a pracovala na niekoľkých filmoch a televíznych seriáloch.

Niektoré z týchto projektov zahŕňajú okrem iného televízne seriály Shelf Life (2012-2013), Holodeck (2013).

Herecká kariéra

Holly začala aj hereckú kariéru, debutovala v televíznom seriáli The Guild v roku 2011. Objavila sa aj v takých televíznych seriáloch ako JonTron's StarCade (2015) a The Remember Hour (2016), pričom naposledy sa objavila v krátkom seriáli Stream of Many Eyes v roku 2018.

Popularita YouTube

Holly založila svoj kanál v roku 2011, ale jej prvé video bolo nahrané až v roku 2014 s názvom Cosplay Live Stream! Vyrezávanie Khoshekhovej hlavy!. Pokračovala v nahrávaní podobných videí a počet jej odberateľov sa začal zvyšovať. Začala predvádzať aj svoje cosplaye a iné výtvory, čo ešte zvýšilo jej popularitu.

Vystúpte na výslnie

Ako sa jej popularita na YouTube neustále zvyšovala, začala navštevovať udalosti súvisiace s hráčskou komunitou, okrem iného v roku 2014 vrátane podujatí Cosplayer Nation a Gamer Age.

Hollyine videá si na jej oficiálnom kanáli YouTube pozrelo približne osem miliónov krát – medzi tie najobľúbenejšie patria JonTron Bird Friends , s viac ako 1,8 milióna videní, potom Making Jet-Vac Cosplay – Skylanders Superchargers – Commander Holly Show (vyše 715 000 videní) a Making Familiars s LDShadowLady! – DIY figúrky – trieda Cosplay (viac ako 300 000-krát), medzi inými videami, ktoré zvýšili jej bohatstvo a popularitu. Má množstvo ďalších videí súvisiacich s herným svetom a z cosplayov je jedným z jej najobľúbenejších Commander Sheppard z videohernej franšízy Mass Effect.

Holly Conrad Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Holly Conrad je multitalentovaná umelkyňa a všetka jej práca prispela k jej bohatstvu. Podľa zdrojov sa čistý majetok Holly odhaduje na 500 000 dolárov začiatkom roku 2020.

Holly Conrad je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m), váži približne 120 libier ~ 55 kg a jej dôležité štatistiky sú 35-27-36, jej veľkosť podprsenky je 34B. Holly má modré oči a tmavohnedé vlasy.

Osobný život Holly Conrad, randenie, priateľ, manželstvo, rozvod

Holly Conrad sa preslávila románikom s Rossom O’Donovanom, ktorý je známym YouTuberom, ktorý je svetu známy ako RubberNinja .

Obaja boli manželia od 29. septembra 2012 do 18. septembra 2018. Odvtedy sa Holly presťahovala do Seattlu vo Washingtone a mala niekoľko vzťahov, teraz s ďalšou osobnosťou YouTube, Jaredom Knabenbauerom, známym ako ProJared.

Holly Conrad Správy, fakty, vplyv

Médiá o nej viackrát písali, hlavne o jej vzťahu s ProJaredom a ich údajnom romániku predtým, ako sa ProJared rozviedol s manželkou. Holly sa dostala do sveta prostredníctvom svojho obchodu s oblečením TrashWitchCoven a predáva tričká, mikiny s kapucňou a ďalšie produkty prostredníctvom Obchod Etsy .

Holly sa stala senzáciou aj na Instagrame, pričom ju sleduje viac ako 185 000 ľudí oficiálna stránka , prostredníctvom ktorej vyjadrila seba a svoju prácu. Využila to aj na ovplyvnenie ďalších mladých nadšencov videohier.

Priateľ Holly Conradovej, Jared Knabenbauer

Jared Lee Knabenbauer, ktorý sa narodil 28. augusta 1985 v Green Bay, Wisconsin, USA, je svetu známy ako osobnosť YouTube, ProJared a má viac ako 900 000 odberateľov. oficiálny kanál . K hviezdam sa dostal vďaka svojim videám Let’s Play, v ktorých hrá niekoľko menších flash hier, a tiež vďaka recenziám One Minute.

Jeho videá majú takmer 200 miliónov videní a patria medzi najobľúbenejšie Najhoršia konzola všetkých čias – ProJared , teda s takmer ôsmimi miliónmi videní Ako urobiť Slender nie strašidelný (viac ako sedem miliónov) a Sonic Adventure 2 – ProJared , s viac ako 3,4 miliónmi videní, ktoré neustále zvyšujú jeho popularitu a bohatstvo.

Pred Holly bol Jared ženatý s Heidi O’Ferral, a to do 19. mája 2019. Jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov začiatkom roku 2020.