• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Helgy Lovekatyovej: 4 milióny+ sledovateľov na Instagrame

Nahá pravda Helgy Lovekatyovej: 4 milióny+ sledovateľov na Instagrame

ObsahKto je Helga Lovekaty?

Olga Korobitsyna, známejšia pod profesionálnym menom Helga Lovekaty, sa narodila 4. júla 1992 v znamení Barana v Chabarovsku v Rusku. Je to 27-ročná modelka, herečka a fenomén sociálnych médií, pravdepodobne najlepšie známy tým, že vedie svoj oficiálny účet na Instagrame s viac ako štyrmi miliónmi sledovateľov, ako aj oficiálny účet na Twitteri s viac ako 45 000 sledovateľmi. Jej oficiálna stránka na Facebooku má takmer 40 000 „páči sa mi to“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Získali ste počas karantény nové zručnosti? 🤔

Príspevok zdieľaný používateľom Helga Lovekatyová (@helga_model) 28. mája 2020 o 9:28 PDT

Aká bohatá je teraz? Helga Lovekaty Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Helgy Lovekatyovej odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobila najmä vďaka zapojeniu sa do módneho priemyslu ako modelka, ktorá pracovala pre rôzne módne značky. Okrem toho vytvára sponzorované príspevky a zdieľa ich na svojich oficiálnych účtoch sociálnych médií, čo tiež prispieva k jej bohatstvu.

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Helga Lovekaty strávila svoje rané roky v Petrohrade v Rusku, kde ju vychovávali jej rodičia, s mladšou nevlastnou sestrou Dariou Korobitsynou.

Helga je však dosť tajná, pokiaľ ide o mená a profesie svojich rodičov a informácie súvisiace s jej vzdelaním. Jej národnosť je ruská a patrí k belošskej etnickej skupine.

Začiatky kariéry

Helga Lovekaty sa preslávila v módnom priemysle ako modelka. Je tiež fenoménom sociálnych médií, ktorý si vybudovala od spustenia svojho oficiálneho účtu na Instagrame pod používateľským menom „ helga_model' v roku 2013 a okamžite začal zverejňovať fotografie.

V tom istom roku si získala popularitu za pomoci známeho ruského obchodníka Pavla Durova, keďže sa zúčastnila jednej z jeho párty a spoznala profesionálneho ruského fotografa Aleksandra Mavrina, ktorý je majiteľom Mavrin Models Management.

Získajte slávu ako profesionálny model

Helga čoskoro začala spolupracovať s Mavrinom a podpísala zmluvu s jeho modelovou agentúrou a robila fotenia, aby ju propagovala ako modelku prostredníctvom aplikácie Instagram, čo jej pomohlo získať viac ako štyri milióny sledovateľov, najmä preto, že väčšina jej fotografií bola urobená profesionálne a predvádzala sa. jej dokonalé telo v spodnej bielizni či bikinách.

Vystupovala aj v niekoľkých časopisoch, pôsobila ako ambasádorka energetického nápoja Bang a pre nemeckého dizajnéra Philipa Pleina, ktorý je vlastníkom troch odevných značiek Plein Sport, Billionaire Couture a Phillipp Plein. Helga tiež modelovala pre také spoločnosti ako Manomy Sports, Body in Mind (BiM), Verano a MX Nitro a mnohé iné. Navyše na niekoľkých foteniach pózovala nahá pod alias Chloe D.

V roku 2015 sa Helga vyskúšala aj ako herečka a debutovala v r rolu nahnevanej prostitútky v rusko-americkom sci-fi akčnom filme Hardcore Henry, ktorý napísal a režíroval Ilya Naishuller.

V tom istom roku bola Helga časopisom Sport Illustrated označená za „Krásnu dámu dňa“.

Iné platformy sociálnych médií

Helga Lovekaty prevádzkuje okrem Instagramu aj svoj oficiálny účet na Twitteri pod užívateľským menom '@helga_model' . Okrem toho je aktívna na svojom úrade Facebook stránka na ktorých zdieľa podobný obsah a propaguje sa. Helga má tiež svoj vlastný titul YouTube kanál, na ktorom zverejňuje cestovateľské videá z rôznych exotických destinácií, ktoré navštívila, videá z jej fotení a ďalší obsah.

Niektoré z najpopulárnejších sú Helga Lovekatyová , Periskop Helga Lovekaty , a nové fotenie .

Vzhľad a vitálna štatistika

Atraktívna ruská modelka má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži okolo 115 libier (52 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34-22-33. Jej veľkosť podprsenky je 34D a veľkosť topánok 6 (US). Je to fitnesska, čo sa dá ľahko usúdiť z jej vzhľadu.

Vzťah s Jamesom Rodríguezom

Helga Lovekaty je vo vzťahu s Jamesom Rodríguezom, kolumbijským profesionálnym futbalistom, ktorý hrá za nemecký klub Bayern Mníchov. Dvojica sa zoznámila prostredníctvom spoločného priateľa Cristiana Ronalda v roku 2017 a začala ich vzťah. Helga je veľkým podporovateľom svojho priateľa a bola videná na majstrovstvách sveta vo futbale v roku 2018.

Záľuby a obľúbené

Vo svojom voľnom čase Helga Lovekaty rada cestuje po celom svete a počúva hudbu. Niektoré z jej obľúbených dovolenkových destinácií sú Indonézia a Tunisko. Tiež rada číta modernú literatúru a pozerá filmy – je veľkou fanúšičkou Hviezdnych vojen a dokonca sa pri natáčaní filmu aj fotila, pričom odhalila, že jej obľúbenou postavou je Darth Vader. Jej obľúbeným hercom je Tom Hanks, zatiaľ čo jej obľúbenou herečkou je Angelina Jolie. Je milovníčkou zvierat a má dvoch domácich králikov.